uzmana soru ben işin içinden çıkamadım

deryainci

bebek geldi :))))
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
2.027
16
44
ben salona gittim neredeyse 8 seans bitirdim sayılır alt bacağımda birinde 7 tane diğerinde 15 tane kıl kaldı (saydım vallahi )
üst bacak bölgemdeki tüyler ince olduğu için bitmedi ama %80 azaldı ve dahada inceldi....
bikini ve genitalde %90 bitti..... (çok şükür)
neredeyse bir senedir ayda bir jiletle alıyorum hiç bir çoğalma veya kalınlaşma olmadı...
şimdi evde kullanabileceğim bir lazer epilasyon almak istiyorum ayda bir jilet yapana kadar onu kullanır belki kalanlarıda azaltır veya bitiririm...
alexsandira bitirdi benim tüyleri acaba bu ev aletlerinde aynı mantıkla çalışan varmıdır?
çünkü yanlış bir seçim yapıp kıl köklerini tekrar azdırmak istemiyorum ağda bile yapmadım sadece jilet kullanıyorum

ben 10 küsür seans gittim (lys ygs sınavı hem dee) ama hiç memnun kalmadım neden çünkü kalan tüyler o minik tüyler sanki sonsuza kadar uzuyor.. çıkıyor alıyorum 1 ay sonra 10-15 cm uzuyor :KK70: bakın şaka yapmıyorum cidden çok uzuyor.. koltukaltımdakiler özellikle.. bir de kararma oldu.. geri dönüşü de yok o işin. iyi düşünün kardeşlerim

hiç öyle 10-15 cm uzama olmadı ayda bir 1 cm ancak uzuyor. ölçüyü yanlış anlamış olabilirmisin

benim zaten bitti memnunum kalanlar için ev makinası alsammı acaba dedim ama kimse yazmamış

X