Tuzlu su

KatnissEverden

Alaycı Kuş
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
3.524
1.119
39
Tuzlu Su Mucizesi:

Denize girdikten sonraki dinlenmislik ve arinmislik halini hepimiz biliriz. Havuza girdigimizde ise bunu hissetmeyiz. Sebebi sudaki tuzdur. Tuzlu su bedende birikmis negatif elektrigi iletkenligi sayesinde sizden alir götürür. Sizler de aksam eve geldiginizde bütün günün üzerinizde biraktigi agir etkiler ve stresten kurtulmak için yada toplanti, sinav gibi üzerinizde gerilim yaratan durumlardan önce ellerinizi bir miktar ( 1 litre suya iki çorba kasigi tuz yeterli ) tuzlu suyla yikadiginizda bu birikmis olan negatif elektrikten kurtulur ve arinirsiniz.

Yaziyi gönderenin uyguladigi yöntem, her aksam eve geldigimde ellerimi sabunlamadan önce, ellerimi, banyomda lavabo basinda hazirlayip biraktigim bir miktar tuzlu su ile yikamak oluyor. Belirtmeliyim ki REIKI ve sifa ile ugrasan dostlarim da seans öncesi ve sonrasi bunu uygulamalari kendilerini ve uygulaticiyi korumada büyük yarar sagliyor. Dus alirken de arada tuzlu suyu basinizdan asagiya dökerseniz tam ve net sonuçlar alirsiniz. Is dönüsü ayaklarinizi tuzlu suyla yikamak tahmin ettiginizin ötesinde bir yarar saglar.

Kulak ceninin ana rahmindeki durusunun sematik olarak aynisidir. Ve tüm akupunktur noktalari kulak üzerinde bu esasa göre yer almistir.

Simdii... basiniz,boynunuz, beliniz, sirtiniz, bacaklariniz, kalçaniz, ayaklariniz, omzunuz agridiginda yapacaginiz tek sey kulaklariniza masaj yapmak.

Kulaginizi bas ve isaret parmaklarinizin arasina alarak kulak kepçesinden baslayarak, dayanabildiginiz kadar güçlü ve sikarak masaj yapin.

Ilk anda bazi noktalar aciyacaktir (bunlar bedendeki agriyan bölgelerin kulaktaki refleks noktalaridir ). kisa bir süre sonra bu agrilar kaybolacaktir.

2 -3 dakika bu masaji yapmaniz yeterli olur. Isterseniz uzatabilirsiniz de. Zaten masajin sonuna dogru bedeninize bir sicaklikligin yayildigini hissedeceksiniz. Bunun ardindan agrilarinizin azaldigini ve kayboldugunu da...

Hiç bir yan etkisi olmayan bu uygulamayi herzaman her yerde kendinize ve agrisi olan yakinlariniza uygulayabilirsiniz.

Yoruldugunuzda, uzun otobüs yada araba yolculuklarinda oturmaktan agrilara maruz kaldiginizda, çok üsüdügünüzde ve bedeninizi dengeye kavusturmak için mucize benzeri bu uygulamayi kullanabilirsiniz.

Dört tane agri kesici aldim. hala agriyor diyerek bas agrisindan kivranan taksi söförünün ona yaptigim iki dakikalik kulak masajinin ardindan yasadigi mutlu saskinlikla benden ücret almadan tesekkürlerle ugurladigini hala hatirliyorum.

Önemli olan kulagin her noktasina dokunun. Kulaginiz size hemen yanit verecektir. Kulaklar bedeni hisseder, görür ve duyar. Siz de sefkatli ellerinizi esirgemeyin

alıntı

Cok güzel bir bilgi. bende tuzlu suyun vücuttatki elektriği aldığını duymuştum. Hatta bu konuda büyü bozma yöntemleri bile varmış. :1shok: Ama kulak masajını hiç duymamıştım.Akuapointleri bilmediğim için uygulamadım. bundan sonra bi yerim ağrıdığında deneyeceğim... teşekkkür

X