Saç Rengi ve Saç Boyama hint kınası bu kadar kötü mü??

I

iklim__

Ziyaretçi
kızlar, saçlarım kendi kendime röfle denediğim için çingene saçları gibi alaksız bir sarı olmuştu... biraz düzeltmeye çalıştım ama istediğim renk olmadı ve sonuçta çok yıprandı. benim saçıma normal kına tutmuyor. çok denedim.ben de bugün aktardan hint kınası aldım. koyu ve açık kestane. karıştırdım.içine zeytin yağı ve demli çay kattım. sonuç harika..tam istediğim gibi koyu kahva, siyaha yakın ve kestanenin kızıl parıltıları var.kuaförde istesem rengi bu kadar tutturamazdım.

ama şimdi burada yazılanları okuyunca gözüm korktu. :1shok:eyvahedigeldismilesizce hint kınası saçımı döker, mahveder mi? yarın otacının besleyici şampuanını alacağım. faydası olur mu?yani haftada 2 kere bakım yapsam yağlarla falan, hint kınasın zararını önler miyim?:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben senelerdir hint kınası kestaNE kullanırım içine katkıda yapmadan kullanıyorum asla zararını görmedim aksine saçlarım çok güzel canlı parlak diğer boyalar yakıyor saçı bunun öyle riski yok tek kötü yanı rengi açmak imkansız gibi birşey

ben senelerdir hint kınası kestaNE kullanırım içine katkıda yapmadan kullanıyorum asla zararını görmedim aksine saçlarım çok güzel canlı parlak diğer boyalar yakıyor saçı bunun öyle riski yok tek kötü yanı rengi açmak imkansız gibi birşey

canım, içimi nasıl rahatlattın anlatamam. derin bir ohh çektim.Şeniz

peki özel bir markası var mıydı seninkinin yoksa aktardan aldığımın şu alnı kırmızı benli, dalgalı saçlı hatunun olduğu kına mı?

KALITELI-HINT-KINASI-6-PAKET-BIR-KUTUDA-KESTANE__16666479_0.jpg

bu marka mı?

görünmeyebilir. bir de böyle ekledim.

Eklentiler

• $KALITELI-HINT-KINASI-6-PAKET-BIR-KUTUDA-KESTANE__16666479_0.jpg
    $KALITELI-HINT-KINASI-6-PAKET-BIR-KUTUDA-KESTANE__16666479_0.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 724
hint kınasını bilmiorum ben bildigin yesil kıan yakmıştım hiç de öle denilen gibi deil yok boya asla kapatmaz falan dediler cok da güzel kapatıo simdi üstüne koyu kahve yaptım siyah oldu cok da yakıştı kına sacımı cok besledi dökülmesi durdu

hint kınasını bilmiorum ben bildigin yesil kıan yakmıştım hiç de öle denilen gibi deil yok boya asla kapatmaz falan dediler cok da güzel kapatıo simdi üstüne koyu kahve yaptım siyah oldu cok da yakıştı kına sacımı cok besledi dökülmesi durdu

yok canım. benim bahsettiğim hint kınası. senin dediğin elimize yaktığımız kına. o benim saçımda renk değişikliği yapmıyor.

ben geçen sene Kahverengi hint kınası yapmıştım. üstteki resimdekinin kahvesi. ama bayaa koyu olmuştu. siyah gibi ama güneşte kızıllaşıyordu. besledi ve telleri kalınlaştı saçımın. memnundum :) hiç bişey yapmadan aktı gitti 4-5 ayda. memnun kalmıştım

ben geçen sene Kahverengi hint kınası yapmıştım. üstteki resimdekinin kahvesi. ama bayaa koyu olmuştu. siyah gibi ama güneşte kızıllaşıyordu. besledi ve telleri kalınlaştı saçımın. memnundum :) hiç bişey yapmadan aktı gitti 4-5 ayda. memnun kalmıştım

4 sene önce bende hint kınası kullandım saçlarıma kesinlikler zarar vermemiştiii..boyadan daha iyi olduğuda kesin...kuaförlere sorarsak kesinlikle hint kınası kullanmayın diyolarr kururmuş falan filann boyadan ve içine katılan değişik değişik kimyasallardan daha iyidirryerimseniben

çok sağolun canlarım...içimi nasıl rahatlattınız anlatamam. saçlarımın rengi harika oldu...dip geldikçe akmazsa eğer tekrarlamayı düşünüyorum. saçlarım hacimlendi..

Merhaba.
Ben kızıl rengini boyamıştım hint kınasının ama çok memnun kalmadım sanki ya. psikolojik mi bilmiyorum çünkü çok tereddütte kaldım boyadıktan sonra acaba kötü mü diye.
Normal kınanın yerini tutmadı kısaca. Saçımı beslemişti de bildiğimiz normal el kınası.

Hint kınasının bir zararı olduğunu hiç duymadım...
Benim kayınvalidem belki iki haftada bir sürekli uygular saçlar normal...

Hint kınasının bir zararı olduğunu hiç duymadım...
Benim kayınvalidem belki iki haftada bir sürekli uygular saçlar normal...

saç kınaya alışınca devamlı istiyor evet genellikle orta yaştaki saçına kına yakan bayanlar başımın ağrısını alıyor diye düşünüyor doğrudur belki doğal bişe kına rahatlatıyodur.konuyla alakasız ama ele yakılan kınaları ayaklarada sürüyolar nasıra iyi geliyormuş..renkten çok şifa niyetli kullanıyor orta yaştakiler yani annelerimiz için bizim için rengi önemli tabbiiidelikafadulden

evet canım bu marka bukız kestane benim tercihim halende kullanıyorum ilk zamanlar akmasa daha memnun olucam ama malesef havlularda hal kalmadı .

bende boya yerine kahve kına olayına mı girsem CADIARZU

evet canım bu marka bukız kestane benim tercihim halende kullanıyorum ilk zamanlar akmasa daha memnun olucam ama malesef havlularda hal kalmadı .

anladım canım. benim saçım bugün banyoda çok az döküldü. çok sevindim. 3 gündür kınalıyım...dip geldikçe tekrarlamayı düşünüyorum.

ben koyu kestaneyle açık kestaneyi karıştırdım. 2şer paket. sonuç harika. kızıl parıltılı çok koyu bir kahve..siyaha yakın ama mavi mavi parlamıyor siyahtaki gibi. tavsiye ederim..

canım saçlarına gerekli bakımı yaparsan bence hiçbir şey olmaz

X