Zorunlu kürtaj sonrası bitmeyen kanama

Kivirbas95

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
474
278
Merhaba hanımlar, ben 31 ocakta kürtaj olmak zorunda kaldım. Bebeğimin gelişimi 6. Haftada kalmıştı. Doktorum 1 hafta 10 gün kanaman olur dedi. 1 hafta çok yoğun kanamam oldu. 1 haftadır damla damla geliyordu. Dün kesildi sandım. Eşimle beraber olduktan sonra kanamam çoğaldı. 1 haftadır günlük ped kullanıyordum bugün normal ped taktım. Bu durumu yaşayan var mı? Uzun değil mi bu kadar kanama.

Bende 24 ünde oldum ilk 1 hafta adet gibi sürdü sonrada 4-5 gün damla damla kahverengi sürdü

doktor beni 1 hafta sonra çagırmıştı baktı biraz daha kanamam sürebilir dedi. 2. Aşılama ile olmuştu bebeğim 8+6 da kalbi durmuş ben belim agrıdı d,ye gittim 1-2 gün önce olmuş dediler çok zor
Benimde bel ağrım vardı sanki ortasına biri tekme atmış gibi bir ağrıydı kaç gün kıvrandım o ağrıyla meğer bebeğin gelişimi durduğu içinmiş 😢 ben yazdım doktoruma tekrar muayeneye çağırdı bakalım gideceğim

Merhaba hanımlar, ben 31 ocakta kürtaj olmak zorunda kaldım. Bebeğimin gelişimi 6. Haftada kalmıştı. Doktorum 1 hafta 10 gün kanaman olur dedi. 1 hafta çok yoğun kanamam oldu. 1 haftadır damla damla geliyordu. Dün kesildi sandım. Eşimle beraber olduktan sonra kanamam çoğaldı. 1 haftadır günlük ped kullanıyordum bugün normal ped taktım. Bu durumu yaşayan var mı? Uzun değil mi bu kadar kanama.
Bu kadar kanama olması pek normal değil.2 defa kürtaj oldum lekelenme şeklinde devam etti 15gün.Normal kanama varsa içerde parça kalmış olabilir.lütfen kadın doğuma gözükün

kızlar gittim doktora baktı bana da gösterdi rahim tertemiz gerçekten kanama adet kanamasına benziyor dedi. İlaç yazdı kanamayı kesmek için. Kesildikten sonra 1 ay sonra adet olursun dedi

Benimde bel ağrım vardı sanki ortasına biri tekme atmış gibi bir ağrıydı kaç gün kıvrandım o ağrıyla meğer bebeğin gelişimi durduğu içinmiş 😢 ben yazdım doktoruma tekrar muayeneye çağırdı bakalım gideceğim
evet benimde tek noktası agruyordu cok azda kasık agrım vardı malesef bebeğimin kalbi durmuş

X