Sivilceli Ciltler Yüzdeki Kızarıklık ve Döküntü

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

dibella83

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2017
16
2
41
selamlar
uzun süre roaccutane ile sivilce tedavisi gördüm 3 senedir sivilce sorunum yok denecek kadar az
ama yüzümdeki kızarıklık geçmedi, yetmezmiş gibi büyük bir sorun daha var.
kaşlarımın arasında önce yanma ve kaşıntı oluyor sonra kızarıp kabarıyor ve bu tüm yüzüme yayılıp 4-5 günde kendiliğinden geçiyor, neredeyse her ay tekrarlıyor.
kaç tane doktor gezdim çözüm bulamadılar,seboreik dermatit diyorlar.
bluecap, coresatin, kenazol,sabunlar... vs. bir sürü şey denedim.
böyle bir sorun yaşayıpta çözen oldu mu?

selamlar
uzun süre roaccutane ile sivilce tedavisi gördüm 3 senedir sivilce sorunum yok denecek kadar az
kaşlarımın arasında önce yanma ve kaşıntı oluyor sonra kızarıp kabarıyor ve bu tüm yüzüme yayılıp 4-5 günde kendiliğinden geçiyor, neredeyse her ay tekrarlıyor.
canim bende kullandm 2 3 sene gecti ustunden benimde goz kapaklarmda cikiyor kizariklik kasinti dokuntu oluyor ve gecmiyor :KK43:(

selamlar
Benimde çok kötü üç yıldır bu dertten muzdaribim kaç Dr gittim kimisi roza dedi kimine sulu egzama dedi kullanmadigim şey kalmadı ama hala var bilen varsa lütfen yardım etsin

bir sürü ilaç denedim sadece coresatin sarı tüp çok iyi gelmişti, ama onlar da değiştirmiş şimdi kutu yapmışlar ve hiç işe yaramıyor yenisi.

bir sürü ilaç denedim sadece coresatin sarı tüp çok iyi gelmişti, ama onlar da değiştirmiş şimdi kutu yapmışlar ve hiç işe yaramıyor yenisi.
bendede var seboraik .sarı ktuyu bende kullandım. herkesde eskiden mucizweler yaratan krem bendede işe yaramadı.ben artık eski versiyonun söylediklerinin aksine kortizonlu olduğunu düşünüyorum.
şu anda bioderma seboraik serisini kullanıyorum.kırmızıklarım geçmedi ama döküntü geçti daha sakin.
birde protopic diye bi krem var. kortizonsuz yeni nesil s.d. kremi diyorlar. denemedim.
birde şu lr satııclarından birisi geçirdiğini idda ediyor. onunla çok ilgilenmedim.bende bıktım şu kızarıklıktan:KK43:

bendede var seboraik .sarı ktuyu bende kullandım. herkesde eskiden mucizweler yaratan krem bendede işe yaramadı.ben artık eski versiyonun söylediklerinin aksine kortizonlu olduğunu düşünüyorum.
şu anda bioderma seboraik serisini kullanıyorum.kırmızıklarım geçmedi ama döküntü geçti daha sakin.
birde protopic diye bi krem var. kortizonsuz yeni nesil s.d. kremi diyorlar. denemedim.
birde şu lr satııclarından birisi geçirdiğini idda ediyor. onunla çok ilgilenmedim.bende bıktım şu kızarıklıktan:KK43:

tüp şeklindeki neliydi bilmem ama işe yarıyordu, eskisini bir yerlerden bulsam kortizon falan dinlemem alırım

tüp şeklindeki neliydi bilmem ama işe yarıyordu, eskisini bir yerlerden bulsam kortizon falan dinlemem alırım
eczanelerde astılan kortizonlu kremelr var canım bir dünya onlardan alabilirsin.ben kullanamıyorum. bi kere kullandım .mucize gibi evet düzeldi ama bi kaç gün idare ediyor.keşke bir sürüşte bir süre gitse yine razıyım.

selamlar
öncelikle çok geçmiş olsun evet ben de yaşadım aloe vera kremi yaptım kendim şurdaki tarifle. aslında kırışıklıklarım için yaptım ama kızarıklığa da iyi geldi umarım faydalı olur

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar hepinize geçmiş olsun size tavsiyem iz le sivilce siğil çatlak selülit kırışıklık aklına gelen her türlü deri rahatsızlıkları için imkanı olan Denizli karahayıt ilçesinde termal kırmızı su ve çamuru var 1 hafta sürmeden hepsini geçirir imkanı olan gidip şişelerine doldurup getirsin Hem ücretsiz tavsiye ederim. Ben öylesine yüzümü yıkamak için bir kere yaptım iki gün sonra aynaya baktım sivilce izlerim geçmiş ışıl ışıl parlıyordu, kuzenim için gitmiştik çenesi kap kara olmuş kaşıntıdan duramıyordu iki gün sonra tekrar gördüm kızı bem beyaz olmuş kaymak gibiydi maşallah inşallah sizde fayda görürsünüz

Kızlar hepinize geçmiş olsun size tavsiyem iz le sivilce siğil çatlak selülit kırışıklık aklına gelen her türlü deri rahatsızlıkları için imkanı olan Denizli karahayıt ilçesinde termal kırmızı su ve çamuru var 1 hafta sürmeden hepsini geçirir imkanı olan gidip şişelerine doldurup getirsin Hem ücretsiz tavsiye ederim. Ben öylesine yüzümü yıkamak için bir kere yaptım iki gün sonra aynaya baktım sivilce izlerim geçmiş ışıl ışıl parlıyordu, kuzenim için gitmiştik çenesi kap kara olmuş kaşıntıdan duramıyordu iki gün sonra tekrar gördüm kızı bem beyaz olmuş kaymak gibiydi maşallah inşallah sizde fayda görürsünüz
saol arkadaşımda. valla bu seboraik dermamtit ne yapsan yaramıyor işe. neler sürdüm neler

bir de süpürge otu tohumu diye bir şey duydum işe yarar mı acaba.
bazıları cilt sorunu içeriden çözülmeli dışarıdan düzelmez diyorlar,

Mesajlarınıza bakıyorum bende aynı yolları izlemişim.süpürge otu tohumunda altıncı aydayım biraz işe yaradı tam geçirmedi yanmalarımı.kızarıklığa etkisi yok.Gökhan gökler lazer yaptı o da çok az geçirdi kızarıklığı belli belirsiz.Gökhan Okan’a gitmeyi düşünüyorum randevu aldım siz fayda görmüş müydünüz.

X