El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

206.jpg

209.jpg

204.jpg

Servietten_Katzen.jpg

Talin Merhaba, merak ettim taşlarla da denedinmi.. Nasıl bir şeyler çıkacağını çok merak ediyorum. Mumlarlada harika oluyor canım. Benim evim bu tür mumlarla dolu. Umarım konuna müdahale ediyormuşum gibi düşünmezsin ama bir kaç örnek vermek istiyorum. Ne yapayım çokkkkk seviyorum bu tür uğraşları ve evim bir müzeye dönüştü... a.s.

SK_71150_baby_shoes_rose.jpg

Servietten_Babyschuhe.jpg

canım olur mu müdahele etmek hiç
çok sevindim bizlerle bu güzel sanat eserlerini paylaştığın için
bize yeni bir fikir vermiş oldun
teşekkür ederimŞeniz
hepsi harika olmuşlar
ellerine sağlıka.s.

Him çok Hoş Olmuşlar Mumlar Paylaşimin Için Saol Sendemi Oje Ile Yapiştirdin Canim??

Him çok Hoş Olmuşlar Mumlar Paylaşimin Için Saol Sendemi Oje Ile Yapiştirdin Canim??

canım bunlar yabancı sitelerden alıntı resimler, fakat yaptığım araştırmaya göre her türlü madde ile yapıştırılabiliyor. Yani UHU dahil. Ama mumlar için özel bir yapıştırıcı varmış. Şayet mumları yakmak istersen. Ama kim yakmak isterki böööööyle güzel mumları.. Benim kendimin de bu tür mumlardan çok var ama fotograf makinem olmadığı için resimlerini çekip sizlerle paylaşamıyorum.

mumlarda çok gslmiş aslında yhaa..acaba neki o mumları yakabilmek içinde kullanılan yapıştırıcı..ben yalarım öle gsl mumlarıda :) hiç acımam hatta..yakar yakar yenisini alır yaparım öleee.. :)

talin ablacım bende bekliom yaptıklarını... =)

mumları en kısa zamanda ben de deniycem
ama desensiz düz beyaz mumlar almak lazım öncelikle
belki sabunlara yapıldığı gibi de yapılabılıyordur mumlara:sm_confused:

talincim ben de bayıldım bu sabunlara
hakikaten süper görünüyo cnm, eline sağlık
bende denemek istiyorum hemen

Talincigim yine harikalar yaratmışsın eline sağlık .Mumları görmek için sabırsızlanıyorum:sm_cool: Senden bir ricam var :eek:resim yükleme konusunda yardımcı olabilirmisin bi türlü beceremiyorum.Hadi öptüm kolay gelsinnnn.

Talincigim yine harikalar yaratmışsın eline sağlık .Mumları görmek için sabırsızlanıyorum:sm_cool: Senden bir ricam var :eek:resim yükleme konusunda yardımcı olabilirmisin bi türlü beceremiyorum.Hadi öptüm kolay gelsinnnn.

sağol canım benimŞeniz
resim ekleme konusuna gelince bu linkten yardım alabilirsin
anlayamadığın birşey olursa yardımcı olurum seve seve
http://www.kadinlarkulubu.com/foruma-imzaya-ve-avatara-resim-ekleme-t70065/index.html
bu linkdeki foruma nasıl eklenir yazısını tıkla canım

X