Birbirine En İçten Bakan Çift ' i Seçelim mi :)

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.322
Ben bu yarışmalara doyamıyorum... Konu aşk olunca... Böyle sevimli birbirine tutkuyla bağlı çiftleri görünce dayanamıyorum vallahi...

Kızlar şimdi aklıma bir fikir geldi...

Herkes sevdiğiyle birbirine bakarken çekilmiş bir fotoğrafını göndersin bana....
Katılımı bu kez kısa tutacağım...
Bugün başlatıyorum....
Cuma günü 15:00 'de bitiriyorummm..... ve peşinden anketi açıyorummm...

Haydii kızlar haydiiii olumunekankayizsmile

* Gelinlik fotoğrafları ve stüdyo fotoğrafları olmayacak kızlar [!] Yarışmanın adaletli olması açısından... Çünkü stüdyo resmi çekinende var normal resim çekinende..

Son düzenleyen: Moderatör:
beni yaz en önlerdennnnnnn hahahahaha
çok cici bir fotom var yolluyorum hemen kuzum

beni yaz en önlerdennnnnnn hahahahaha
çok cici bir fotom var yolluyorum hemen kuzum

bu başlığı değiştimiceksen bunada katılıcam aslı aklinialirimsmile

ilahi aslııı opuyorumnanaktan

burcuözgem sanırım bahsettiğin fotoyu anladım umarım tahmin ettiğim fotodur orda bayıldım size Şeniz bekliyorum canım yerimseniben

nolduu cicikiz34 kaydirigubbakcemile3 fena sardım walla yarışmalara napim sositososito
barbiem yok tatlım degısmıycek bu zemuszemus göndert gönderttttt olumunekankayizsmile

Ayy böyle bizimde fotomuz var... 2 tane..Katılsammıkii bilemedim :uhm:

burcuözgem sanırım bahsettiğin fotoyu anladım umarım tahmin ettiğim fotodur orda bayıldım size Şeniz bekliyorum canım yerimseniben

nolduu cicikiz34 kaydirigubbakcemile3 fena sardım walla yarışmalara napim sositososito
barbiem yok tatlım degısmıycek bu zemuszemus göndert gönderttttt olumunekankayizsmile

ayyy benim aklıma gelmediii ilk geleni yolladım sana kuzucumm eğer o değilse bir özelden yazaversenee balım yaaa çok merak ettim senin dediğinii delikafadulden
1 mlyon tane foto olunca şaşırıyor insan yahuu :roflol::roflol:

ayyy benim aklıma gelmediii ilk geleni yolladım sana kuzucumm eğer o değilse bir özelden yazaversenee balım yaaa çok merak ettim senin dediğinii delikafadulden
1 mlyon tane foto olunca şaşırıyor insan yahuu :roflol::roflol:

CANIM EVET AKLIMDAN GEÇENİ GÖNDERMİŞSİN BAYILIYORUM BEN BUNA olumunekankayizsmile

Ayy böyle bizimde fotomuz var... 2 tane..Katılsammıkii bilemedim :uhm:
KATILLL KATILLL KATILLLL hihoyyyt

en sevimli çifte yetişemedim buna katılayım barii bayanssulusmile
bundan sonrada en sevişgen çifti seçelimsırnaşık şey

heh tamam o zaman hemfikir olduğumuza sevindimm
çak morukk kaydirigubbakcemile5 hahahahaa:roflol:

çaktım moruk kaydirigubbakcemile5 :roflol: :roflol: :roflol:

en sevimli çifte yetişemedim buna katılayım barii bayanssulusmile
bundan sonrada en sevişgen çifti seçelimsırnaşık şey

tamam canım katıl beklerım yerimseniben
yalnız en son ne yazdın sen bakım anlayamadımda tam :roflol:
cnm gönder resmı özelden hee unutmaaa

KATILLL KATILLL KATILLLL hihoyyyt[/QUOTE]

Gerçekten çok heyecanlı olur ... hihoyyyt
Çok güzel yarışmalar yapılıyor bu ara alkisalkisalkis opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy bizim hiç böle resmimiz yok aslım son katılım ne zaman denk getiripte çekebilr miyim acaba ?

Ya bende istiyorum göndermek ama daha önceden resmim vardı burada sorun olur mu ??

OLUR TABİ GÜZELİM GÖNDER HADE BEKLIYORM olumunekankayizsmile

ayy bizim hiç böle resmimiz yok aslım son katılım ne zaman denk getiripte çekebilr miyim acaba ?

CUMA GUNU 15:00 A KDR CNM BU SEFER KISA TUTCAM CNKU COK FAZLA ADAY OLUNCA ZORLANIYORUZ.. GIT AKSAM ENISTEYE YAPIŞŞ POZ VER NAN DE :roflol:

X