Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

slm arnavut guzelııı.....kurunu bende denıyorum...3 gundur adacayı yagını bırde polenlı ballll.....bakalım bu ay ne olacak..bılıyomusun bugun pamuk hafıf kahferengı gıbı olmusss

kaydirigubbakcemile3iyi sevindim senin adınaa canıım..kursun da şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah en güzel arabalara binersin kazasız belasız..SİZEDE HAYIRLI CUMALAR ..kürler nasıl gidiyoo ben gene gene genee HASTA OLDUUUUM -tatlicadiarzu-noluyo allahım anlamıyoruum sorunlu olanlar bile hamile kalabiliyoken kafamçokkarıştıen son bana büyü mü yapıldı diye düşünüyoruuum hacıya hocaya mı gitsem hıı?bi fikir verin noluuur senağlamaallah hepimizin yardımcısı olsuun ..son bir ay verdim kendime ondan sonraa herşeyi bırakıyorum artık hiiç birşey kullanmıycaam..kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın:a015:

üzülmeeee luffen.....ümıdını kaybetme canım.....

kaydirigubbakcemile3iyi sevindim senin adınaa canıım..kursun da şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah en güzel arabalara binersin kazasız belasız..SİZEDE HAYIRLI CUMALAR ..kürler nasıl gidiyoo ben gene gene genee HASTA OLDUUUUM -tatlicadiarzu-noluyo allahım anlamıyoruum sorunlu olanlar bile hamile kalabiliyoken kafamçokkarıştıen son bana büyü mü yapıldı diye düşünüyoruuum hacıya hocaya mı gitsem hıı?bi fikir verin noluuur senağlamaallah hepimizin yardımcısı olsuun ..son bir ay verdim kendime ondan sonraa herşeyi bırakıyorum artık hiiç birşey kullanmıycaam..kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın:a015:

slm canım üzme kendini yaa.. ya allahım verceği zamanı biliyor.. demekki şimdilik hayırlı olan bu.. hoca fikri ilginç.. aslındadelikafadulden

üzülmemeeek elde değil kızlaaar ama işte napalım bazen böylee oluyoo ..çok sağoluuuun hepinizden allah razı olsuun allah hepimizi tez zamanda meleklerimize kavutursuuun..Yeni küre başlayanlarada hayırlı VE UĞURLU olsun önceliklee,ne mutlu banaa siz kullanın bende teyze olayıım bari öyle avuturyorum kendimiii..size iyi gecelee rgörüşmek dileğilee..

arnavut güzeli merhaba canım benim üzüntünü paylaşıyorum aynı dertten muzdarip biri olarak bana hep tüp bebek merkezlerini önerirlerdi ben oralarda sadece tüp bebek ile ilgili tedavi zannederdim ama öyle olmadığını öğrendim ve bir ilki başardım tüp bebek merkezine gittim ve yaklaşım o kadar farklı ki o kadar ince ayrıntılarda sorular soruldu ki ben daha önce de prof.'a gitmiştim bana bu kadar soru sormamıştı 16 tane kan tahlili olacağım düşünün yani bence bir tüp bebek merkezine gittinmi bilmiyorum ama birde şansını orda araderim canım üzülmee kendini yıpratma hayırlısı de öpüyorum seni...

arnavut güzeli merhaba canım benim üzüntünü paylaşıyorum aynı dertten muzdarip biri olarak bana hep tüp bebek merkezlerini önerirlerdi ben oralarda sadece tüp bebek ile ilgili tedavi zannederdim ama öyle olmadığını öğrendim ve bir ilki başardım tüp bebek merkezine gittim ve yaklaşım o kadar farklı ki o kadar ince ayrıntılarda sorular soruldu ki ben daha önce de prof.'a gitmiştim bana bu kadar soru sormamıştı 16 tane kan tahlili olacağım düşünün yani bence bir tüp bebek merkezine gittinmi bilmiyorum ama birde şansını orda araderim canım üzülmee kendini yıpratma hayırlısı de öpüyorum seni...

canııım çok sağol öneriin içiin ..tabiki en son aşama tüp bebek ama inşallaah gerek kalmaaz ..canım benim doktoruum çok bilgili birii beimle çok ilgileniyo emin ol duymadığınız tahliller bile yapıldı bana o ödül aldı bu yıl ..YILLIN EN İYİ DOKTORU DİYE..doktoruma gidipe hamile kalamayan kimse yok şuana kadaar ama bana gelince kendide şaşırıyo acele etme diyo kesinlikle tüp için çok erken diyo ona göree..ama benim herzamanki hayalim genç anne olmaktı ama kısmet değilmiş ,,ben şuna inanıyorum artık ALLAH benim için herzaman herşeyin hayırlısını verdi gerçekten o konuda çok şanslıyım ,belkide bir aşamayı geçmemizi istiyo ozaman bizi evlat sahibi yapıcak sanırsaam..bekliyorum yapabildiğim tek şey oo SABIRLA BEKLEMEEK boynum bükük :a015:

