seven insan sürekli görmek istemezmi ilgili olmazmı neyapmalıyım:(

Herkesin yapısı farklıdır. Erkeklerin ilişkiye alışması da daha uzun sürüyor.

Bence boğuyorsun karşındakini. Bu kadar yeni, seninle istediğin gibi ilgilenmiyorsa çek kendini azıcık. Sürekli dırdır yapacağına. Baktın adamda tın yok ayrıl gitsin.

Ayrıca şu 'Ciddi düşünerek başladık.' mantalitesini anlamıyorum. Tanıdıkça ciddileşir, ciddi düşünür insan. Peşin peşin ciddi düşünürsen gerildiğinle kalırsın.

5 gündür birliktesiniz ve sen sana bu adam seni seviyorum demedi diye üzülüyorsun canım bence 5 gün birini sevmek için çok ama çok kısa. En fazla çok etkilenmiş olabilir. Birde ben evliliği düşünüyorum vs muhabbetine girdin mi erkekler ilk günden soğuyorlar. 5 günde sana aşkım diyen birine de inanma bence "canım" demek kafi. Sen bütün yelkenleri en baştan suya indirmişsin. Kendini ağırdan sat biraz hemen aşık kız moduna girmişsin tebrikler...Senin için adamın çabalamasını gerektiren hiç bir neden yok ki şu an. Bütün bir hayatını paylaşıcağın adamı seçmek için 5 gün çok kısa. Bu daha ilk birlikteliğinmiş insan yaşayarak öğreniyor. Ben olsam evlilik muhabbetini hiç açmam ve açıldığında da benimle evlenmek kolay değil der kaparım konuyu.

Kaç gündür ağlayıp üzülüyorum ilgisizliği yüzünden; daha çok yeniyiz 5 gün oldu heyecanla araması görüşmek istemesi ,görmek istemesi gerekmezmi? benim yapım böyle diyor . yani tamam görüşüyoruz aynı okuldayız zaten ama bana sürekli seninle ilgilenemem arkadaşlarım var okulda seninle ilgilenemem diyor sürekli arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ."nasılsın, napıyorsun, bu kadar mesajlaşmamızda.. ne seni seviyorm diyor nede başka bir şey sadece canım diyor.. İlişki çok yeni sayılır ve ben de düzgün bir birlikteliğe heves ediyorum ama sadece ben heves ediyor gibi hissediyorum. Evlenmeyi düşündüğüm kişinin bu kadar ilgisiz olması beni fazla yoruyor kızlar:KK43: . Biz birlikteyken her şey gayet güzel görünüyor ben sevgimi belli edemem diyor sürekli aşk sözleri duyamazsın benden diyor daha yeniyiz zaman ver diyor anlamıyorum .Ben sürekli mesajlaşmak istiyorm onu görmek istiyorum ama o hiç öyle değil mesela dün ikimizde okuldaydk birkere bile yanıma gelmedi 5 dakika bile göreyim demedi hiç mesajlaslasamadık kızlar tamam sınavı vardı sınavı bittikten sonrada mesaj attı arkadaslarmla oturcm sonra yazıyım olurmu dedi onada tamam dedim... iki saat sonra yazdı napıyosn diye sonra ben uyudktan sonra atms konusmuyosn dems sonrada uyukaldı sanrm cevap vermedi kızlar seviyor mı beni anlamıyorum ne yapmalıyım ne olur akıl verin:KK43:çok üzülüyorum şimdiden kaç kere ağladım iki gün içinde ona belli etmiyorum

yazıkların beni baydı walla..
bu 5 günde. iyiki varsın sensiz yaşayamam. ölürüm nefes alamam demesimi hoşuna giderdi.
kalpten çıkmayan sadece dilden çıkan kelimelermi önemli..
azıcık zaman verin..

ayrıca 5günde evlenmeyi düşünmende ilginç geldi..
nekadar çabuk güveniyorsunuz insanlara.

