Yardımınıza ve bilginize ihtiyacım var. Bu testler ne kadar doğru?

M mayhos_003 merhaba testlerinizin gebelik testi olduğuna emin misiniz bazen yanlışlıkla lh testi olabiliyor aynı markada sürekli pozitif görünüp başka testlerde negatif çıkması gibi bir durum varsa kuvvetle ihtimal öyle olabilir.
Ay kutularına baktım, Freely Early Result Pregnancy Test ( Erken gebelik testi) yazıyor. Kutuya gebelik yazıp, içine başka test koyarlar mı ki?...

Bakalım daha fazla tutabilir miyim içimde bilmiyorum. Pazartesiye az kaldı, sabırla bekliyorum. Başka az kanama oldu , belimde oturmuş bir gerilme hissi var kasıklarımda aynı. Garip garip kokular geliyor burunma gecenin üçünde yanık kokusu aldım dün gece ve idrara gidiyorum( genelde idrara sık çıkarım emin değilim o yüzden :) ).

7 ay demek, maşallah.. Siz nasıl söylediniz eşinize. Süpriz falan mı?
Naptınız kan verdiniz mi bugün sonuç nedir ? 🥰🙏

Sonuç çıktı ama istediğim gibi olmadı... Hani planlı değildi ama bir buruklukta bıraktı.. Bu markanın(Freely) Gebelik testlerini kullanmayın... İnsanı şebeğe döndürüyor...:olamaz:

Şimdi belim neden hala ağrıyor bunu sebebini bulmam gerekiyor... :)

Sonuç çıktı ama istediğim gibi olmadı... Hani planlı değildi ama bir buruklukta bıraktı.. Bu markanın(Freely) Gebelik testlerini kullanmayın... İnsanı şebeğe döndürüyor...:olamaz:

Şimdi belim neden hala ağrıyor bunu sebebini bulmam gerekiyor... :)
Sağlık olsun sıkma canını vakti var demek ki 🙏🏻

Ay kutularına baktım, Freely Early Result Pregnancy Test ( Erken gebelik testi) yazıyor. Kutuya gebelik yazıp, içine başka test koyarlar mı ki?...
Bende aynı testi bu sabah yaptım kan da verdim çıkmadı ama test kafamı çok karıştırıyor. Siz hamile misiniz

Eklentiler

• IMG_5903.jpeg
    IMG_5903.jpeg
    67,8 KB · Görüntüleme: 41
Bende aynı testi bu sabah yaptım kan da verdim çıkmadı ama test kafamı çok karıştırıyor. Siz hamile misiniz
Testin boyası dağılmış maalesef. Normal kaset testlerden kullanmanızı ve arkasında yazdığı kadar idrar damlatmanızı tavsiye ederim. Test hatalı olabilir ya da fazla idrar damlatmış olabilirsiniz.

X