Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül Başak burcu erkeği

Selam kızlar benimde eşim başak titiz mi titiz ama ne titizlik feci yani :)ayrıca düzenli çalışkan dağınık değil en önemli özelliğide bu benim için :)

bende başak erkeğinden ayrıldım titiz ,yalanı sevmez ,mükemmeliyetçidir ama zor bi burç gerçekten dediği dedik,aşırı kıskanç birde diliyle üste çıkmasını bilir kızdığında hiç yapmayacağı şeyleri yapar , ilgisini belli etmez çok zor insanlar bu başak erkekleri üff aman
ben çok çektim vallaaa...

benimde nişanlım başak ya:eek:her başak erkeği gibi hamarat becerikli yemek yapmayı acayip seviyor(bu normalmi bilmiyorum):asigim: başak burcunun özelliği galiba inatçı dediğim dedik ee bende boğa burcu olaraktan iki inatçı iyi anlaşıyoruz şimdilik:1hug:

yok cnm ben mesela yengeç burcuyum ben daha baskınım korkma sakın fazla inatçı değil aslında ama bazı başaklar tanıyorum onlar inatçı benimki değil.

valla onu bunu bilmem aşırı cimriydi benim eski sevgilim başak burcuydu.... ayyy bana bir kere bile yemek ısmarlamamıştır :)

valla onu bunu bilmem aşırı cimriydi benim eski sevgilim başak burcuydu.... ayyy bana bir kere bile yemek ısmarlamamıştır :)

evet çok cimri oluyolar sevgilim başak.of ben aslanım bn ilgi hastasıyım oda aynı ilgi bekliyo bide şu cimriliği olunca kabus oluyo terkedicektm zaten ama şimdi kesin kararr verdim terkediyorummm :KK70:

benim sevgilimde başar burcuuu
eğer erkeğinizi tavlamak istyorsanız onunla sürekli ilgilenin her 10 dk da bir msj felan atın zekasını övün,çok kıskanç oldukları için msnde facebook da kesinlikleee yabancı birini kabul etmeyin bu onların güvenini sarsar yaptığınız olumsuz şeyleri asla unutmazlar ona göre bide bunlar cin gibidir sakın onu kandırabileceğinizi sanmayın anında anlar:)

slm kızlar ama bütün başaklar aynı olacak :asigim:diye bişey yokki :kedi: benim kocam yani 5 yıllık kocam bana hiç cimrilik yapmadı :umursamaz: herzaman ben ihtiyaçlarımı isteklerimi kendininkinden önde tutar :asigim:

benim sevgilim de başak burcu.. gerçekten zor bir burç ama ben oğlak olduğum için uyumluyuz.. ikimizde akıllı gerçekçi insanlarız. başak erkekleri zor sever.. mantiğiyla karar verir eş seçerken, ama bi kere severlerse olay bitmiştir.. düşünün sevgilim 24 yasında ilk içine sinen tamam budur dediği kız benim.. hiç bi kıza kolay kolay gönlünü kaptırıp gözü kör aşık olmazlar.. seviyolarsa eğer bir süre sizi ince eleyip sık dokumustur ve güvenini kazanmıssınızdır. çok sadıktırlar ilişkilerinde karsılıklı güvene dürüstlüğe önem verirler.. zor aldatır başak erkeği.. ve eğer evliyse boşanmayı asla istemezler, çünkü başak erkeği evlenmeye çok zor karar verir, iyice gözden geçirir iyice analiz eder öyle sever bir kadını, evlenince de asla ayrılmak istemez.. bunlar benim sevgilime çok uyuyor, bana şip diye aşık olmadı, bağlanmam ben tanımadan diyordu, şimdi tanidiğina ve sevdiğine emin, o yüzden ayrılık fikrinden bile nefret ediyor. böyle inişli çıkışlı maceralı peri masallarındaki gibi bir aşkı asla başak erkeğiyle yaşayamazsınız kızlar, başak erkekleri huzurlu karsılıklı güvenin tam olduğu sıcak samimi dingin dürüst bi ilişki isterler, öyle ayrılıp barısmalar, aşk acısı çekmeler, içip içip ağlamalar, pencerenizin altında bana geri dön diye serenat yapmalar başak erkeğine çook uzaktır, onlar karsılıklı temelleri sağlam atılmış sevgiye inanırlar, zor burctur başak erkeği, ama bi kere sevmişse emin olun siz gercekten özel bir kadınsınız. çünkü başak erkeğinin gönlünü her kadın çalamaz =) onun aklına iyice yatmıssınızdır, kültürlü disiplinli kaliteli bir kadınsınızdır eğer bi başak erkeği sizi seviyorsa.. en önemlisi ise çok dürüst ve güvenilir bir kadınsınızdır, kaçan kovalanır sözü de başak erkeğine hiç uygun bi tabir değildir.. kovalamazlar, başak erkeği karsılıklı sevgiye gönül verir, siz ona ne kadar güven verip sevginizi hissettirirseniz o size o kadar bağlanacaktır.. aynen sevgilim de böyle, benden önce hoşlandiği kızlar kaçan kovalanır taktiğini uygulayıp daha da aşık etmek istemişler sevgilim anında kafasından silip atmış ve gülüp geçmiş, tabi kızlar şok =)) geri dönüp tekrar kazanmak istediklerindeyse sevgilim bütün kapıları kapatmış.. senin en çok hoşuma giden yönün sevgilim olur musun dediğimde anında olurum demendi, demeseydin uğraşmazdım gıcık alırdım diyor =)

