Yoğun Terleme Sorunu İçin Formül

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
1.490
3
burdan formül veriliyor mu bilmiyorum. ancak kuzenim son 3 yıldır aşırı kol altı terlemesi yaşıyordu . eczanede bir formül hazırlattı ve terlemesi yuzde 90 oranında azaldı. eğer kuzenimde de işe yarıyorsa sizde de mutlaka yaracaktır.
Aliminyum chlorid 50 gram ,distile su 100 ml , %70 lik etil alkol 50 ml.
fısfıslı bır şişe koyarsanız uzun sure dayanır.
maliyeti toplam 25 lira . ancak bunlar sağlık ocagından da yazdırılabılıyormuş . akşam yatmadan once temiz kol altına bıkaç fısfıs yeterli.
aşırı terlemesi olanlar kullanmalıymış.çünkü aliminyum bayanlarda rısk taşıyabılıyor.
içeriği maxim ile aynıymış . hatta içindeki yuzdeler daha fazla oldugu için daha etkılıymış.

150 ml lik bir solüsyon için 50 gr fazla geldi bana
ben bu içeriğe ait formülü uzun zaman önce burda vermiştim ama bizdeki miktarlar bu kadar yüksek değil.
20 gr aluminyum klorür
20 ml distile su
100 ml %70 lik etil alkol şeklindeydi
aluminyum miktarını 30 gr kadar yükseltip kullananlarda var ama 50 gr çok fazla bence

dogru dıyorsunuz. ancak siz 20 gr lık alimınyum chlorid için 20 ml distile su demişşiniz . ben 50 gr.lık alimınyum chlorid için 100 ml distile su demişim .

tereson kullandım içeriği benziyor o kadar para veren kadar bu daha mantıklı bence inşallah buralarda yaptırabilirim:KK43:

canım mesaj sayım yuzumden atamıyorum mesaj sana sen bana ozelden yazabılır mısın bılgılerı paylastıgın ıcın cok sagol :)

koltukaltı tamamda kızlar onları roll on lar yada spreylerle halledebılıorum fakat yazın benım ozellıkle sac dıplerımden baslar terleme ve resmen donercı ustalar gıbı dk bası alnımı sılmek zorunda kalırım :KK70: buna bı cozum yokmudur yaa?

:81:
burdan formül veriliyor mu bilmiyorum. ancak kuzenim son 3 yıldır aşırı kol altı terlemesi yaşıyordu . eczanede bir formül hazırlattı ve terlemesi yuzde 90 oranında azaldı. eğer kuzenimde de işe yarıyorsa sizde de mutlaka yaracaktır.
maliyeti toplam 25 lira . ancak bunlar sağlık ocagından da yazdırılabılıyormuş . akşam yatmadan once temiz kol altına bıkaç fısfıs yeterli.
aşırı terlemesi olanlar kullanmalıymış.çünkü aliminyum bayanlarda rısk taşıyabılıyor.
içeriği maxim ile aynıymış . hatta içindeki yuzdeler daha fazla oldugu için daha etkılıymış.

gecen yıl dr yazdırdım hem benım dr gemde cildiyenın dr benden aldı formülü ve kitapcıga baktı tmm dorgu bunlar dedi ve yazdı 3kullanımda tere son mükemmel bişey insan içine cıkamaz hale gelmıstım harıkasınnnn:KK8::KK8:

:81:

gecen yıl dr yazdırdım hem benım dr gemde cildiyenın dr benden aldı formülü ve kitapcıga baktı tmm dorgu bunlar dedi ve yazdı 3kullanımda tere son mükemmel bişey insan içine cıkamaz hale gelmıstım harıkasınnnn:KK8::KK8:

X