Aldatan kocalara hoş bir ceza!!

arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..

Peki kocalarımız da bizi affedecek mi? Bizim de nefsimiz var, biz de nefis mücadelesi veriyoruz. Yoksa biz en iyi ihtimalle kapıya konup hatta belki töre cinayetine mi kurban gideceğiz? Erkek de namusunu taşır, kadın da... Onların zarı yok diye namussuzluk onlara mübah mı? Kanım dondu.

merhaba arkadaşımm. . . demişsinki bi cevabında dışarıda bi sürü hoş hatun görüolarr . . bizlerde görüoruz bi sürü yakışıklı bey. aldatmak bizede mibahmıdır.peki siz hiç aldatıldınızmı seda hanım!! ayrıca demişsinzki çocuklar ayrılma aşamasında veya sonrasında çok yıpranıolar vs. . peki düşündünzmü sağlıksız bi ortamda bi çocuk büyütmenin ne kadar doğru olduğunu. bence evlilik sağlam temeller üzerine kurulur.temel sağlamsa bi kat daha atılır .ama hata varsa o müessese bi anda çökerr. . .bayanlar erkeklere bi ceza deil bilhassa ödüldür şandır şereftir . . . !!!!

:eek:klava:
arkadaşlar aldatan kocaları affedin.. zaten sizi aldatmakla allah!a karşı bir sürü suç işlemiş oluyorlar, cezasını onları yaratan versin, en güzel ceza af etmek ve onları evini, sizi kendisini sevmeye davet edin..
aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

şaka gibi....:1shok::1shok::1shok:

başka kadının koynuna giren adam bir daha benim koynuma giremez...
asla affetmem..

Ya bacım sen erkeksin flan da bayanların beynini yıkayıp aldatıp affedilmeyi makullaştırmaya mı çalışıyorsun nedir? hangi aklı başında kadın aldatan kocalarınızı affedin,boşanmak çözüm deil aşkı canlandırmak çözüm der yaa??? bi kere eğitim bilimlerinde davranışçı kurama göre,kötü bi davranış ödül sayılabilecek ii bi tepkiyle cvplanırsa o kötü davranış alışkanlığa dönüşür ve o kişi onu devamlı yapmaya başlar,yanlış davranış pekiştirilmiş ve teşvik edilmiş olur yani!!!
adam seni boynuzlasın sen de onu ödüllendir ki hep yapsın...bir de bi arkadaş demiş ki kendinizi ceza olarak mı görüyorsunuz? evet katılıyorum,ceza demişsiniz siz kendinizi ceza olarak mı görüyorsunuz eşinize,ceza ne demek yaa?? kusura bakmayın ama ben sizin bayan olduğunuzdan ciddi anlamda şüpheye düştüm zira ilk defa bi bayanın aldatanı kocanızı affedin,bir de aşkı canlandırın dediğini duyuyorum....

koyarım kapının önüne olur biter nefsine sahip olamayan erkeğin benim evimde ne işi varmış yaa

size baştan sona kadar katılıyorum, erkeklere iyi davrandıkça gözü dışarıda olur

Yorumsuz '...' :ecrin_bebek:
O zaman erkek olmak varmış yap et sonra affet, hadi ya ne ala memleket :nazar:
Allah kimsenin başına vermesin...

affetmek mi?
oh ne güzel erkeler yapsın biz herşeye katlanan onlar için saçımızı süpürge eden kadınlar bi de affedelim.
valla ben kaldıramam.
beni aldatırsa ömür boyu bensizliği kabul etmiş demektir.
peki biz aldatsak ne olur? cinayet, töre....
affedelim yine yapsın. affetmem! :eek:klava:
sonuçta yeri geliyor arkadaşımızı affedemiyoruz. aramızda bir bağ olmadığı halde. eşimizi mi affedelim ihanetini!
kinaye söylemişsindir umarım! :kızgın:

selam arkadaşlar sizleri kızdırmak, üzmek istemedim ama
evlilik iki karakterin bir ömrü orta çizgide sürdürmesi değil midir?
zaman zaman eşlerden hata yapan olursa af gerekmez mi hemen asıp kesmek olur mu arada çocuklar zarar görüyor o zamanda..
ben aldatanı af etmek derken çocuklu ailelelr için kasdettim ama nişanlıken yada henğz yeniyken aldatan erkek normal akıllı değildir zaten .. ama uzun bir evlilik süreci içinde erkeğin gönlü bazen daha farklı atmoserlere kaya bilir.. bütün gün dışardalar çok hoş hanımar görüyorlar malum:) nefis yani..
kapıyı çarpıpı gştmek, boşanmak çocuklarıa çok zarar veriyor..
bu arada soranlar olmuş eşim beni hiç aldatmadı ama nedeni dürüst olması değil.. ben hasta olurum ölürüm kahrdan bunu iyi biliyor, bünyem hassas yani.
birde zaten öyle bişi yapmasın diye dünyanın en iyi eşi rolünü oynuyorum daha napim..

