Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

evet canım hamilesin burda ne degeri düşük arkadaşlarım oldu sen içini ferah tut kendine dikkat etmeye bak rabbim melegini sana bagışlasın

Allah razı olsun canım içim hiç huzurlu değil.daha üçüncü haftaya girmedim.iki gün sonra belli olacak ama ben o zamana kadar ölmezsem.4 ay önce bir düşük yaptım iş yaptığım için ama ağırlık kaldırdığım için tutunamadı.şimdi bırak iş yapmayı yürüyüşüm bile yavaşladı.Taktir Allahtan kısmet değilse ne yapsam boş:26:

iyi tatlım gelinin çok cadı hep korkutuyor yüregimizi agzımıza getiriyor dün eşim işten geldi yemek yedik allah bi ıslaklık lavaboya gttim sanki su akıyor korktuk allahtan korkulcak bişey yokmuş hem diken üstündeyiz hemde dogru dürüst hareket edemiyorum canım ya yatıyorum dinleniyorum artık sag tarafımda çürüdü sol tarafımda nyse yapıcak bişey olmuyor pek fazla yeter ki meleklerimiz saglıklı sıhhatli olsunlarda biz çekeriz bunları canım sen nasılsın neler yapıyorsun tatlım ben dün kızıma bi sürü çorap aldım babası baktı aaaaaaaaaay buna iki parmagım giriyor dye gülüştük :emir_bebek:

oyy sıpaa korkutuyor sizi ha kıs gelince ısır ayaklarını hepp çirkininn
canım ya bende sırt üstü yatamıyorum yatıncada her tarafımda ağrıyla uyanıyorumm hayırlısyla gelsinlerde herşeyi çekerizz:)
ayy ciciler aldınız ha ne güsell biz daha pek bişi almadıkk:KK43:(
ben almakiçin sabırsızlanıyorum ama eşimm daha erken dio yaa ne olur ne olmaz die dimii küçük küçük ne tatlılarr

kızlar ya ben adet dögüm 21 günde bir.yumurtlama vaktim8.gün ben adete 2 gün kala kan testi yaptım yani yumurtlamadan 13 gün sonra 24,89 çıktı değerim normal mi?doktor hamilesin 4 gün sonra gel dedi.çok mu düşük.ne olur cevap verin çok merak ediyorum iki gün var daha gitmeye. dünden beri kokuda hassasiyet ve hafif mide bulantımda başladı...

allah kucağına almayı nasip etsin tebrik ederim benimde 16.gün yumurtlama ben de adete 5 gün kala yaptırdım <2.0 çıktı negatif dediler ama ben inanıyorum ki var birşeyler çünkü hcg benim hiç 0.01 den yukarı çıkmadı hayatım da ateş ölçüyorum bugün 1 derece daha yükseldi 2 gün var edetime bekliyorum sabırsızlıkla inşallah değerlerin katlana katlana gitsin sağlıklı bir doğumla kucağına al bebeğini:nazar:

abrel canım bugün doktora gittim moralim bozuldu yara varmış yakılması gerekmiş adetimin az olmasına o yara sebep olmus akşam özelden randevu aldım bakalım o ne dıyecek bebek var mı dedım alttan ultrasyonla baktı 1 hafta sonra olabılır dedı var mı yok mu dedım yok ama bor hafta sonra dedı anlamadım acıkcası kafam karıstı :KK43: canım kıyamam sana allah sag salım dogurmayı nasip etsın canım bebiş dogunca acısını cıkar canım

merhaba hanımlar
SAT 1 ekim 29 ekimdeki kan değerim 330, 2 gün sonraki yani 31 ekimdeki değerim ise 1300 çıktı 2 kat artış olmamış 4 kat artış olmuş:KK53: çok korktum ilk görünce ama doktorun söylediği dış gebelikte öyle olmazmış değer 2 kattan az artarmış. ya testlerden biri yanlış ya da çoğul gebelik dedi :44: ben tek yumurta olgunlaştırıyorum her ay yani çoğul gebelikse eğer tek yumurta ikizi mi olur ki :KK28:ay haftasonu gelsin belki kese görünür çok merak ediyorum bir daha kan testi yaptırmayacağım :KK59:

