Yaz için uygun kanguru

morfil

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2011
31
14
Selam kızlar oğlum 4 aylık sıcak bir bölgede yaşıyorum hatta bir sahil ilçesi bebeğimle rahat hareket edebileceğim markete sahile keyifle gidebileceğim bel destekli M oturuş pozisyonu sunan bir kanguru arıyorum Kraftın yazlık bir modeli vardı ama oturduğu kısım dar olduğu için M oturuş olmuyor ve ayakları salınıyor aşağıya babybjörn fiyatları biraz fazla uçuk var mı yazın yada tatilde keyifle kullandığınız Kanguru marka modeli maks 2000 bütçem sling var ama yaz için o beş metre kumaşı dolaşana kadar ben kan ter içinde kalırım :)

Ben dolaptan ergobaby almıştım. Bir iki deneme yapıp kullanamamıştı satıcı. Benim elim ayağım oldu. Iyice yürüyene kadar kullandım bebek arabasında bir süre sonra sıkılıyodu. Bi bakabilirsiniz. Kumaşı çok pamuklu çok güzel ama yazın illa ki terletecek fazla gelecek.

Solomobaby de olabilir. Ben onu kullandım iki çocuğumada baya dayanıklı ve m duruşlu. Dolap uygulamasından falan da ikinci el tercih ediyorsanız bakabilirsiniz uçuk fiyatlar vermek zorunda kalmazsınız hem. Yürümeye başlayınca durmayacak çünkü içinde en fazla 7-8 ay kullanırsınız bence.

Ergobaby derim. Pahalı ama şöyle anlatayım. İlk çocuğumda 2 yıl dolu dolu kullandım. Her gün park bahçe gezmeler tatiller oooo. Sonra ikinci çocuğumda da hala kullanıyoruz kendisi 23 aylık. Eşim baba kucağı der mesela o kadar sever kullanmayı. Şimdi ikinci çocuğum 3 yaşına kadar rahat kullanır. Hem o hem de 3.bebeğim kullanacaklar dönüşümlü. Bebeğim şu an 2,5 aylık ve cidden harika bir şey. Tek bir yerinde küçücük bir hasar bile olmadı. Daha 20 yıl gider bence ki bir de ablama vermiştim o da kızını büyütmüştü. Dediğim gibi ömürlük. 10 çocuk da büyütür. Ne terletir ne rahatsız eder.
Ben 6,5 yıl önce 1500e almıştım. İyi ki diyorum.

Teşekkürler model ismi var mıydı
valla en eski modeliydi 🤣 bulayım.
images

X