evlenmeyi düşündüğüm derken konustum onunla i ciddi düsünüyorm ben bu yastan sonra çıkıp ayrılmak istemiyorm dedim ona hem ilk ilişkim olduğu için ilk ve son olsun istiyorum. Sizce sevmiyormu beni seven erkek ilgili olur değilmi

kendi kendine gelin güvey olup baştan uzaklaştırmışsın onu kendinden gibi geldi bana.......... bu saatten sonra işe yarar mı bilmem ama kendini geri çek o ararsa konuş mesaj atarsa cevap ver,,herşeyde çok hevesli gibi durma.............. yoksa üzülürsün:KK34:

canım öncelikle şunu söylemek isterim,kendini böyle şartlama.ayrılamam ilk ve son ilişkim olsun ne demek.evlilik çok önemli birşey.evleneceğin kişiye çok iyi düşünerek karar vermelisin.daha tam olarak tanımadığın biriyle evlenmeye neden kendini mecbur hissediyorsun ki.onunla bir ilişki yaşamak istiyorsan bu düşüncelerden uzaklaşarak yaşa.ilişkiniz o boyuta girer devam eder evlenirsiniz veya olmaz anlaşamazsınız ayrılırsınız.bunu zamanla görürsünüz.
diğer konuya gelirsek erkekler böyle zorlamaları,böyle konuların dile dökülmesini hiç sevmiyorlar.sen 5 gün içinde hep görüşelim mesajlaşalım sevgi sözcükleri söyleyelim falan diye üstüne gelince o da kaçmış.bir bekle daha yeniziniz.o senle görüşmek için heveslensin peşinden koşsun.hiçbirşey söyleme ve kendini geri çek.o aramadan arama.zamanla o seni armaya başlıyacak.dayan ama güçlü ol.sen böyle yaptıkça o hep böyle davranacak.

bi kaç gün önce açtığın konudada 5 gün demişsin şimdide 5 gün diyorsun anlayamadım... başka bi konunda birinden bahsetmişin şimdide başka birinden bahsediyosun nasıl ilk aşkın bunuda anlayamadım.. geçen ayda başka bi konunda 19 yaşında olduğunu söylemişsin şimdide 21 yaşında olduğunu söylüyosun 1 ayda 2 yaş mı attın ?
ilişkindede böyle çelişkili hallerindeysen çocukta hemen bağlanmak istemiyo olabilir.

bız esimle 8. yılı devırdık cok sukur ılk 1 yıl oda oyleydı ılıskı surecınde. bıseylerden kactıgını dusunurdum ama oyle olmadıgını sonra ben onu karsıma alıp konusunca anladım. baska derdı varmıs meger. belkı oda oyledır her ınsan sevgısınıde kolay bellı edemez gosteremezde mızacla alakalı bır durum. 8 yılın sonunda goruyorumkı kendınce haklıymıs haklı sebeplerı varmıs o zamanlar. daha yenıymıssınızde hem zaman ver bakalım bıraz.

5 gün mü:KK53:
Dur canım adam daha 5 günde bir sevgilisi olduğunu bile kabullenememiştir:KK1:
Sakin ol niye ağlıyorsun niye üzülüyorsun:KK31: 5 günde nasıl tartışıp yol ortasında bırakmayı başardın onuda anlamadım.. Biri beni yol ortasında bıraksa o iş orada biter çünkü en nefret ettiğim şey dışarıda tartışıp tepki göstermek:KK20:
5 gün içinde bir adam bana seni çok seviyorum sensiz yaşayamam filan dese korkardım:18:
Rahat davran sürekli aklında olduğunu ona hissettirme:KK76:

yazdıklarını okurken ben bunaldım valla, o çocuğu düşünemiyorum :KK70:
tatlım bukadar kendini kaptırma çok üzülürsün ileride, başkalarına kendinden daha fazla önem verme hiç bir zaman hem kendine kötülük yapmış olursun hem de karşındakine.

