El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

Talin'ciğim bunlardan başka sanat harikaların varsa onları görelim lütfen:))Sabunlardan mumlardan başka..

eveeeeeet katılıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum..

işte benim en büyük sanat harikam

dsc02516bc4.jpg

:roflol:ilahi kızlar başka ne sanat harikası olacak ki
bunlar da sadece basit hobiler işte
a.s.

Son düzenleme:
Olur mu canım mütevazi olma:))
Baksana konu ne kadar ilgi gördü,herkes bir sürü yapıp resim bile ekledi:)

Mumları bekliyoruz Talin cim hadii sabırsızlanıyorum....

işte bakın bunlar bir sepet alarak altına da bir el havlusu koyarak üstüne sabunları dizerek hazırladığım bir hediye paketi
geçen hafta halama çaya giderken götürdüm
çok beğendi ve hemen banyosuna süs olarak koydua.s

resim198gd4.jpg

resim197fk3.jpg

talin canım
bu sepetleri nerden aldın çok orjinalmiş.arada istanbula geliyorum nerden alıyorsan bende alayım

ayy onlar da çok tatlı olmuş ben daha romantik desenli peçeteler bulmam lazım.....Ayyy..Oje ile yaptınız değilmi???

talin canım
bu sepetleri nerden aldın çok orjinalmiş.arada istanbula geliyorum nerden alıyorsan bende alayım

bu sepetlerin her rengi var bende,hepsinden birer tane aldım
yeşil,kırmızı,lila,pembe,turuncuu
önceki sayfalarda yeşillisi de var bilmem gördün mü?
canım ben şişilide oturuyorum,burada 1 milyonculardan birinden aldım
ama her yerde de yok yani
buraya geldiğinde bi kahveye gelirsin bana,gider beraber alırızyerimseniben

selam. mumlar harika olmuş. sepetlerden bulamadım beş altı yere baktım yok. başka yerlere de bakıcam. yapıştırıcıdan da aldım fakat böyle parlak ve canlı durmadı yapınca kesinlikle uhu markasını alsın yeni alacaklar ben iki yere baktım uhu yoktu alıverdim geçtim ama tekrar başka kırtasiyeye bakıcam. oğlumla beraber 10 tane yaptık biz iyi oldu oyalandık beraber. teşekkür ederiz talin.Şeniz

Talin ablacim sabunlarda mumlarda harika olmus ellerine saglik. Çok tesekkurler paylastigin icin. Boyle seylerle ugrasmayi cok severim. Kesinlikle bunuda deniycem. :1hug:a.s.a.s.

bu sepetlerin her rengi var bende,hepsinden birer tane aldım
yeşil,kırmızı,lila,pembe,turuncuu
önceki sayfalarda yeşillisi de var bilmem gördün mü?
canım ben şişilide oturuyorum,burada 1 milyonculardan birinden aldım
ama her yerde de yok yani
buraya geldiğinde bi kahveye gelirsin bana,gider beraber alırızyerimseniben

tamam canım neden olmasın gelirim gider alırız telefonumuzu alalım birbirimizin

Son düzenleme:
unutmadan tansaşta indirim var peçete selpak collection bir alana bir bedava.2,95 iki paketi. şu senin meyveliden vardı selpağın başka bir ürünü o çok hoşuma gitmişti ama bir paket 20 tane var içinde 3,95 ti kıyamadım almadım artık. yanlız bir peçetenin yarısını kullandık 10 tane sabuna.

talin bala mumlarda gsl olmuş..ama bunları yakıp kullanamayıs tabi dimi yha... bende bi iki dekoratif yaparımbelki kalpli malpli :)

talin bala mumlarda gsl olmuş..ama bunları yakıp kullanamayıs tabi dimi yha... bende bi iki dekoratif yaparımbelki kalpli malpli :)

canım çok teşekkür ederim
mumları yakmaya kıyabileceğimi hiç sanmıyorum ama yakılsa ne hale gelirler bilemıyorum
denemek lazım:1rolleyes:

ayy onlar da çok tatlı olmuş ben daha romantik desenli peçeteler bulmam lazım.....Ayyy..Oje ile yaptınız değilmi???

evet canım mumları da ojeyle yaptım
ama benden söylemesi sabun boyamak mum boyamaktan daha kolay
mumları yapmak bayağı vaktimi aldı
ama gerçekten çok zevklia.s.

Talincigim mumlarda çok güzel olmuş:nazar:ellerine sağlık .Eeee sırada ne var :dance:sabunu mumu yaptık acaba bu süslemeye başka nerelerde kullanabiliriz :uhm:arkadaşlar hadi yaratıcılıgımızı gösterelim.:hooray:

mum hastalığım var benim ve bunlara bayıldım emeğine sağlık aynı sabunda kullundığın tekniklemi yaptın

talincim mumlar cok guzel olmus valla renkleride hos ama burda gecen yaz biyer de bi mumcu vardi gorme superdi modeller kadin yapiyormus dahada gitmedin yerindemi mumlari seviyorsan yollaya bilirim insallah yerinden gitmediyse optum fistigim

X