Maske Tarifleri Yüz kremim.Tavsiye ederim

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

nlysglk

Guru
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
132
21
Ben bir blogda görmüştüm bu yazıyı.Yapan bayan gece kremi olarak kullanıyormuş.Fakat ben gece-gündüz yüz kremi olarak kullanıyorum.Yapısı çok hafif.Yağlandırma ya da sivilce yapmadı.Özellikle yağlanmaya meyilli cildiniz varsa kullanabilirsiniz.Malzemelerin hepsi eczaneden.

1 tüp Bepanthen krem (mavi)
1 tane Evigen Ampul (e vitamini)
1 tane Redoxon Ampul (c vitamini)
1(cildiniz kuruysa 2) Avicap yumuşak kapsül (a vitamini)

Bu malzemelerin hepsini boş bir krem kabına koyup karıştırın bu kadar.Bu arada kremi buzdolabında saklayın bozulabilir.

Son düzenleme:
burada bir başlıkta arkadaşın biri bu ampuller havayla temas edince etkisini kaybediyor demişti.bende yüz kremi olarak exipial lipo kullanıyorum o da sadece eczanede satılıyor iki çesidi var onun yağ oranı az olanı tercih ediyorum.cildime en azında içinde saçma sapan şeyler olmayan bşey sürüyorum.hücre yenileyici özelliği var o kremin de

Bende bi ara vücut için kullanıyordum.Bilmiyorum ya ben sanmıyorum pek kaybedeceğini

Merhabalar bende botox a gittiğimde md dermatolojiden activar ın gündüz gece ve göz kremlerini aldım mükemmel bir set hatta hülya auşvşar da kullanıyormuş. Lekelere için de kullanan kişiler varmış denemenizi tavsiye ederim. Activar gündüz kremini evde sürüp makyaj yapmadan işime gidiyorum cildim parlak canlı mükemmel görünüyor direk üstüne makyaj yapıyorum ne cildim doluyor ne sivilce çıkıyor asla activardan vazgeçmem

pınar altuğ da activar kullandığını söylüyor, denemk istiyorum ama çok pahalı :KK43:((

Ben bir blogda görmüştüm bu yazıyı.Yapan bayan gece kremi olarak kullanıyormuş.Fakat ben gece-gündüz yüz kremi olarak kullanıyorum.Yapısı çok hafif.Yağlandırma ya da sivilce yapmadı.Özellikle yağlanmaya meyilli cildiniz varsa kullanabilirsiniz.Malzemelerin hepsi eczaneden.

1 tüp Bepanthen krem (mavi)
1 tane Evigen Ampul (e vitamini)
1 tane Redoxon Ampul (c vitamini)
1(cildiniz kuruysa 2) Avicap yumuşak kapsül (a vitamini)

Bu malzemelerin hepsini boş bir krem kabına koyup karıştırın bu kadar.Bu arada kremi buzdolabında saklayın bozulabilir.

nerelere iyi geliyor bu kremler

nemlendirici işte besliyo cildi.yapısı hafif olduğu için sivilce falan da yapmadı

X