Saç Kesim Şekilleri yeni yeniden saçlarım ve ben :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
işte son hali dünden beridir bu haldeyim ,ve çoook memnunum kaydirigubbakcemile5rihanna modeli benzeri ,az değişikler yaptırdım ...
sanırım artık saç uzatmaya son belki de bayanssulusmile
umarım beğenirsiniz:asigim:
459.jpg

bayildim süper olmus cok yakismis yüzünüz zaten cok güzel ne yapsaniz yakisir

bence harika olmuşsun pandora kim kesti yine ayşe hanım mı kesimi yaptı yaa kuzum nereden aklına esiyor böyle güzel modeller kestirmek bayıldım yemin ederim.

görkem canım çok tşk ederim ..
hazan cım evet aynı kuaför kesti ,şaşmam ondan zaten :) ben spor ve iddialı modelleri seviyorum...
beğenmenize sevindim :asigim:

süper olmuş çok havalı
güle güle uzat demiyiiiimmyerimseniben

süper olmuş....
sana demiştim avrupai bir yüze ve fiziğe sahipsin,ve bu model sayesinde çok daha benzemişsin..
ben çok beğendim...

çok yakışmış ,canım. konunu şimdi gördüm.
valla bayıldım.
cuk demiş yüzüne oturmuş.bu kadar olur.
yüz güzel ,kemik yapısıda öyle.
her yüz bu kadar kısa saçı kaldırmaz.
ama sende harika durmuş. güle güle kullan.

Bu saç kesimini çok beğeniyorum, herkese gitmeyen bir model, ama senin yüzüne çok yakışmış, güle güle kullan

oyyy sevsınler pek bır artıst olmussun bacı mor balyaj super olur 2 tutam

çok tşk ederim hepinize kızlar ...opuyorumnanaktan
ben çok severek kullanıyorum ,oysa 4 ay öncesinde saçlarım belimde idi...:eek:
her birinize öpücükler :1hug:

waaauw pandora cok tarz olmuş aklinialirimsmile

çok tşk ederim hepinize kızlar ...opuyorumnanaktan
ben çok severek kullanıyorum ,oysa 4 ay öncesinde saçlarım belimde idi...:eek:
her birinize öpücükler :1hug:

nasıl kıydın belindeki saçlara akannehir
daha önceki fotolarını görmştüm
çok hoş bi yüzün var
bu saç sana yakışmış, farklı bi hava katmış,çok tarz görünüyo
ama ben uzun saçlı halini daha çok beğendim pandoracım

canımm gayet güzel bir kesim yapılmış saçlarına gerçi saçların beline geliyormuş ama olsun değişiklik herzaman güzeldir.Benim de felsefem bu değiş ki herşey değişsin sağlıcakla kal

kuzu goz makyahjını senmı yaptın bak ne guzel yakısmıs gozlerıne kemık yapın kısa saca cok musahıt kısa sac ası bır hava katmıs sana uzun sac daha dısı gosterıyor evet ama kısa sacında havası başka bence herkes hayatında kısa sacı bır tecrube etmelı

kuzu goz makyahjını senmı yaptın bak ne guzel yakısmıs gozlerıne kemık yapın kısa saca cok musahıt kısa sac ası bır hava katmıs sana uzun sac daha dısı gosterıyor evet ama kısa sacında havası başka bence herkes hayatında kısa sacı bır tecrube etmelı
ben yaptım cnm makyajımı ...
kısa rahat ve kullanımı kolay uzun saça nazaran ama insan yıllarca uzun saçlı olunca arıyor uzun saçı ...az daha uzasın bakıcam çaresineolumunekankayizsmile

X