Uyuyamıyorum

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
616
322
Sevgilimle kesin olarak konuşmayı bitirdik ve ayrıldık bir daha geri döneceğini sanmıyorum 10 ayın büyük bölümünde birlikte aynı evde kaldık. Onun artık olmayacak kapı çalmayacak gelmeyecek olması çok garip geliyor. Üzülmüyor gibi hissediyorum sonra bi anda olduğum yere çöküp bağırarak ağlıyorum. Gece uyuyamıyorum kullandığım bi uyku programı vardı telefonda uyku seslerini kaydediyor derin uyku vs ölçüyor ilk defa uyku kalitesi çok düşük gösterdi. Canım çok yanıyor hep iyi yönleri aklıma geliyor bir daha kimseyle öyle olamayacağım . Ondan başka kimsem yoktu sürekli onla konuşurdum her şeyi anlatırdım şuan sessizliğe büründüm sanki . Tayin isteyip gidicem dedim ben sana kötülük yapmadım allah yolunu açık etsin dedi yani kafasında bitirdi hala inanamıyorum

İlişkiniz mükemmel, bir daha başkasıyla mutlu olamayacak kadar kusursuz olsaydı ayrılmazdınız zaten. Şu an yaşanmışlıklar, iyi anların aklınıza gelmesinden doğal bi şey yok ama bi daha çok daha güzellerini yaşayacaksınız yani bu kadar karalar bağlamayın boş yere.

Bu geçici duygular.
Burcunun özellikleri bile size bir daha öylesini bulamayacakmışsınız gibi hissettirir.
İnanın her ayrılıkta var ama şuna da emin olun barışsanız yine ayrılırsınız.
Çünkü hiçbir ayrılık boşuna değil, belli ki anlaşamadığınız şeyler var.
Aradan zaman geçtikçe daha net görüyorsunuz, duygu yanılsımalarına aldanmayın.

Sevgilimle kesin olarak konuşmayı bitirdik ve ayrıldık bir daha geri döneceğini sanmıyorum 10 ayın büyük bölümünde birlikte aynı evde kaldık. Onun artık olmayacak kapı çalmayacak gelmeyecek olması çok garip geliyor. Üzülmüyor gibi hissediyorum sonra bi anda olduğum yere çöküp bağırarak ağlıyorum. Gece uyuyamıyorum kullandığım bi uyku programı vardı telefonda uyku seslerini kaydediyor derin uyku vs ölçüyor ilk defa uyku kalitesi çok düşük gösterdi. Canım çok yanıyor hep iyi yönleri aklıma geliyor bir daha kimseyle öyle olamayacağım . Ondan başka kimsem yoktu sürekli onla konuşurdum her şeyi anlatırdım şuan sessizliğe büründüm sanki . Tayin isteyip gidicem dedim ben sana kötülük yapmadım allah yolunu açık etsin dedi yani kafasında bitirdi hala inanamıyorum
Neden ayrıldınız?

Aslında buraya yazarak da iyi etmediniz mental olarak demek istiyorum yani. Burda gelen sorular felan seni daha sıkboğaz eder arkadaşlarınla takıl bende kafanı dağıt sakın eve kapatma kendini , kendine yapabileceğin en kötü şey kendi kabuğuna çekilmen . Giden kendi kaybeder eğer bir suçun kabahatin yoksa sevilmemişsin demektir kurtuldun yani artık hayatından zamanını çalamiyacak zamanla yalnızlığı seveceksin tek başına kahve içmeyi , kitap okumayı müzik dinlemeyi , arada arkadaşlarla sohbet etmeyi kısacası sadeleşmeye seveceksin. Seven gitmez zaten gülüm 🥹 sevseydi gitmezdi giden kaybeder bence ve bukadar sevgiyi de asla hak etmemiş .. kimseye bağlanma bu hayat yalan dünya biz yaşamiyoruz dünyadan geçiyoruz hayatın her dakkasına şükret 🙏🏼❤️

bir sevgilim beni aldatmıştı.. sene 2017.. hiç umrumda değilmiş gibi davrandım çünkü ben yanlış bir sey yapmadım o yaptı. neden üzüleyim. bir gün banyoya gidiyorum annemle şakalaşıyoruz o ara kahkahalar falan. banyoya girdim aynaya baktım. sonra sanki biri bana vurmuş gibi bir acı hissettim yere çöktüm ve ağlamaya başladım. asla unutamicam dedim. içten içe hep geri dönmesini bekledim. bir gün bana mesaj attı ‘numaranı siliyorum çünkü artık sana ulaşabilmek istemiyorum. nolur ben sana mesaj atsam bile bana cevap verme’ diye. 4 yıl boyunca hep biliçaltımda gelmesini bekledim. şimdi diyorum ki ‘Allah’ım sen beni neyden kurtarmışsın’ 😂 geciyor inan ki.. her sey geciyor. zamanla canına değmiyor bile sadece anı olarak kalıyor.

Ne demiş Sertab Erener?
"Unutursun için yanaaaaa yanaaaaaa
Unutursun ölüm sanaaaaa, banaaa
Zaman basıp kanayan yaranaaaa
unutursuuunnnn unutursuuuuunnn"
Bir daha da hayatının merkez noktasına kimseyi koymamayı öğrenirsin olur biter.

Alışkanlıklar can yakar :) Adam için ağlamıyorsun muhtemelen zamanın için rutin için eksiklikleri için vs vs.. bazen odak noktanız erkek olursa ortada kalıyorsunuz. Çevreniz arkadaşınız aileniz sosyal hayatınızla hobileriniz ne bileyim bir spor için yürüyüş alışkanlığı dahi insanı yükselten şeyler. Mutlu olmak için insanın önce kendini mutlu etmesi lazım. Adamı sevdiniz kendinizi paraladınız, zaman verdiğiniz evinizi yatağınızda paylaştınız?? Öküz öldü ortaklık bitti🤷🏻‍♀️ Ama siz kendinizi mutlu edip sosyal hayatınıza bağlı olsa idiniz belki bu adamı seçmeyecektiniz bile.. deneyim olmuş bir daha bu tarz bir olayı önceden fark eder uzak durursunuz. Uyku da düzelir cilt de düzelir kalp yaralarının acısı da geçer... herkes ilk aşk ilk flört ile evlenmiyor :)

ayrılık sebebi nedir geri dönülmesi bu kadar netse büyük bir şey mi yaşandı

ayrılık sebebi nedir geri dönülmesi bu kadar netse büyük bir şey mi yaşandı
Bu sebepten ayrıldık

Beraber biriktirdiğiniz anılar fazla olduğu için unutman biraz zaman alabilir kendine yüklenme zaman ver.

X