Bağlanmak, aşık olmak, aklında sürekli yer etmek bir anda olmaz. Seninle güzel vakit geçirecek anıları olacak ki gözünü kapayınca aklına onlar gelsin. Erkekler evlilik meraklısı tiplerden hoşlanmazlar o yüzden üstüne düşme. Gerçi biraz daha üstelersen üstüne düşeceğin bir sevgilin bile kalmayacak. :KK20:

Olgunlaşın önce kendinizi tanıyın isteklerinizi belirleyin. Öyle ilkim sonum olsun mantığıyla yola çıkmayın çok pişman olursunuz. Ben 26 yaşındayım 20 yaşımda ne çocuk olduğumu düşünüyorum. Hayat fikirler tercihler o kadar çok değişiyor ki.:44:

Şimdiden böyle ilgisiz olması gerçekten tuhaf :44: Fazla üzerine gitmeyin.Hatta siz hiç arayıp sormayın o msj atsın ya da o arasın.Siz de ilgisiz gibi davranın. Bakalım ne yapıyor :-| Bu taktik ben de işime yarıyor :KK51:

Kaç yasındasını merakettım?ve bastan cıddı dusunuyorum ben dıyıp evlılık konusuna gırdıysenız sizin kadar hazır degıldır evlılıge ve bıraz hızlı gıdıyoruz acele etmeyelım demıs bunu acıkca belırtmıs.siz evlılık dusundugunuze gore hazırsınız ama erkekler oyle degıldır evlılık dusuncesı baslarda bı korkutur.5 gunluk ılıskı ıcın bu kadar kendınızı yıpratmayın derım ınsanlar anne babasını kaybedıyor ve aglıyor bu sekılde sız 5 gunluk hayatınızda olan bırı ıcın kendınızı boylesıne yıpratmayın ve cok ustune gıtmeyın sız uzerıne gıttıkce o hgerı cekılecek ve bana fırsat verdınkı dıyecektır sordugunuzdada.kac yasında olursanız olunda 5 gunluk ılıskı evlılıgı dusunecek kadar yetrlı bı zaman ve tanımak ıcınde yeterlı zaman dııl

ilk gün o kadar istekliydi heyecanlıyım kalbim atıyor diyordu sürekli yazıyordu gel su isi bitirelm seninde gönlün var diyordu ikinci gün buluştuk baya vakit geçirdk normal arkadaş gibi bir anda değişti acele etmeyelm diyo simdide niye böyle oldu ne oldu anlamıyorum yapım böyle diyor sürekli sevgisini gösteremezmiş bir hafta oldu bugün aşırı değişti ne görüşelm diyor ne başka bisey acaba vakit geçirince hosllanmadımı benden çokmu çocuksu geldm bilmiyorm ne yapacaığımı :KK43: yorumunuz için teşekkür ederim

vazgeçti söyleyemiyor olabilir mi? sende biraz ağırdan al bekle aramazsa arama herşey olacağına varır nasılsa kısmetse gelir şamdan yemenden kısmet değilse ne gelir elden

Daha 1-2 gun once actin boyle bir baslik, ona da yazmistim. Bu kadar abartmana sasirdim.
Sen bu kisiyle yeni tanismamis miydin?
Cocuk asama asama ilerlemek isterken sen birden yapismissin.
Cok bogmussun simdiden, aglamalar, tripler, daha 1. haftada...
Bu kisi sana cok asik degilse yol yakinken donebilir, yakinda kacarsa sasirma.
Bazi seyleri cabuk tuketmissin.

Ayaklarin yere bassin biraz, daha 21 yasinda ben evlenmek istiyorum diye yanasilir mi yeni bir insana, cok garibime gitti. Once bir tanisaydin. :44:

Son düzenleme:
5 güne
Aşkı,sevgiyi,evlenmeyi,günlerce ağlamayı,ilgiyi,beklentiyi nasıl sığdırdınız böyle.
Çok hızlı değil mi bunlar

Hemen hemen ayni durum bir arkadasimin basina gelmisti. Ben bu filmin sonunu biliyorum ne yazikki.

Ilk iliskinizmis bir de yazik yani boyle bir insan dusmus bahtiniza.

Sunu cok rahat soyleyebilirim. Durumu uzatmadan kendi yollariniza ayrilin.

