Yenidoğan bebeğimde tsh yüksekliği

Busra Kilic

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
30
9
27
Arkadaşlar merhaba 8 günlük bebeğim var bebeğimin 5. Günlük kontrolünde tsh 17 çıktı . Ben de haşimato hastasıydım zaten gebeliğimde hep levitron kullandım. Dr anne de olduğu için yüksek çıkmış olabilir haftaya bir daha ölçelim dedi. Bu şekilde kendisinde haşimato olup zamanla bebeğindeyiz tsh seviyesi ilaçsız düşen var mı ?

Merhaba ben de sizinle benzer durumdayım biz de bugün öğrendik tsh yüksekliği olduğunu. Doktora gittiniz mi tekrar ne dedi acaba değer için ve ilaç başlandı mı? Kaça kadar normal kabul ediyorlar acaba değeri?

Merhaba ben de sizinle benzer durumdayım biz de bugün öğrendik tsh yüksekliği olduğunu. Doktora gittiniz mi tekrar ne dedi acaba değer için ve ilaç başlandı mı? Kaça kadar normal kabul ediyorlar acaba değeri?
Merhaba geçmiş olsun size de yenidoğanlarda bu tsh yüksekliği olabiliyormuş dedi doktorumuz ısrarla bekleyin dedi ve 10 gün sonra yaptırdığımız testte gerçekten de ciddi anlamda düşmüştü tsh seviyesi biraz bekleyip kontrol ettirmekte fayda var o yüzden ilaç başlamaya gerek kalmadı çok şükür sizin süreciniz nasıl ilerledi bayağ olmuş ben mesajınızı yeni gördüm

X