Vajinismusu dr murat ulusoy ile yendim

64 sevgi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
105
23
26
Merhaba arkadaslar 3 yıllık evliyim vajinismustum daha 3 gün oldu yeneli ve hep okurdum burda yendim diyerek anlatanlari ve hep derdimdi bende yazabilecekmiyim acaba diye ve bu gun yazıyorum buraya ben ilk bu rahatsızlığı öğrendiğimde kadın doğum pskiyatri psikolog her yere gittim ama hiç bir sonuç alamadım hatta hocalara bile gittik ama bir faydası olmadı sonra bir doktora gittim kendi memleketimde 3 bin para ödedim ama bir faydası olmadı aksine daha kötü oldum daha sonra evde kendi kendime çalışmaya başladım aparatlari o sırada hamile kaldım ama gene bu sorunu halledemedim ne kadar o aparatlarda rahat olmamda yapamadım gene hep karşıma de murat ulusoy çıkıyordu kac kez mesaj attım fiyat ve bilgi aldım ama durumun olduğu için gidememistim ve aralık ayında tekrar yazdım murat beye ve fiyatı öğrenince bu bi işaret diyip gitmek istedim ve gittik ocağın 1 de murat beyin yanındaydım o kadar güler yüzlü ve sıcak bir insan ki konuşması ve güler yüzüyle insana cesaret veriyor konuştu bilgi verdi bazı sorular sordu ve tedaviyi onaylayıp başladık ilk dilator çalışması yaptık tabi ben zorlandım başta ve daha sonra hipnoz yaptık ve deneyim için gönderdi ilk gün yapamadık ocak 2 de tekrar çağırdı gittik tekrar dilator çalışması ve kas gevşeme bırakma hipnozu yaptı ve deneyim için gönderdi ve biz yaptık hatta aparatlardan daha kolay oldu eğer kendi çabalarınızla cozemiyorsaniz murat beyi tavsiye ederim hiç beklemeden gidin lütfen ertelemek çok zor bir durum eşiniz içinde sizin içinde sormak istedikleriniz varsa cevaplarım

Yarım iliski yaşıyordum o şekilde hamile kaldim
Bizde yapıyoruz o şekilde ama olmuyo o yüzden sordum 🥲 bide şey bende dilatör kullanıyorum evde de 4. Aparatı alabildiniz mi siz ben alamıyorum da 3. Aparata kadar alıyorum ama 4. Aparata gelince olmuyo çok acıyor siz aldıysanız nasıl oldu acaba

X