Yeni hamile kalanlar yardımcı olun lütfenn🌸🌸

Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?
Gögüs uçlarım yanıyor acıyor ve ara ara ağrılarım oluyor bel kasıkta. Sırtım ayakta durdugum zaman sanki kopuyor
Kaset testte bende de bu şekilde gölge gibi çizgi çıkmıştı. Farklı bir test yapmıştım sonuç negatif. Bu kuruma çizgisi yüksek ihtimal

Ikisinde de var cizgi , insallah kan testi ile istediginiz guzel haberleri alirsiniz

Ikisinde de var cizgi , insallah kan testi ile istediginiz guzel haberleri alirsiniz
Dün akşam verdiğim kan testide 0.1 cıktı. Bir önceki kan testimden 5 gün geçmişti.
Bazen adet olucakmısım gibi ağrılarım gidip geliyor biraz ayakta kaldıgımda sırtım kopucak gibi oluyor özellikle dün gögüs uçlarım bir ara çokca yandı ve sızladı. Normalde de ilaç kullanmadan adet gören biri değilim. İlaçta aylardır kullanmıyorum sinirlenip bırakmıştım bir dönem. Doktor sorun yok yumurtalıkta vs demişti. Şuan zamana bıraktım bir hafta daha bu döngüde olursam kaset test veya kan veririm artık. Verimli geçen ilişkim geçen cumaydı. Ertesi günü şefaf yumurta akı kıvamında bir kere akıntım geldi. Sonra biz tekrar değerlendirdik ve o vakitten beri böyleyim

Yok bir hafta daha beklicem
Aynen ikisindede var 5 dakika icinde cıktıysa vardır gec döllenmede olabilir bekle bencede acele etme belirtilerin var mı akıntı mesela bende cuma günü oldum ama nasıl oldum adet bir gün sürmez testte yapmadım yapmakta istemiyorum bir yerlere kaçarım var bir sene hatta daha fazla süre önce boş gebelik yaşadım sıfır belirtim vardı bundada belirtim yok ne bileyim bi halsizlik yok mide bulantısı yok açıkçası ne yapcağını bilmiyorum burdan yazıyorum kimseye söyleyemiyorum insanlar bir şeyler diyecekler sanki ben kötüyüm dua almıyorum bu durumlar başıma geliyor kimseyle paylaşmadım koçam lada buraya yazıyorum burdada yani şansımı yok cevap veren yok burdada var ama geciştirenler var sağolsun biri yazdı biraz ama o kadar kötü hissediyorum ki kendimi nenyapcagımi bilmiyorum yani bazı durumlarda var açıkçası Allaha sığınıcam en güzel yer oarası

Aynen ikisindede var 5 dakika icinde cıktıysa vardır gec döllenmede olabilir bekle bencede acele etme belirtilerin var mı akıntı mesela bende cuma günü oldum ama nasıl oldum adet bir gün sürmez testte yapmadım yapmakta istemiyorum bir yerlere kaçarım var bir sene hatta daha fazla süre önce boş gebelik yaşadım sıfır belirtim vardı bundada belirtim yok ne bileyim bi halsizlik yok mide bulantısı yok açıkçası ne yapcağını bilmiyorum burdan yazıyorum kimseye söyleyemiyorum insanlar bir şeyler diyecekler sanki ben kötüyüm dua almıyorum bu durumlar başıma geliyor kimseyle paylaşmadım koçam lada buraya yazıyorum burdada yani şansımı yok cevap veren yok burdada var ama geciştirenler var sağolsun biri yazdı biraz ama o kadar kötü hissediyorum ki kendimi nenyapcagımi bilmiyorum yani bazı durumlarda var açıkçası Allaha sığınıcam en güzel yer oarası
Sakın kendini morel olarak düşürme yine şanslısın boşta olsa bir gebelik geçirmişsin. Ben iki yıldır evliyim hiç öyle birşey geçirmedim adet zaten ilaç kullanmadan asla olamıyorum. Doktorlar birşey yok diyo sadece ilaç kullancan öyle adet olcan diyo. Pcos bile yok genç kızlıgımdan beri böyle. 7-8 gündür adet sancısı çeker gibi sancı çektim bugün pek biişeyin yok dün mesela ayakta dursam sırtım kopuyordu belim kasığım agrıyordu ve gögüs uçlarım yandı sızladı. O yüzden bende zamana bıraktım yapmıcam birşey bir hafta beklicem. Geçeb cuma birkereliğine beyaz şefaf akıntım geldi akıntı gelmeden önceki günler ve geldikten sonraki günü değerlendirmiştim farkında olmadan sonrasında böyle ağrı sancı çektim. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin

Sakın kendini morel olarak düşürme yine şanslısın boşta olsa bir gebelik geçirmişsin. Ben iki yıldır evliyim hiç öyle birşey geçirmedim adet zaten ilaç kullanmadan asla olamıyorum. Doktorlar birşey yok diyo sadece ilaç kullancan öyle adet olcan diyo. Pcos bile yok genç kızlıgımdan beri böyle. 7-8 gündür adet sancısı çeker gibi sancı çektim bugün pek biişeyin yok dün mesela ayakta dursam sırtım kopuyordu belim kasığım agrıyordu ve gögüs uçlarım yandı sızladı. O yüzden bende zamana bıraktım yapmıcam birşey bir hafta beklicem. Geçeb cuma birkereliğine beyaz şefaf akıntım geldi akıntı gelmeden önceki günler ve geldikten sonraki günü değerlendirmiştim farkında olmadan sonrasında böyle ağrı sancı çektim. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin
Gebe çıktınız mı

Merhaba. Reglime 6 gün var. Sizce var mı

Eklentiler

• IMG_20240324_130139.jpg
    IMG_20240324_130139.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240324_130104.jpg
    IMG_20240324_130104.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 36
X