Son düzenleme:
taf arkadaşım canını sıkma sen içini ferah tut canım allahın izniyle evladını kucagına alacaksın buna ınan dua et

iyi tatlım gelinin çok cadı hep korkutuyor yüregimizi agzımıza getiriyor dün eşim işten geldi yemek yedik allah bi ıslaklık lavaboya gttim sanki su akıyor korktuk allahtan korkulcak bişey yokmuş hem diken üstündeyiz hemde dogru dürüst hareket edemiyorum canım ya yatıyorum dinleniyorum artık sag tarafımda çürüdü sol tarafımda nyse yapıcak bişey olmuyor pek fazla yeter ki meleklerimiz saglıklı sıhhatli olsunlarda biz çekeriz bunları canım sen nasılsın neler yapıyorsun tatlım ben dün kızıma bi sürü çorap aldım babası baktı aaaaaaaaaay buna iki parmagım giriyor dye gülüştük :emir_bebek:

aman canım benim yaa alah sana bagışlasın bu gün ikinci düzy ultrasona girdik bebegimin erkek oldugu kesinleşti her şeyi cok ii ama dr tombiş olcak dedi 600 gr olmuş ya boyu 30 cm olmuş ablası uzun ve dombik olcak gamzeside varmış anammm kurban olam kocişimin sag yanagında kocaman gamzesi var babasına cekmiş ellerini yumruk yapmıştı onaaa ölem annesinin kuzusu tombişi dr diger cocuklar kaç kilo dedi benim digerleri 4 kg dogdu maş. dedi bebek için cok iii sen için şişeceksin dedi gercekten göbüş cok şişti yaa

abrel canım bugün doktora gittim moralim bozuldu yara varmış yakılması gerekmiş adetimin az olmasına o yara sebep olmus akşam özelden randevu aldım bakalım o ne dıyecek bebek var mı dedım alttan ultrasyonla baktı 1 hafta sonra olabılır dedı var mı yok mu dedım yok ama bor hafta sonra dedı anlamadım acıkcası kafam karıstı :KK43: canım kıyamam sana allah sag salım dogurmayı nasip etsın canım bebiş dogunca acısını cıkar canım

hiç moralini bozma allah herkese şak die vermiyo ben neler cektim olana kadar her cocugumda rabbim sana da vercek inş belki yara izin vermiyo tedavini ol bak göreceksin buraya yazacaksın hamişim die habersiz bırakma üzülmede ben hep böle yaptım hiç umudumu yitirmedim biliodum olacagını içindeki sese güven allahın iznşyle tamam canım kardeşim

merhabalar , sanırım aranıza katılmak üzereyim ama danışabileceğim kimsem yok etrafta beni bilgilendirirseniz sevinirim adetim 7 gün gecikti ben e bugün kan tahlili yaptırdım HCG 371,76 çıktı doktor hiç bişey demedi iki gün sonra yine gel dedi bu ne demek şimdi?

merhabalar , sanırım aranıza katılmak üzereyim ama danışabileceğim kimsem yok etrafta beni bilgilendirirseniz sevinirim adetim 7 gün gecikti ben e bugün kan tahlili yaptırdım HCG 371,76 çıktı doktor hiç bişey demedi iki gün sonra yine gel dedi bu ne demek şimdi?

tebrikler canı ahmilesin demek allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çok teşekkür ederim bitanesiniz. emin olmalı mıyım yoksa 2 gün sonraki tahlili mi bekleyeyim sizce? kararsız kalım yakınlarıma söylemekte?

