Uykusunda emekleyen bebeğim

Twinsmomm07

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
22
12
28
Hanımlar merhaba benim ikizlerim 9 buçuk aylıklar ilk doğan bebeğim ilkönce emekleri ve kanepeden tutunup kalkıyor tutuna tutuna yürüyor diğeri daha yeni emekliyor ve o daha tutunup kalkamıyor . Emekleyen kızım gündüz uykusunda ve gece uykusunda belli bi saat sonra uykusunda birden dönüp emeklemeye başlıyor yani kafasını eğip sürüne sürüne gitmeye çalışıyor gözleri kapalı bir şekilde öyle olduğunda hemen kaldırıp yan yatırıyorum sonra uykusuna devam ediyor ama bu sürekli oluyor geceleri 3 kere fln bazen ağlamaya başlıyor kendini uyandırıyor . Mama veriyorum her uyandığında içiyor da ama uykusunda çok dönüyor sağa sola . Bu ne zaman düzelir acaba bu durumu yaşayan var mı ? Gün içinde çok hareketli zaten emeklemeye ve yürümeye meraklı bir bebek hiç yerinde durmuyor hep ayakta . Diğer kızım da yeni yeni dönmeye başladı acaba her emeklemeye başlayan bebek böyle mi yapıyor uykusunda merak ediyorum

Kızım böyleydi yataktan düşer diye yerde yatıyorduk bütün ev geziyorduk bu şekilde yaşından sonra düzeldi şimdi oğlum aynı 7 aylık uyurken heryeri geziyoruz 😁

Kızım böyleydi yataktan düşer diye yerde yatıyorduk bütün ev geziyorduk bu şekilde yaşından sonra düzeldi şimdi oğlum aynı 7 aylık uyurken heryeri geziyoruz 😁
Bizde ikisini yerde yatırıyoruz ayrı odalarda çünkü birbirlerini uyandırıyorlar. Yani her bebek böyle yapıyor mu arkadaşım böyle bir şey yaşamamış da

X