Zirkonyum mu Tel mi ? Yardım Lütfen :/

woefulady

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
61
0
Merhba kzlar benimde köpek dişlermde bir sıkıntım var biraz öne doğru duruyorlar ve herks o kdar abartılcak birşey yok dyor ama ben rhat edemyrm.
Doktora gittm geçen gün özele. Doktor baktı fakat zirkonyumu önerdi bende biraz merakla araştırdım tabi ama sapasağlam 6 dişimi küçültemem veya çektiremem
o şeyi göze alamam ya Tel taktırmadım orta okuldayken çok pişmanım. Şimdi ise 20 yaşındayım tel taktırmayı düşünyrm bütün işlemler bittikten sonra ve yaprak lamine.
Ortodontist yoktu gittigmde randevu aldım onunla grüşecgm 12sinde. Bnm dişlerim 6 ayda hallolur diye düşnyrm. Hostes olmk istyrm ve estetik zarafet önemli o yüzden
bu bütün sıkıntım :/ Ne yapmam gerek şimdi önerilernizi dikkate alacağımı belirtirm. Şimdiden teşkkurler yorumlarnız için kızlar..

Bence hiç düşünme tel takdır. Ben 31 yaşıdayım ve bu ay randevum var. Telde yaş önemli değil üstelik boşu boşuna sağlam dişlerinde işlem görmez.

kesinlikle tel taktır canım.tel her yaşta işe yarıyor,senin de 6 ayda işe yarayacaktır. :KK31:

Çok teşekkrler yorumlarnz için kızlar bende öyle istiyorum cesaret edemycm zirkonyum dişe falan .s

Ben tele hiç cesaret edemiyorum, 21 yaşındayım ama lamine yaptırmayı düşünüyorum. Ama sen cesaret edebiliyorsan kesinlikle tel taktır bence, bütün doktorlar da bunu öneriyor zaten.

X