canım en önce tebrikler hamilesin doktor iki gün snra çagırdıgına göre kan degerlerine bakıcak normal hamilelikte iki günde ikiye katlanması lazım sanırım ona bakıcak ve kesin cvp vericek sana içini ferah tut

aman canım benim yaa alah sana bagışlasın bu gün ikinci düzy ultrasona girdik bebegimin erkek oldugu kesinleşti her şeyi cok ii ama dr tombiş olcak dedi 600 gr olmuş ya boyu 30 cm olmuş ablası uzun ve dombik olcak gamzeside varmış anammm kurban olam kocişimin sag yanagında kocaman gamzesi var babasına cekmiş ellerini yumruk yapmıştı onaaa ölem annesinin kuzusu tombişi dr diger cocuklar kaç kilo dedi benim digerleri 4 kg dogdu maş. dedi bebek için cok iii sen için şişeceksin dedi gercekten göbüş cok şişti yaa

amin canım benim bizimkide tombiş olcak galiba on gün önce 800 gramdı haftaya perşembe yede kontrolumuz var bakalım yumurcak ne kadar olacak

canım en önce tebrikler hamilesin doktor iki gün snra çagırdıgına göre kan degerlerine bakıcak normal hamilelikte iki günde ikiye katlanması lazım sanırım ona bakıcak ve kesin cvp vericek sana içini ferah tut

teşekkür ederim KALB, BEKLEYİŞ nasıl bir destek oluğunuzu bilmezsiniz! kaç saattir evde tek başıma şaşkın şaşkın dolanıyorum. yakınlarıma söyleyebilir miyim peki iki gün sonra mı söyleyeyim sizce boşuna heyecan yaratmak istemiyorum? ay çok mu saçmalıyorum ya kusuruma bakmayın öyleyse:KK17:

teşekkür ederim KALB, BEKLEYİŞ nasıl bir destek oluğunuzu bilmezsiniz! kaç saattir evde tek başıma şaşkın şaşkın dolanıyorum. yakınlarıma söyleyebilir miyim peki iki gün sonra mı söyleyeyim sizce boşuna heyecan yaratmak istemiyorum? ay çok mu saçmalıyorum ya kusuruma bakmayın öyleyse:KK17:

canım hamilesin herkese söyle gayet normal degerin neden stres yaıosun ama heyecanın normal cıkar tadını hamileligin her dönemi ayrı tatlı

merhaba hanımlar
SAT 1 ekim 29 ekimdeki kan değerim 330, 2 gün sonraki yani 31 ekimdeki değerim ise 1300 çıktı 2 kat artış olmamış 4 kat artış olmuş:KK53: çok korktum ilk görünce ama doktorun söylediği dış gebelikte öyle olmazmış değer 2 kattan az artarmış. ya testlerden biri yanlış ya da çoğul gebelik dedi :44: ben tek yumurta olgunlaştırıyorum her ay yani çoğul gebelikse eğer tek yumurta ikizi mi olur ki :KK28:ay haftasonu gelsin belki kese görünür çok merak ediyorum bir daha kan testi yaptırmayacağım :KK59:

olur tabi benm kardeşlerim tek yumurta ikizi gözün aydın alah yardımcın olsun br taneyi zor taşıyamıom vallaa kıyamam ikiz annnelerine

oyy sıpaa korkutuyor sizi ha kıs gelince ısır ayaklarını hepp çirkininn
canım ya bende sırt üstü yatamıyorum yatıncada her tarafımda ağrıyla uyanıyorumm hayırlısyla gelsinlerde herşeyi çekerizz:)
ayy ciciler aldınız ha ne güsell biz daha pek bişi almadıkk:KK43:(
ben almakiçin sabırsızlanıyorum ama eşimm daha erken dio yaa ne olur ne olmaz die dimii küçük küçük ne tatlılarr

tatlım bebişimi ikinci düzey gördüm testislerini bile:)gamzesi bile var yaaa koçişimin de var ayyy cok güzeldi cok tatlııı kurban olsun anası 600 gr cıktı maş.tombiş boyu 30 cm
aslan oglum ya sen girdin mi kinci düzeye cok saglıklı bi sıkıntısı yokmuş canım ya

canım iki gün bekle streside atmış olursun üstünden herşeyin hayırlısı

X