Yumurtlama sonrası ağrı igne batma hissi

Mssd

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2023
125
24
48
Arkadaslar merhaba. 8 .9 ocak yumurtlama günümdü. Geçen ay hsg rahim filmi cektirdim. Dün ve bugün cok fazla kendini hissettirir sekilde agri ve igne batmasi var. Bu sekilde olup hamile kalan var mi normal mi. Spermle yumurta karsilasinca böyle mi oluyor. Agrim var resmen

Arkadaslar merhaba. 8 .9 ocak yumurtlama günümdü. Geçen ay hsg rahim filmi cektirdim. Dün ve bugün cok fazla kendini hissettirir sekilde agri ve igne batmasi var. Bu sekilde olup hamile kalan var mi normal mi. Spermle yumurta karsilasinca böyle mi oluyor. Agrim var resmen
Merhaba güncel durum nedir acaba

benim de yumurtlama günüm ve ağrım var şu an. bekarım 😅 yumurtlama günleri böyle ağrılar gayet normal, her zaman olmasa da bazen olabilir ama hamilelik istiyorsanız gönlünüzce olur umarım

X