Umreden gelenler ( Mekke cevizi ,akik tas,ay taşı)

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
116
25
20
Merhaba arkadaşlar benim 2 ay önce 2. Düşüğüm oldu bir yakinimizda bana bunları getirdi taşları araştırdım arındırım ve takıyorum. Fakat cevizi nasıl tüketmek gerek tam anlayamadım.ezilip kaynatıyoruz fakat tüketimiz zaman ne kadar önemli bimiyorum malum ramazan sabah akşam diyor internette bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ❤️☺️

Eklentiler

• IMG20240312114441.jpg
    IMG20240312114441.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 93
Merhaba arkadaşlar benim 2 ay önce 2. Düşüğüm oldu bir yakinimizda bana bunları getirdi taşları araştırdım arındırım ve takıyorum. Fakat cevizi nasıl tüketmek gerek tam anlayamadım.ezilip kaynatıyoruz fakat tüketimiz zaman ne kadar önemli bimiyorum malum ramazan sabah akşam diyor internette bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ❤️☺️
gebeliğe hazırlık için mi bunları yapıyorsunuz anlamadım?

bence günde 2 adet ceviz ideal. zaten çok yağlı fazla yerseniz kilo yapabilir bu da gebelik için istenmeyen bir durum.

Şey yıl 2024 ve tıpta çözüm çok fazla. Asrı saadet dönemi biteli epey oldu. Bir çılgınlık yapıp hastaneye mi gitseniz acaba tekrarlanan düşükleriniz için?
Hormon, pıhtılaşma, rahim, tüpler, yumurtalarınız bunlara mı bakılsa?

Şey yıl 2024 ve tıpta çözüm çok fazla. Asrı saadet dönemi biteli epey oldu. Bir çılgınlık yapıp hastaneye mi gitseniz acaba tekrarlanan düşükleriniz için?
Hormon, pıhtılaşma, rahim, tüpler, yumurtalarınız bunlara mı bakılsa?
Bunlar zaten yaptığım şeyler çok şükür bir sıkıntım yok ilk düşüğüm vitamin eksikliğindendi gelişmediği için son verdik 3. Ayda 2 ise gibi. Gebeliğe dönüşmdi kalp atımı başlamadı kimyasal gebelik gibi bisy oldu. Bu yaptıklarımız bunların yanında ekstra yaptıklarımız

Kısacası ben sadece doğal olarak alabileceğim bütün gıdaları almaya çalışıyorum. Çünkü bu konuda eksiğim var folik asit içmekten şistim artık birazda doğal besinlerden vitamin almam gerekiyor.

X