canııım çok sağol öneriin içiin ..tabiki en son aşama tüp bebek ama inşallaah gerek kalmaaz ..canım benim doktoruum çok bilgili birii beimle çok ilgileniyo emin ol duymadığınız tahliller bile yapıldı bana o ödül aldı bu yıl ..YILLIN EN İYİ DOKTORU DİYE..doktoruma gidipe hamile kalamayan kimse yok şuana kadaar ama bana gelince kendide şaşırıyo acele etme diyo kesinlikle tüp için çok erken diyo ona göree..ama benim herzamanki hayalim genç anne olmaktı ama kısmet değilmiş ,,ben şuna inanıyorum artık ALLAH benim için herzaman herşeyin hayırlısını verdi gerçekten o konuda çok şanslıyım ,belkide bir aşamayı geçmemizi istiyo ozaman bizi evlat sahibi yapıcak sanırsaam..bekliyorum yapabildiğim tek şey oo SABIRLA BEKLEMEEK boynum bükük :a015:

slm arkadasım dr.unun kım ve nerede calıstıgını yazarmısın
bende hamıle kalmaya calısıyorum sımdılık ılac tedavısı oluyor

selam KARAMELEK . canım doktorum BUCAKTA ben merkezde oturmama rağmen yinede ona gidiyorum ve çok memnunum eğer imkanın varsa mutlaka git ..gönderdiiğim birkaç arkadaşımda onun sayesinde hamile kaldılar çok şükür..kesinlikle seni oyalamıyo ayrıca ücreti yarıdanda az..DR.ALİ FUAT ŞENGÖR..namını duymayan yok..sen bi git beni çok iyi anlarsıın..şimdiden geçmiş olsun canım sağlıcakla kal..(başka sorun varsa mutlaka bana yaz)

selam KARAMELEK . canım doktorum BUCAKTA ben merkezde oturmama rağmen yinede ona gidiyorum ve çok memnunum eğer imkanın varsa mutlaka git ..gönderdiiğim birkaç arkadaşımda onun sayesinde hamile kaldılar çok şükür..kesinlikle seni oyalamıyo ayrıca ücreti yarıdanda az..DR.ALİ FUAT ŞENGÖR..namını duymayan yok..sen bi git beni çok iyi anlarsıın..şimdiden geçmiş olsun canım sağlıcakla kal..(başka sorun varsa mutlaka bana yaz)

arnavutgüzeli arkadasım inşallah sende en kısa zamanda hamiş kalırsın.ALİ FUAT doktoru bende duydum canım.benim eltim bucaklı ama antalyada merkezde oturuyor.banada demişti antalyada olsan bucakta ki doktora götürürdüm seni diye.çok iyiymiş.ümidini kaybetme.herşey güzel olacak.:CüvCüv:

AMİİİİİİN honey53..inşallaah canım arkadaşım..gerçekten doktorum mükemmel ama işte ben sonuç alamadım diye tavsiye edincede pek inandırıcı olamıyorum insanlar çok önyargılı..oysaki sorun bende doktorumda değil yoksa ben tavsiye edermiydiim ama onun bir suçu yok herşeyi rabimden bekliyorum artık onun merhametine sığındıım..GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAĞOOL TEŞEKÜRLEER

kızlaar nasılsınıız bugüüüün??kürlere devammı sesiniz çıkmıyoo demekkiii harıl harıl içiyosunuuuz polenleri:))size kolay gelsin herşey gönlünüzce olsuuun..inşallah tez zamanda müjdelersiniz topiğii:))sevgiler

valla şu yumurtlama döneminden sonraki bekleme zamanı geçmek bilmiyor sürekli kafamı dağıtacak şeyler bulmaktan fenalık geldi :)))) bu arada arnavut güzeli bu medismart yumurtlama monitörünü geçen ay aldım ilk yaptığımda adetimin 14. günüydü pozitif çıktı,ben de senin gibi çok sevindim bu ay 3 gün arka arkaya yaptım ama pozitifi bulamadım sen bir daha yaptın mı yani tekrar pozitif çıktı mı?

günaydın..kızlar 5 gün felan poleni yedim adaçayı yagınıda 1 kez koydum sadece sonra beraberlik olunca korktum bişey olacak diye ne bileyim..polende duruyor ama 5 gün zorla yedim.midemi üşütmüşüm herjalde yemek bile yesem midem bulanıyor zaten..birde ehliyete yazıldım ya hiç kafamda bebiş yok kafam hep ehliyette..ay bide hamiş kalırsam sınavda felan bebişle arabamı sürecez..ne güzel olur ama değil mi..:CüvCüv:

zaten sürekli kafamızda olduğu için beceremiyoruz biz bu işi :)) bak göreceksin gülücük kafanı oraya verince bir de bakmışşın hamilesinn :) inşallahhhhhhhh

