Yasmin, şüpheli ikinci çizgi ve ovulasyon testi yardım lütfen

Heratlas

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
67
9
28
Herkese merhaba, aklım çok karıştı :KK42:Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10 - 15 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. (Test yarım saat sonra daha belirgin oldu) Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim (Erken gebelik testi de çok çok hafif çizgi belirmiş gibi duruyor)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 120
Çok erken yakaladıysanız ilk 15 dakikada da pozitif çıkabiliyor diyorlar. Diğer sorunuzda 1 gün geç başladım demiştiniz o bile sebep olmuş olabilir

Herkese merhaba, aklım çok karıştı :KK42:Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10 - 15 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. (Test yarım saat sonra daha belirgin oldu) Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim (Erken gebelik testi de çok çok hafif çizgi belirmiş gibi duruyor)
Merhaba yasmin kullanan biri olarak ıkı yıl once gebe kaldım
Duzenlı kullanım
Sadece o hafta saatlerine uyamıyordum sabah ıctıysem bugun

Ertesi gun aksam ıcıyordum
Halbuki hergun aynı saatte ıcecek sın.

Nolacak bısey olmaz o kadardan da dedım yogun bır donemımdi saatlere uyamadım
Cocuk oldu😂😂😂ıyıkı olmuş ama🤤

Merhaba hanımlar neden yasmin kullanıyorsunuz merak ettim 13 sene düzenli kullanmış biri olarak yanlış anlamayın. Korunma amaçlı mı pcostan dolayı mı?

X