Saç Rengi ve Saç Boyama Turuncudan küllü sari yapma yontemim

zelischhh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
801
337
Kizlar en sonunda kullu sarımı elde ettim.
Oncelikle kuaf markasının acicisini mavi diye mavi toz yani uzernde mavi yazanini aldim 30 volum oksidan ila civik olmayacak sekilde karistirdim benimkisi 1 e 1.5 olcekde ayarladm ben kivama gore ekledm civik olmasin ama yanar saclara surerek ince tutamlar halinde folyoladim ince olsun tutamlar ama.
En son kaldiysa diplere volumu dusurerek surebilirsiniz aciciyi ben ayni olcude diplere sonra açtım uyguladim.benm ztn acik oldugu icin sac 15 20 dk da acik sari oldu
Normalde max 40 dk bekletin yazior.
Siyah saclilar icin turuncu olacaktir kademe kademe acmaniz gerekir ki alttaki turunculuk yok olsun ama tek seferde acilmayabilir yada yanabilir zorlarsaniz.
Sonraki asamam duruladm saci iyice sapuan ve kremle biraz mor sampuanda beklettim dore goruntuyu alsin diye.
Bu extra olcak ama istemeyen yapmaybilr garanti olsun die mavi boya ve krem karisimim vardi onceden ayarladigim onu surup birde o sekilde beklettim.yine duruladim saçı kuruttum
Sonra 8.1 ile 9.1 vardi benim karistrdim boya yetmezse die yaptm aslinda isteyen sadece 9.1 yada 8.1 kulanabilir bu iki tupden yarim yarim koydum yuzde 30 luk oksidan vardi gende onu koydum ayni oranda ve biraz su oksidani inceltmek icin oksidan incelirse o cig sarilari daha iyi kapatir hem renkde verir yine icinde oksidan bulundugu icin daha sonrada igoranin 0.22 turuncu azaltici findik kadar koydm hatta daha azda koyabilirsiniz turnculuk cok yoksa dorelik yada.maviye donebilir cok cok az koyun yada mavi boya 0.11 numaradan cok cok az koyun bunlari karistirin sac kremide ekleyebilirsiniz homojen olsun.hemen renk degisecektir

Eger maviden yada igoradan biraz fazla koyarsaniz cila olarak saci islakken benim gibi kurutmadan yani yapin hemen dusdayken dökün saca sürün sampuanlar gibi aninda kulluluk verior mavi olmasin yikayin hemen eger koymazsaniz bunlardan 20 30 dk bekletin o kullu rengi elde ediorsunuz kisa surede sonra mor yada mavi sampuanla durulayin varsa elinizde yada satin alin.

Daha sonra kullu sari tonlamaniz hazir
Ekledigim resim turuncudan sariya geçiş resimleri

Eklentiler

• 20191104_161026.jpg
    20191104_161026.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 634
  • 20191104_160900.jpg
    20191104_160900.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 626
  • 20191104_161145.jpg
    20191104_161145.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 622
yani elinize sağlık iyi olmuş ama saç mahvolmuş :KK43:
acilen bakım falan bişi yaptırın bence :110:
Aynen yapiorm yapiorm yaaa birde uclari zaten sertti sertlestirdi tabiki o dogru suan yumusak saçlarım yanmadida kuafore solesem su rengi cikartamaz kac senedir soledm yok yapabilen ama sac bakimi sart sari sonucta onu kabul ediorm yinede yipranior

Japon anime kızların saç rengine benzemiş değişik renk farklılık için güzel doğallık için değil

Saçlarınız mahvolmuş, keşke önceki halinde kalsaymış.
Çok acil keratin bakım yaptırın. Ucuz yollu bir şey de olmasın, adam akıllı olanından olsun.

X