Ben kizmadim üzülmedim sahsen yazdiklarina, niye kizayimki buda senin bakis acin demek....:nazar:

Lakin kendi bildigin dogruyu basklarida dogru bulmak zorunda degil, benim bütün düsüncelerime ters bu dediklerin....Kocam aldatasin bende onu affedeyim ona öyle ceza vereyim...fisfisfis

Yani benle evli olmaya ceza olarak görsün?? Vallaha güzelim burda ne mantik var ne alaka!!!benneyaptımki

Bende 9 senedir evliyim ikitanede kizim var büyük konusmak istemem fakat böyle birseyde en basta zaten cocuklarimi düsündügüm icin ona kapiyi gösteririm, sorumsuz namussuz düsüncesiz bir babayla büyüyeceklerine hergün bizim kavgalarimizi dinleyceklerine babasiz büyüsünler daha iyi.:nazar:

Ayrica dünyanin en iyi es rölünüde oynamam ben gülsümüm herseyimle...beni böyle sever yada def olur gider...:kahve:

ben nefsime sahip oluyorsam oda sahip olcak yok olmuyorsa kendi bilir
ben aldatsam o beni affedecekmi o...pu diye dillere düsürecek onunki nefiste benimki degilmi o zaman
kusura bakmasin bir daha benim hayatimda isi olmaz

affı yeni yanlışları doğrurur...

Konuyu açan arkadaşım,
galiba klavyede bir sorun var ya da elin sürçtü,aldatan kocalar hoş bir ceza !!! diye açmışsın konuyu,sanırım aldatan kocalara hoş bir ödül !!! yazmak istemiş olmalısın -tatlicadiarzu-

aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt[/QUOTE

sen hiç aldatılmadın galiba....

ben nefis terbiyecisi değilim, beni üzen adamın nefsini terbiye edicem diye kendime eziyet edemem...

içerik başlığa çok uygun hakikaten... Aldatan kocalara hoş bir ceza hatta mukafat...
Bİr daha yapmasında hiçbir sakınca olmadığını hissettirmek lazım...Yeter ki evimiz ersiz kalmasın öyle mi yani...
Ahirete bende inanırım. Ve tabiki herkes yaptıklarının cezasını çekecek. Fakat Peygamber değilim sadece ahirete inanıyorum. Bukadar büyük gönüllü olmam mümkün değil. Zaten öyle olsaydım muhtemelen çok ulvi bir insan olurdum. Ama ben değilim...
Dolayısı ile sıradan basit bir insanım. Egolarım, gururum ve kendime güvenim var.
Aldatılırsam hayatımdan çıkarırım... Güzel kadınlar kadar yakışıklı adamlarda var.
Ben nasıl konuşmama bile dikkat ediyorsam o da dikkat edecek. Etmiyorsa da defolup gitmeyi bilecek.

aldatmak boşanma konusu olmamalı,, allah nefimizi ölene kadar bize musallat etmiş, nefse uycazmı uymıcaz mı diye deniyor bizi, uyanlar demekki iradelerini güçlendirememişler demekki, o halde onlara yardım etmeli.. evlilik dışında ne aradaıklarını iyice bilmeli ve çare bulmalı.. suçlamak, boşanmak, kavga etmeki hır.çınlaşmak çözüm değil.. çözüm aşkı canlandırmakta..hihoyyyt

Sen inanıyosun yane bu dediklerine ...
Ben aldatılıcam ,sonra affedicem,onu düzeltmeye çalışıcam.
Oldu başka ?
Sonraki aldatmalarında kimle aldatcağına da ben karar veriyim istersen :nazar:
Hem bu ceza değil ödül olmuş birazcık...
Kıymetimi bilecek,bilmedi mi kapının yerini gösteririm ...yok kapının yerini bilmiyosa camdan da defolabilir :1closedeyes:
işte o kadar....

aldatan erkek mutlaka tekrar ediyor hatasını
hem de mutlakaaaaa!
defalarca aptal yerine konulmak hoşuna giderse affet derim
kim ne karışır

aldatan erkek nereye giderse gitsin gurumu hiçe sayıpta affetmem peki affetin hiçmi aklına gelmicek düşünmiceksin nasıl güveneceksin.......sonuçta 1 kere affettimmi devamı gelincek tek lafım benden uzak olsun cezasınıda ALLAH versin derim.........................

X