eğer sevdiğimden bir tatsızlık olurda vazgeçerse amanın birdaha tövbeler tövbesi başak birisini istemem.Çok zor anlaşması.biraz benciller.ben bir adım geleyim sen 10adım gel kazanırsın keybetmessin mantığında.işkolik,temiz titiz ev işine bile kaynana gibi karışır.sevgisini göstermez ama hep sevilmek poh pohlanmak ister.herşeyi sorun yapar.herkesin gazına gelir.ve ağır abi takılırlar ekseriye romantik olmayı cıvıklık olarak görürler.ah ahhh inş.hayırlı değilse tez vakitte soğurum ondan olumsuz yönleri okadar çokki ama çokta seviyorum

olumlu yönleri: sadık,babacan,cömert,temiz,adabı iyi bilen varlıklar ama sadece okadar

kızlar şuraya yazıyorum dedi dersiniz.Bu ilişki hüsranla sonuçlanırsa başak erkekleri bana uzak Allaha yakın olsunlar görünce 10 metre öteden kaçarım artık.kafamçokkarıştı:nazar::lepi:

benim eşimde başak burcu bende teraziyim.Başak erkeği olarak eşim genelde uyumludur .Bişeye adapte olursa yanında davul çalsan anlamaz .çabuk sinirlenir ama çabukta geçer siniri kin tutmaz.
Kusuru olduğunda özür diler ama sadece 1 kere .Alıştım bende kabul ediyorum hemen :)
titizdir ,yaptığı işi tam yapar yapamadığına asla uğraşmaz.grurludur ama iki dil dök kedi gibi olur.
tatlı dille yaptırılmayacak hiç bi iş yoktur .ilgiden sevgiden hoşlanır. her daim elim üzerinde olsun ister .
giyime meraklıdır .sağlığıyla son derece ilgili ve mızmızdır .hasta olmaya görsün bebek gibi bakım ister.
sinirliyse gözlerinden ateşler çıkarır .Evin herşeyini bana bırakır .ben lazım dediğimde dahasını kurcalamaz.cömerttir .para saklamaz.Herdaim tatlı sözler söyler kimseden çekinmez .sevgisini sonuna kadar belli eder.ayrılık lafından nefret eder.Asla ana kuzusu değilidr .Herkesi olması gerektiği kefeye koyar .Normalde çok çocuk sevmez ama kendi çocuğu olduğunda bi anne edasıyla herşeyiyle ilgilene bilir ilgilenirde.

ohoo yaz yaz bitmez ama en kötü huyuda kendi kurallarından taviz vermez .haftada 1 kere dışarı çıkıcaksa muhakkak çıkar .diğer altı günde evindedir.O nu çok seviyorum sevildiğimide her daim hissediyorum

Merhaba arkadaslar..

