Cilt Bakımı Ürünleri Yüzüme bakar mısınız?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben Geldim :KK19:.
Tekrar resimlere bakacağım ama cildiniz zaten çok güzel.MAŞALLAH :nazar:
Evet ufak tefek sorunlar var o kadar olur.Yaşınız kaç.yeme tarzınız nasıl...
Siz missha almışsınız.ben de onu önerecektim.Konumda sayfa 192 de yorumum var bakarsınız...
açtıgınız konunun hepsini okuyacağım,bakamadım hepsine:)
missha güzel kapatıyor ama ben artık bir şey sürmek istemiyorum. koruyucu sürüp çıkmak istiyorum. cildim hemen değişiyor, kırmızılıklar bir kayboluyor bir gidiyor, sivilce sorunum sadece özel günlerde sıklaşıyor. 21 yaşındayım, sabah öğle akşam yerim ramazan dışında tabi, sanırım en büyük eksikliğim sebze yememek..

açtıgınız konunun hepsini okuyacağım,bakamadım hepsine:)
missha güzel kapatıyor ama ben artık bir şey sürmek istemiyorum. koruyucu sürüp çıkmak istiyorum. cildim hemen değişiyor, kırmızılıklar bir kayboluyor bir gidiyor, sivilce sorunum sadece özel günlerde sıklaşıyor. 21 yaşındayım, sabah öğle akşam yerim ramazan dışında tabi, sanırım en büyük eksikliğim sebze yememek..
Cevap zaten yazınızda dengeli beslenmezseniz olmaz.Sebzesiz asla olmaz.
denge kurun sebze sevmeye çalışın.Önce etle sebze karışık başlayın.sonra sade sebzeye arada devam.Ama eti vs.de sakın bırakmayınız.hepsi dengeli olmak zorunda.
Şu an çok gençsiniz ama bunun ileri ki yaşları var. Koruma da bakın en önemlisi hep üstünde dururum.Evde dahi sürünüz.Sürme şekli vs hep yazdım.Fırsat buldukça okursunuz o kadar acelesi yok.Ama çok hatalar tecrübeler var.faydalanırsınız.
buraya da yazarım.Güneş koruma da buraya yazanlar güzel önerilerde bulunmuş.
Renkli de var sade de var.Ne nasıl isterseniz ama kaliteli alın lütfen.
Bu arada dudak kenarınım koyu dediniz net anlamadım resimlerden
başka resim var ise ilk sayfaya eklerseniz iyi olur.

Cevap zaten yazınızda dengeli beslenmezseniz olmaz.Sebzesiz asla olmaz.
denge kurun sebze sevmeye çalışın.Önce etle sebze karışık başlayın.sonra sade sebzeye arada devam.Ama eti vs.de sakın bırakmayınız.hepsi dengeli olmak zorunda.
Şu an çok gençsiniz ama bunun ileri ki yaşları var. Koruma da bakın en önemlisi hep üstünde dururum.Evde dahi sürünüz.Sürme şekli vs hep yazdım.Fırsat buldukça okursunuz o kadar acelesi yok.Ama çok hatalar tecrübeler var.faydalanırsınız.
buraya da yazarım.Güneş koruma da buraya yazanlar güzel önerilerde bulunmuş.
Renkli de var sade de var.Ne nasıl isterseniz ama kaliteli alın lütfen.
Bu arada dudak kenarınım koyu dediniz net anlamadım resimlerden
başka resim var ise ilk sayfaya eklerseniz iyi olur.
çok teşekkür ederim :) biraz biraz yemeye çalışıyorum, güneş kremini o lekeden sonra aksatmamaya çalışıyorum :) fotoğrafı ben size müsait oldugumda özelden paylaşiyim:)

kızlar merhaba,
benim cildim de aşırı kuru , oldukça fazla da sivilce izi var , burun kenarında gözenekler çok fazla açıktı. uzun süredir kullanmadığım krem , maske kalmadı. tonlarca para ödedim ve hiçbir işe yaramadı. bir cilt uzmanının tavsiyesi üzerine madacosol merhem aldım , eski bir krem kutusuna yarını boşaltıp bir evigen ampul kırdım iyice karıştırdım. sabah ve aksam bir kez sürülüyor. kullanımdan önce gano transpran sabunla yüzümü iyice yıkıyorum kurulamıyorum kendi kendiine kurumasını bekliyorum. ardından bu nemlendiriciyi kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır kullanıdıyorum ama gözle görülür bir değiişim var cildim pamuk gibi oldu, gözenekler resmen yok oldu. bu üründen önce fondoten kullandığımda pul pul oluyrodu nemlendirici sürmeme rağmen. şuan da kusursuz duruyor. kesinlikle denemelisiniz . şöyle bir durum var uyguladığınızda biraz yanma ve kaşınma oluyo ama endişe etmeyin zamanla geçiyo. ayrıca düzenli kullanımda cilt lekelerini açıyormuş

Yüzümde leke ve malesef ki kızarıklıklar var. Bb cream kullanıyorum fondoten yerine. Pure beauty kullanıyordum. Bitmek üzere. Aslında memnunum ama "Missha" adında marka duydum. Kullananınız var mı? Bir de çeşitleri varmış hangisini önerirsiniz? Cildim kuru karma.
-Missha m perfect cover bb mi missha signature real complete bb cream hangisi karar veremedim.
- Bir de güneş kremimim üstüne kapatıcı pudra olarak öneriniz ne olur?

Farklı ışıklarda çektiğim fotoğraflarımı da koyuyorum arkadaşlar başka önerinizi de beklerim.

Eki Görüntüle 1808976
Eki Görüntüle 1808983

Eki Görüntüle 1809013
Benim önerim şöyle,haftada 1 süzme yoğurda biraz limon sık ve karıştır yüzüne sür.lekeleri alır ve harika nem verir.güneş kremi olarak da solante pigme kullan.leke açıcı özelliği var netten bakabilirsin

Benim önerim şöyle,haftada 1 süzme yoğurda biraz limon sık ve karıştır yüzüne sür.lekeleri alır ve harika nem verir.güneş kremi olarak da solante pigme kullan.leke açıcı özelliği var netten bakabilirsin
Teşekkür ederim evde doğal bakım rutinim vardı ama bu sıra yogunum aksatıyorum. Limon-yogurt pratik duruyor denerim:) teşekkür ederim

Merhabalar be amwey cilt bakım ürünlerini kullanıyorum sonuç ise harika ..amweyin başka ürünlerini. Kullanan Varmı? ??

X