2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

selam lilacım sanal nasıl öğrenmiş yaa erken deilmi daha

selam tatlım.
evet banada erken geldi sanırım ilk tahmin olarak söylemiş doktor.
bende not edeyim dedim.
eğer farklılaşırsa listeden değiştiriveririz :)

Son düzenleme:
burada fazla bende bugün doktordaydım doktorum ikili testi yaptırmadı en se kalınlığını falan kendi ölçtü normal dedi.aman Allahım bu nasıl güzel bi duygu böyle ölcektüm heycandan gördüğümde kıpır kıpırdı.ve büyük ihtimalle erkek dedi bana doktor.lila istersen :KK43:

işte canım burada bak ilk tahmini doktorun gamyoncuiremsu

canım zaten ense kalınlığı burun kemiğinin oluşup oluşmadığına bakılıyor önemli olan o.
sonra kan testi yapılıyor bu kan testinde ise risk faktörü belirtiliyor.
burada çoğu yaptıran arkadaşlarda zaten ense kalınlığını söyleyip herşey normal diyor.
kan testini sonradan alıyoruz.
onun için doktoru normal demiştir.

İyi akşamlar kızlar

bi bakayım dedim şu eylül anaları ne yapıyor :))

Herşey yolunda mı ?

arkadaslar ense kalınlıgı kacıncı haftada olculuyor yanı ben sımdı 9+0 dayım doktorada 9 martta gıdecem ozamanda 10+1 olcam acaba ozamanmı alcak ense kalınlıgını

bısey daha sorcam evde yapılan cınsıyet testı nasıl oluyo anlamadım

selam kızlar nasılsınız,porticim hoşgeldin nasılsın canımmm...

arkadaslar ense kalınlıgı kacıncı haftada olculuyor yanı ben sımdı 9+0 dayım doktorada 9 martta gıdecem ozamanda 10+1 olcam acaba ozamanmı alcak ense kalınlıgını

bildiğim kadarıyla 11-14 hafta ararsında bende haftaya gidicem 12 haftalık olyorum o zaman

iyiyim canım yorgunum bugün kıyafet aradım çok kilo almadım ama hiçbişeye giremiyorum garip bir şişkinliğim var heryerim genişliyor özelllikle bel ve popom:)) neyseki buldum bugün bişeyler ama dene çıkar helek oldum tabi...en azından içime sindi...

demetçim 11-14 hafta yapılıyor...ama 11,12 en ideali dedi benimö doktorum bebek çok büyümeden..bende 11 de oldumm.ense kalınlığımız normal yarında kan testi sonucunu alıcam umarım herşey yolundadır...

kızlar bu arada tchibo diye bir mağaza var ,orda bu hafta bebeğime özel teması var..çarşambadan itibaren...ama internet satışları başladı ilgilenenlere...

ay ben diğer topiğe dalmışım deneyimli annelerin anlattıklarına...
portakalcım iyiyiz çok şükür şu ana kadar hiçbirimizin basit sorunları dışında bi sıkıntısı olmadı dilerimde olmaz...

demetcim senin birazcık daha zamanın var zaten doktorun sana gününü verir gittiğinde sende sorarsın istersen...
sleep, bnck hoşgeldiniz kızlar...

X