Yerleşme kanaması ve negatif test

Eymenm62

Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
57
8
32
Merhaba arkadaşlar. Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ediyorum. Konuya geçeyim. Adetime 2 gün varken pembe akıntı gördüm peçetemde. Adet oldum sandım . Çünkü adetlerim hep pembe akıntı ile başlar. 2 gün kala akşam gördüm sonra ertesi günün akşamına kadar hiç bişey görmedim. Sonra yine peçeteye sildikçe gelen pembe akıntı oldu . Bugün 3. Gün bitti hala kanama başlamadı. Bu akşam kaset test yaptım negatif çıktı. Sizce bu ne olabilir ? Test erken mi yaptım yoksa adetim mi sökülmedi 😞

Merhaba arkadaşlar. Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ediyorum. Konuya geçeyim. Adetime 2 gün varken pembe akıntı gördüm peçetemde. Adet oldum sandım . Çünkü adetlerim hep pembe akıntı ile başlar. 2 gün kala akşam gördüm sonra ertesi günün akşamına kadar hiç bişey görmedim. Sonra yine peçeteye sildikçe gelen pembe akıntı oldu . Bugün 3. Gün bitti hala kanama başlamadı. Bu akşam kaset test yaptım negatif çıktı. Sizce bu ne olabilir ? Test erken mi yaptım yoksa adetim mi sökülmedi 😞

Merhaba ben de dün iki kere ( adetime 5 gün kala ) peçetede pembe lekelenme gördüm bugün devamı gelmedi test yaptım negatif. Belki yerleşme kanaması yaşamış olabiliriz. Benim reglim düzenli normalde ilk defa böyle bir şey yaşadım.Birkaç gün sonra testi tekrarlayacağım.

teşekkür ederim ilgilendiğin için. Benim de adetim düzenlidir ama bazen bir gün önce veya bir gün sonra olabiliyor bugün afet günümdü hala kanama olmadı açık pembe hafif akıntı devam ediyor

teşekkür ederim ilgilendiğin için. Benim de adetim düzenlidir ama bazen bir gün önce veya bir gün sonra olabiliyor bugün afet günümdü hala kanama olmadı açık pembe hafif akıntı devam ediyor

İnternette şöyle bir yazı okumuştum “Tipik olarak, yerleşme kanaması 1 ila 3 gün arasındasürer. Ancak, bazı durumlarda süresi daha kısa veya daha uzun olabilir. Bu süre genellikle adet döneminden daha hafif ve daha kısa olabilir “ Birkaç gün sonra kan testi verin isterseniz orada daha net belli olur. Benim daha önce bir düşüğüm olmuştu onda yerleşme kanaması olmamıştı.Ben de bilemiyorum adetim erken mi gelecek başka bir durum mu var

X