İNAŞALLLAAAAAAH ..evet gerçekten yaptığımız kürler bize sadece bişeylerle oyalanmamızı sağlıyoo ben mesela bol bol paspas örüyorum bu aralar ,kafam çok dağılıyo hiç düşünmüyorum bebişi felan sizde deneyi bak..CEMRE822 EVET BEN OVULASYON TESTİNİ HEP YAPIYORUM AMA ZATENYAPMAMA GEREK TE YOK ÇÜNKÜ BEN ANLIYORUM YUMURTAMIN NEZAMAN ÇATLADIĞINI AMA HEP TEREDÜTLÜYDÜM BU KONUDA EŞİM EMİN OLMAMIZ İÇİN GİTTİ ALDI..DEDİĞİN GİBİ BENDE POZİTİF GÖRDÜMMÜ HERGÜN YAPIYODUK,YUMURTA ÇATLADIMI BUSEFER GÜN AŞIRI YAPIYORUZ.öyle öyle devam ediyo ama malesef rabime göre halen zaman var demekki..sabahları tarçın ve bal yiğorum çünkü ben 3 ay polen yediğimden dolayı ara vermem lazım..adaçayı yağını geçen yaptım acayip sancım oldu ara verdim onuda bu ay için çünkü geçenlerde okudum adeti siyah gelenlerin hamile olma olasılığı varmış benimde ilk defa bu ay siyah geldi ve halen kasıklarım ağırıyoo..o yüzden hamiş olabilirim diye adaçayı yağını yapmamaya karar verdim en azından bu ay...neyse kızlar sabredin nolur ve azimli oluun göreceksiniiiiz bu günlerimizi okuyup okuyup gülücez unutuca bile çocuklarımızın peşinden koşmaktaaan:)))

nasıl anlıyosun canım yumurtanın çatladığını??neler hissediyosun?

genelde adetimin 13.14. günlerimde oluyo..kasıklarıma ve belime sancı giriyoo..tek göğüsümde ara ara bıçak saplantısı gibi ağırı..ozamana kadar hiç akıntım olmuyo genelde amaa o günler mutlaka akıntınıza dikkat ediiin genelde;SÜT GİBİ BEMBEYAZ KOKUSUZ AFFEDERSİNİZ BALGAM GİBİ KOYU YOĞUN OLUYOO (1 reçel kaşığı yoğurt gibiiiikaydirigubbakcemile3)O ARALAR PED TAKMIYORUMKİ BELLİ ETSİN KENDİNİİ..ONDAN SONRAKİ GÜNLERİM AKINTI DEVAM EDİYO AMA YOĞUNLU DAHA AZ TABİKİDE..BEN GENEDE 11. GÜNÜMDEN İTİBAREN İLİŞKİYE GİRMEYE BAŞLIYORUM hemen hemen her gece 25. günüme kadar sürüyoo:utangacbir gn arayla tabi yoksa tutanıda düşürürüüüz allah korusuun..:BÖYLE İŞTE doktorum sağolsun bana izah etmiştii..sizde dikkat edin bundan sonra ovulasyon testi almanıza gerek kalmaaz bile kendi kendinizin doktoru olun tavsiyeem..:teselli::enbuyukkk:

slm kızlar.. bugün nasılsınız bakim.. ben iyi değilim.. çok stresliyim bugün ve artık bebek için uğraşmıyacam.. olmuyo anladım bunu.. ya artık midemde kaldırmıyo hiçbir kürü uyguluyamıyorum.. ve artık yumurtladığımıda hissetmiyorum..:1no2: her ay adetimin bitiminden 11. günden hissederdim bişeyler.. geçen ay hiç akıntım olmadı hiçbirşey hissetmedim.. ve aynısı bu aydada var.. :çok üzgünüm: bunu biliyorumki bütün çabalarım boşa ve artık uğraşmıyacam.. :çok üzgünüm:

arnavutgüzeli canım çok teşekkür ederim açıklaman için...esramm82 canım benim biz hepimiz neden burda toplandık,birbirimize umut vermek için her ayımızı ümit ederek geçiyoruz ya hamileysem diye düşünüyoruz geceleri uyuyamıyoruz en ufak bi etkiyi hamilelik belirtisi olarak algılıyoruz sonra hastalanıyoruz ve hayallerimiz yıkılıyo bir sürü şey öğreniyoruz hevesle uyguluyoruz sonra yine olmuyo ve yine çok üzülüyoruz ama sonra burda arkadaşlarımızın hamile olduklarını öğreniyoruz belki de onlardan çok biz seviniyoruz neden onlardan biri de biz oolmuyoruz değil mi ama inanıyorum ki hepimiz günü gelince burdan haykırıcaz hamile olduğumuzu,sakın karamsarlığa kapılma ve unutmaki umutlardır insanları yaşatan,umudunu kaybetme lütfen.....

X