Ve ilgisizligi yuzunden istemediginizi de soylemeyin, isinamadim diyin uyuz olsun :KK47:

Daha 5 gün olmuş biraz kendi haline bıraksanız seviyorsa zaten gelir seviyorum der yakınlık gösterir merak eder yani daha tamamen birbirinizi tanıma aşamasındasınız belki de böyle ciddi şeyleri ona da söylüyorsanız çekinmiş olabilir akışına göre yaşayın ilişkinizi ciddi düşünüyorum ilk ve son olacak evlenmeyi düşünüyorum demek erken değil mi kaç yaşındasınız okullu olduğunuza göre evde kalmış değilsiniz sanırım. Çok sıkmışsın belli ki. Bir bırak bakalım mesaj atma, ilgi gösterme, umrunda değilmiş gibi yap gelirse özür dilerse ilgilenirse ne ala ama hiç umursamazsa yol ver gitsin hiç erkek mi kalmadı ilgiden de bunalır erkekler.

ben de sızın gıbı bı ınsanla tanıştım kopamadım hatta hala onun derdındeyım adamın umrunda degıslınız açıkçası cunku aynı seylerı bende yasadım yasıyorum suan cok zor durumdayım böyle yapan bırı uzgunum ama sızınle pek bı bag kurmak ıstemıyor asık ınsan sızı yanında ıster bıde calısan bırıde degılmıs okulda yanı bırde aynı okul bu ımkan varsa gelmıyorsa uzgunum ama boşuna kürek cekıyorsunuz aynını bende yasıyorum cok ıyı anlıyorum sızı

Çok yeni bir birliktelik, ilk günlerden isteksiz belki de yapı meselesi olarak soğuk duran bir sevgili ve onunla evlenmeyi düşünmek üçlemesinden bir psikolog olarak ben bile çıkamam.

5 günden kendinizi bu kadar harap etmenize mi, destek olmaya çalışayım. Yoksa 5 günlük bir sevgiliyle kurduğunuz evlilik hayallerine set çekmenizi mi önereyim bilemedim inanın. Eğer ilgisizliğinden bu kadar dertliyseniz, hazır yeni tohumları atılmış bir ilişkiyken daha fazla dallanıp budaklanmadan ayrılın. Beklentilerinizi karşılayan bir sevgili elbette bulabilirsiniz.

Ama ilk günlerinden bu kadar sancılı geçen bir birlikteliğin, ilerleyen zamanlarda karşılanmayan beklentilerin gereceği sizi iyi bir psikolojiye sevk edeceğini zannetmiyorum. Çok iyi düşünmelisiniz.

Madem o arkadaslariyla gorusuyor, sen de kendi arkadaslarinla vakit gecirsene, ilgisiz davranmaya basla. Baktin tepki yok, hala ilgisiz, inceldigi yerden kopar o zaman. Daha hicbir sey paylasmamissiniz, 1 hafta sonra unutur gidersin kendini bu kadar kaptirma ve ustune dusme. Kendilerini bir sey saniyorlar sonra

Bu yorumun altına imzamı atarım.. madem o arkadaşlarıyla görüşmek istiyo siz de kendi arkadaşlarınızla görüşün, arkadaşlarınızla birlikteyken onu aramayın, sormayın mümkünse onu aklınıza bile getirmeyin. hem siz kendinizi daha iyi hissetmeye başlarsınız hem de eğer size karşı bi ilgisi varsa bu kadar üstüme düşen kız umursamaz oldu diye paniğe kapılır ve daha ilgili olur.. haaa yok zaten size ilgisi yoksa da inceldiği yerden kopsun 1 haftalık ilişki için bu kadar üzülmek neden??? hele hele nasıl evlilik düşünebilirsin ki??? haaa bi de bu tavrını ona fazla yansıtma, bu kadar yeniyken bu kadar ciddi düşünmen onu korkutup kaçırabilir.. ki daha çok yeniyiz demek de haklı erkek arkadaşınız, seni seviyorumlar aşkımlar vs için çooookkkkk erken... eşim bana ben de eşime ilk defa aşkım dediğimizde nerdeyse 2 aydır sevgiliydik hiç abartmıyorum hele hele seni seviyorum ohoooo.... bu zamanla olacak bişe.. biraz ilişkini de kendini rahat bırak... akışına bırak bakalım nasıl olacak? belki o zaman sen bile ya aslında o kadar da sevmiyorum diyebileceğin bi noktaya gelirsin..

X