Bebek Beslenmesi İstahsiz cocuklara cozum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
çok alemsiniz.hadi bulduk aldık iştahsız çocuk be anacım onu nasıl içirelim.ne içiyoki onu içsin.ooooooffff ooooffffff

valla benimki konsantre meyve suyuyla falan düzelmez..onu nasıl içireyimki bir kere..kesin koşarak kaçar yine :KK43:(((((((((

mrb ben buldum ankara da carefur da ama adı değişik aynısı olduğunu söylediler günde ne kadar içirmek gerekiyor acaba bide fazla vermeyelim bide o şişi açıldıktan sonra ne kadar durabiliyor allahım inş işe yarar

ben almanyadayim ,buradaki turk bakkalinda buldum ama,turkce nar eksisi diye yaziyor sirup gradinede yaziyor,usdunde acaba dogrusunumu buldum cevap verirsen sevinirim...

merhaba arkadaslar benimde kızım 2.5 yasında sabah kahvaltı yaptıramıyorum yemek yediremiyorum ve cok huysuzz ne yapacam bilemiyorummmm......granidiyiyi nerede bulacagımı bilen varsa yazarsa adres verirse inanın cok sevinirimmm...Aslen kayseriliyim ama Ankarada yasıyorum cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum simdiden tesekkürler.......

a.s.selam elif, bende hollanda da yasiyorum benimde 3 yasinda bi oglum var ve benimkide surekli istahsiz yemek saatlerinde savas icindeyiz resmen buda beni cok uzuyo,senin bu bahsettigin sey nar sirobumu.biraz bahsewdersen marketlere bakicam ve ne kadar araliklarla nasil kullandin cocugunda.simidien tskler

[QUOTE="white";2628895]çok alemsiniz.hadi bulduk aldık iştahsız çocuk be anacım onu nasıl içirelim.ne içiyoki onu içsin.ooooooffff ooooffffff[/QUOTE]

:) tam aklımdakini söylemişsiniz hala gülüyorum. kızım sayesinde komşunun çocuğunu besliyorum bak kızım ablan yiyor diyorum ama sonuç ablası yiyor sadece :) dün soyduğum elmada portakalda yerlerde geziyordu. off off birde kızım 18 aylık yimicem demeyi öğrenmiş ki sorma..

benim ikizlerımınde hıc ıstahı yok,bazen onlara yedıremıyınce oturup aglıyorum sınırden.bulmaya calıscam bunu ınsallah ıse yarar...

benim bebeğim 12 aylık yemek seçiyor önceden yiyordu ama şimdi yemiyor tarhana çorbasını yoğurt bebe bisküvisiyle yapılan yumurta pekmez peyniri çok güzel yiyor sebze yemeklerine gelince yemiyor

Meraba okyanus elif, benim de bir yaşında bir kızım var ve iştahsızlık surunu var. Söylediğin ürün burada bulunmuyor ama içeriğinde nelerin bulunduğunu tam olarak yazarsan kendim yapmayı denemek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

merhaba benim bir yasinda oylum var ve dogdundan beri istahsiz her seyi denedim ama hic bir faydasi yok sadece hazir mama iciyor unuda icse 100 ml anca icer yemeye gelince aglamaya baslar zorlada yedirirsem kusuyor artik ne yapacagimi bilmyorum. biz almayada yasiyoruz ulmussunsirop de granadine almayada bulabilirmiyiz bana yardimci olursaniz cokkk sevinirim :KK70:

mrb ben buldum ankara da carefur da ama adı değişik aynısı olduğunu söylediler günde ne kadar içirmek gerekiyor acaba bide fazla vermeyelim bide o şişi açıldıktan sonra ne kadar durabiliyor allahım inş işe yarar

Merhaba bulduğunuz şurubun adı nedir acaba çükü bende ankarada yaşıyorum ama sırop de grandıne adında bir içecek bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. serpilortakci@hotmail.com

yaa kızlar anlamadığım bişey var bahsettiğiniz şey nar şurubumu yoksa nar ekşisimi kimisi nar ekşisi demiş kimisi nar şurubu ikiside var olan ama farklı farklı şeyler ,hangisinden olduğunu belirtirseniz sevinirim çünkü aynı sorun benim başımdada var 3,5 yaşında bi oğlum var yemiyor yemiyor yemiyor şimdiden teşekkürler allah herkese kolaylık versin !!!!!!mirmirmirmir

arkadaşlar cahilliğime verin ltf.bu "gradinin" nedir? şurup mu? yani marka adı mı?nedir? bu adla mı marketlerde araştıracağız? Türkiye'de var mı?bilen var mı?

ooooofff ne sordum ama :))

benim bebeğimde de aynı sorun var
v biz 1 yaşıını geçtik katı hiç bişe yemiyo
ilaçla bunu çözmek istemiyorum çok kararsızım ben

kızım 1 yaşına yeni girdi yeme problemimiz var uzun zamandır hasta oldu iştah gitti bi dahada gelmedi bizde kullanabilirmiyiz yaş sınırı varmı acaba

aldığının adı nedir?söyleyebilirmisin acaba..............

X