Nakış Hobi Dünyam

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
on parmagında on marifet sizin için az olsa gerek gümüş iş harika olmuş sehpalarınız tabagınız salon takımınız çok güzel olmuş salon takımının kumaşı nasıl bir kumaş kenarı yapılı ben köylü bezi var onun kenarlarıda aynı simli elerinize saglık paylaşımınız içinde teşekürler

elimden geldince bişiler yapmaya çalışıyorum yan yamuk öylesine :)
arkadaşlarımın çalışmaları yanında benimkiler bebe oyuncağı kalıyor. onların kini kısmetse sergide topluca çekip yayınlarım ,harika şeyler çalıştılar muhteşem aynalar vazolar sehpalar of of of neler nelerrr
sehpa takımının kumaşını sormuşsunuz ben polyester keten diye alıyorum bursadan geliyormuş öyle dediler bakır, gümüş ,altın, simlisi varmış

sanırım sizdeki kumaş pamukludur kıymetini bilin değerlendirin :)

kurdela nakışı havlu :)
a040f.jpg

Son düzenleme:
bitanem havlu çok zarif çok şık olmuş ellerine sağlık, bunun şemalini çalıyorum haberin olsun :))

hepsi harika olmuş çok beğendim ellerine emeklerine sağlık arkadaşım

ellerine emeğine saglık hepsi süper benımde çok merakım var böyle şeylere ama kursuna gitmek istiyorum kızım küçük olmasaydı giderdim ama buyusun kesın bır kursa gıdıcem

çok hoş çalışmalar.:hulya:ellerine sağlık canım:asigim:.oldum olası kurdela nakışına hayran kalmışımdır.çok zarif görünüyorlara.s.

ellerine emeğine saglık hepsi süper benımde çok merakım var böyle şeylere ama kursuna gitmek istiyorum kızım küçük olmasaydı giderdim ama buyusun kesın bır kursa gıdıcem
tşklerrr :) bence bekleme derim tatlım fırsat buldukça yapabilirsin yardımcı olurum seve seve bende kursa gitmedim netten öğrendim kurdela nakışını :)
ellerinize sağlık
tşkler canım :)
çok hoş çalışmalar.:hulya:ellerine sağlık canım:asigim:.oldum olası kurdela nakışına hayran kalmışımdır.çok zarif görünüyorlara.s.

beğenmene sevindim :)

a071.jpg

en son yaptığım kapı süsüm :)
nasıl olmuş kızlarrrrr?

Yine dokturmussun valla ellerine saglik...cok begendim kapi susunu dikkat et calmasinlar kapidan kikikiki :roflol:

spariş işlediğim seccade nasıl kızlar?

Son düzenleme:
çok şık olmuş canım yorganlamasını kendinmi yaptın zor görünüyor...ben kendim baklava dilimi yapıp bırakıyorum dikiş sevmediğim için uğraşmıyorum...

X