Yumurtlama

kunaala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2024
7
1
33
Kizlar her ay yumurtlama oluyor mu? Ben soyle biliyorum yumurtlama olur ve 14 gun sonra regli oluruz.tabi bu duzenli adet gorenler icin gecerli.peki yumurtlama olmadigi ay regli olunmuyor mu? Mesela benim aşağı yukari duzenlidir ancak yumurtlamadigim aylar var midir?

Evet oluyor. Yumurtlamadan adet olduğum oldu. Takip ediyordu doktor ordan biliyorum. Polistikoverim birde yumurtlama zor oluyor. Ama hamileyim şimdi kafama takmadığım için sanırım 😀

Evet oluyor. Yumurtlamadan adet olduğum oldu. Takip ediyordu doktor ordan biliyorum. Polistikoverim birde yumurtlama zor oluyor. Ama hamileyim şimdi kafama takmadığım için sanırım 😀
Yaa çok sevindim adınıza bende pkoluyum bu ay ovülasyon yaptım piki çatlamayı gördüm normalde yarın adet olmam lazım inşAllah olmam :) pcos beni çok korkutuyordu ama yumurtlamayı bende gördüm . İlk gebeliğimde olduğu gibi bunu düşünmeden edemiyorum 🥹

Benimde yumurtlama zor oluyor bişey yaptırdınız ekstra tedavi için

X