Çatı muayenesinden sonra kan gelmesi???

Chitlembiq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
376
3
Kızlar 39+6 dayım, son günlerim. Doktor gecikme olacağını söyledi. Dün vajinal muayeneden sonra kan geldi, koyu renkte ve tamamen sıvıydı. Gece ise kanlı sümüksü bişiler geldi. Acaba bu nişan mı yoksa çatı muayenesinden dolayı mı oldu? Bir fikri olan var mı acaba?

benim aklıma ilk nişan geldi ama hiç tecrübem yok,aklını karıştırmayayım şimdi.hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini....

doktorunu hemen arayıp söyle.. günlerin olmasa muayeneden sonra derdik ama doğum arefesindesin. hiç bekleme.

doktor bana beklenen doğum tarihinden 1 hafta önce çatı muayenesi yaptı
ondan sonra hep kanamam geldi 1 gün sonrada doğum yaptım....

nişan gibi geldi bana da bence hemen interneti kapatıp git dr a niye bekliyosun arkadaşım?bende 39+7 deyim.sadece kasılmam var keşke benim de nişanım gelse :) sıkıldım ya.bazen niye doğuramıyorum ben de sorunmu v ar diyorum.hiç ağrım yok.senin ağrıların oldu mu?dr a en son 38.haftada gitmiştim.gitmeyi düşünmüyorum ağrılarım gelene kadar kızlar ne diyorsunuz?

bebeğin hareket etmeye devam ettikçe sorun yok. ağrı ve sancılarını bekleyebilirsin gibi geliyor bana..

bende 37+4günlük hamileyim.. daha önce bi tecrübem olmadı ama ben de nişan olduğunu düşünüyorum doktorunu araman en doğrusu tabiki.. bu arada hangi doktora gidiyosun bende konyada ikamet ediyorum da...

Canım banada nişan gibi geldi.Bugün yarın doğum yapacaksın galiba.Genelde bu çatı muayeneleri doğumu tetiklermiş zaten...Ara doktorunu hemen durumunu anlat.

nişan gibi geldi bana da bence hemen interneti kapatıp git dr a niye bekliyosun arkadaşım?bende 39+7 deyim.sadece kasılmam var keşke benim de nişanım gelse :) sıkıldım ya.bazen niye doğuramıyorum ben de sorunmu v ar diyorum.hiç ağrım yok.senin ağrıların oldu mu?dr a en son 38.haftada gitmiştim.gitmeyi düşünmüyorum ağrılarım gelene kadar kızlar ne diyorsunuz?

Çatı muayenesi yapıldımı size?

bence de nişan olabilir ama çatı muayenesi doğumu başlatabiliyor diye okumuştum.
hayırlı doğumlar olur inşallahbilmiyorumkismile

38+2 de bana çatı muayenesi yapıldı.kan falan gelmedi benden.çok rahattı acımadı zor bişey değil yani.dr um kendini kasarsan çok acı duyarsın dedi.kendini telkin etmen gerekiyor sadece

Hımmm sizde doğumu tetikleyici bir muayene olmamış demekki.Zamanı gelince gelecek bebeğin Allahın izniyle.Sağlıcakla kucağına almak nasip etsin Rabbim.
Çatı muayenesini iki parmağıyla yapıyor bildiğim kadarıyla doktor.Ama parmaklarını sonuna kadarmı içeri itiyor merak ettim.Rahim aşağıda olduğu için az hissediliyor diyenlerde var.

bende 37+4günlük hamileyim.. daha önce bi tecrübem olmadı ama ben de nişan olduğunu düşünüyorum doktorunu araman en doğrusu tabiki.. bu arada hangi doktora gidiyosun bende konyada ikamet ediyorum da...

Canım ben Vakıf Hast. Fatma Çetiner'e gidiyorum.Dün muayene oldum, ama hiç bir ilerleme yok, 1 hafta sonrasına tekrar çağırdı, hazırlıklı gel yatırabilirim dedi. Ama ben Doğanhisar ilçesindeim. Dün Konya'daydık, bugün de bu olay olunca buradaki doktora gittim hemen. Nişan gelmiş olabilir dedi. Nst ye girdim, tekrar alttan baktı açılma yok dedi. Doğum başlamamış dedi. Kendini strese sokma dedi. O hazır olunca gelir dedi. Suyu da iyiymiş oğluşumun. Anlayacağınız keyfi yerinde, gelmeye de niyeti yok. :) Neyse bekleyelim bakalım haftaya kadar. Hayırlı bir şekilde gelsin, geç olsun da güç olmasın inşallah hiçbirimizinki.

38+2 de bana çatı muayenesi yapıldı.kan falan gelmedi benden.çok rahattı acımadı zor bişey değil yani.dr um kendini kasarsan çok acı duyarsın dedi.kendini telkin etmen gerekiyor sadece

Canım ben 10 gün önce ilk çatı muayeneme gittim, ve hiç sorun yaşamadım. Canım da yanmadı, kanama falan da olmadı. Bu 2. muayenem. Gene canım hiç yanmamıştı ama doktor bu defa çok zorladı. Belki de ondan kanama oldu çok az. Ya da nişanım geldi bilemiyorum işte. Doktor da nişanın gelmiş olabilir dedi. 1 Hafta içinde doğumun olur dedi. Baklım bekliyorum.

X