Vajinismus tedavi ucretleri hakkinda bilgi?

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
434
41
Kızlar 2024 yılında vajinismus tedavisine başlayan var mi?muhtemelen fiyatlar güncellenmiştir.Istanbul da iyi doktorlar var ,tedavi olan var mı?ucretler nasil?yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar 2024 yılında vajinismus tedavisine başlayan var mi?muhtemelen fiyatlar güncellenmiştir.Istanbul da iyi doktorlar var ,tedavi olan var mı?ucretler nasil?yardımcı olursanız sevinirim
Oralara gidip boşuna dünya para harcama bnde yaşadım inan zor bir durum değil herşey pskolojik istedin herşeyi bana sor bana bu forumda yardım edenler sayesinde yendim bnde

Oralara gidip boşuna dünya para harcama bnde yaşadım inan zor bir durum değil herşey pskolojik istedin herşeyi bana sor bana bu forumda yardım edenler sayesinde yendim bnde
Yani neler neler yaptım uyusturucu kremler, spreyler...dilatorde aldım yapamadım yani insanlar iki seansta nasil yeniyor doktora gidip anlayamıyorum. Siz nasıl üstesinden geldiniz?

Yani neler neler yaptım uyusturucu kremler, spreyler...dilatorde aldım yapamadım yani insanlar iki seansta nasil yeniyor doktora gidip anlayamıyorum. Siz nasıl üstesinden geldiniz?
Herşey pskolojik. Bende en son uyuşturucu sprey aldm ama onu denemeden yendm. Pskolojik olarak kendimi çok şartlandrdm bir gün dedim herkesin yaptı birşey sonucda o an oldu kurtuldum. Ama yüzde 80 pskolojik korku o da kasılma yapıyor korku olmasa o rahatlıkla açabildi kadar açsan bacağı inan çok rahat ilişki as oluyor

Bu forumda destek olan çok insan da oldu onların etkisi de çok fazla

Herşey pskolojik. Bende en son uyuşturucu sprey aldm ama onu denemeden yendm. Pskolojik olarak kendimi çok şartlandrdm bir gün dedim herkesin yaptı birşey sonucda o an oldu kurtuldum. Ama yüzde 80 pskolojik korku o da kasılma yapıyor korku olmasa o rahatlıkla açabildi kadar açsan bacağı inan çok rahat ilişki as oluyor
Bacak açmada sorun yok , iliski esnasinda vajinami kasıyorum anlamadim yani aslında kasmadigimi düşündüğüm zamanlarda oluyor ama yine olmuyor

dilatörü yapamıyorsanız evet çok uzatmadan doktora gitmelisiniz. güncel fiyat paylaşan olur mu bilmem ama kendiniz doktor seçip randevu için arayıp öğrenebilirsiniz en sağlıklısı

Evet.

Bugün İstanbul da bir doktordan fiyat aldım çünkü benimde henüz nerde tedavi olacağı belli değil seans ücreti 3500 dedi 40binden sonra çok makul geldi😅
Nasil 3500 seansı e çok uygun😁 ama kaç seansta tamamlaniyormus ki?yani ortalama kaç kere gitmek gerek oyle birseyde var.Mesela bazı doktorlar tek seansta cozuyormus ya da en fazla 2 seans ta.o da nasıl oluyor anlamadim😁

Nasil 3500 seansı e çok uygun😁 ama kaç seansta tamamlaniyormus ki?yani ortalama kaç kere gitmek gerek oyle birseyde var.Mesela bazı doktorlar tek seansta cozuyormus ya da en fazla 2 seans ta.o da nasıl oluyor anlamadim😁
Bilmiyorum sanırım istanbulda ki doktor ile başlayacağım henüz net karar veremesemde. Yani kaç seans sürer bilemiyorum kişiden kişiye değişir deniyor ama okuduğum yorumlardan en fazla 10 seans alanı duydum. Ben aparat yapabilecek durumdayım sadece eşli yapamıyorum bu yüzden uzun sürmez diye düşünüyorum 🤷‍♀️

Bilmiyorum sanırım istanbulda ki doktor ile başlayacağım henüz net karar veremesemde. Yani kaç seans sürer bilemiyorum kişiden kişiye değişir deniyor ama okuduğum yorumlardan en fazla 10 seans alanı duydum. Ben aparat yapabilecek durumdayım sadece eşli yapamıyorum bu yüzden uzun sürmez diye düşünüyorum
Aparatla yapiyorsaniz kısa sürede çözülür bencede. Hepimiz için hayırlısı olsun peki doktorun ismi nedir ya da klinigin?

Canım ben ocak ayında gittim dr murat ulusoya tavsiye ederim gitmek istersen fiyati diğerlerine göre uygundu simdi nasil bilmiyorum ama sor derim

BU alanda uzmanlaşmış psikiyatriler var. Biri seans başı ücret 1800 tl fiyat verdi. Zaten diğer meselelerde terapiler 1500 gibi bir fiyattan başlıyor. vajinismus kliniği adı altında olan yerlere toplu ücret vermeyin bence

X