bana yardimci olursaniz cok sevinirm..
ben terazi burcuyum ve 9 aydir basak burcuna asigim...
konusuyoruz bayada samimiyiz aslinda.. ama ben belli edemiyorum ondan hoslandigimi..
ama bazen onun benden hoslandigini dusunuyorum ve belli etmek istiyorum messela cok samimi olduktan sonra hayatim.. canmm. bebegm.. gibi sozler soylemeye basladi ama ben ona nasil belli edicem bilmiyorum bir basak erkegini nasil tavlanir neylerden hoslanir nasil belli etsem ona bilmiyorum..

temiz titiz
düzenli
hamarat mı hamarat(sen kız doğacakmışın yanlışlıkla erkek olmuşun derim)
evine bağlı

merhaba bende uzun zamandır burada yazılanları okuyorum paylaşımlarınızı izliyorum.benim de sizlere bir sorum olacak
bir başak erkeği ile tanıştım. birbirimize karşı ilgimiz var. :) bunu ikimizde hissedebiliyoruz. ilgileniyoruz birbirimizle ben ikizler burcuyum ve biraz meraklıyım:))) sorular soruyorum.oda cevaplıyor. başak erkeği gerçekten dürüst insanlar. kısa süreli, tanışmamıza rağmen birbirimizi tanıyama çalışıyorduk oda bana bir itirafta bulundu. bu bana çok garip geldi çok dürüst davrandı. yeni tanığı birine bu kadar dürüst davranması beni şaşırtı. bana kendini anlattı bir ilişkide neler beklediği anlattı. beni sadece 1 kere aradı ama. sadece msn den görüşüyoruz. böyle bir durumda sadece beklemek gerekiyor sanırım.
çapkın bir başak erkeği karşı karşıyamıyım yoksa :))) korkumda bu açıkçası . aynı şehirde değiliz.
bende ikilemde kalıyorum. sanki herşeyi benden bekliyor gibi geliyor.

merhaba basaklardan bahsetmıssınz ..sewgilim basak aman allahım nefret ettım bu burctan bır ınsan bukadr mı zor bukadr mı detaycı kıskanc sureklı acık arayan kaprisli cok ıyıyalan soyleyen hırs duskunu 24 saat ıs duskunu bırı olablr mı yaa ben ıkızler burcuyum berbrlığmzın ılk 2 senesınde adeta bı romeo olan beyefendı gitti kaba püsür pasaklı dedğim dedık hep o haklı asla dınlemeyen hep kendı akıllı karsındakı hiç birsey bılemeyen daha ne anlatsam faydasız tam 8 yıldır beraberız ama haftanın uc gunu muhakkak kavga var ..havayla toprak anlaşamıyor fakat zıt kutuplar olayıda var galıba ama aman dıyorum henuz berbrlıge baslama asamsında olanlara basaklardan kaçan kurtulur

merhaba basaklardan bahsetmıssınz ..sewgilim basak aman allahım nefret ettım bu burctan bır ınsan bukadr mı zor bukadr mı detaycı kıskanc sureklı acık arayan kaprisli cok ıyıyalan soyleyen hırs duskunu 24 saat ıs duskunu bırı olablr mı yaa ben ıkızler burcuyum berbrlığmzın ılk 2 senesınde adeta bı romeo olan beyefendı gitti kaba püsür pasaklı dedğim dedık hep o haklı asla dınlemeyen hep kendı akıllı karsındakı hiç birsey bılemeyen daha ne anlatsam faydasız tam 8 yıldır beraberız ama haftanın uc gunu muhakkak kavga var ..havayla toprak anlaşamıyor fakat zıt kutuplar olayıda var galıba ama aman dıyorum henuz berbrlıge baslama asamsında olanlara basaklardan kaçan kurtulur

çok kızmışın sevgiline. artık sürekli aynı ortamda olduğunuz için birbirinizin gözüne batmaya başlamışın bence. doğruyu söylemek gerekirse bende ikizlerim bizim için de dengesiz derler kaçan kurtulur :KK70: ...

oda dogru ama ne bıleyım ya cok sewıyorum ama cok zor bır burc gerckten bazen sınır hastası edıyor

X