Anti-Aging Hastalıklara şifa kozmik beden temizliği

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
aman bi ben cıkaramadım.dün yine bişey yemedim akşamda küçük bi bardak yağ limon içtim sabah tekrar lavman yaptım yine büyük abdesten benzeyen bişeyler vardı.ben biyer yanlış yapıyorum sanırım ama nerde ?

Eie son gün kesinlikle birşey yememeliydin hala dışkı çıkarıyorsan eğer sen zeytinyağından önce bağırsaklarını tam boşaltamamışsın demektir. Ben zeytinyağını içtikten sonraki sabah lavman bile yapmadan kendiliğinden döktüm o yeşil şeyleri. Bir gün öncesi hem sabah hem de akşam lavman yapmıştım, içeriyi tertemiz etmiştim vallahi :)
Sen bir gün daha yap lavmanı,tam boşaltım yapamayanlar 10 güne tamamlasın diyor çünkü

mayıs ayında tekrardan yapmayı düşünüyorum ben, bu sefer lavmanı hergün düzgün olarak yapamadım, ama gene de o yeşil parçaları gördüm ya sonunda buna da şükür :)

şimdi benim karaciğerim ve safram temizlendi öyle mi:lepi::lepi::lepi:

lavman sonunda, 7 günde, 3.9 kilo vermişim

sizdeki durumlar nedir kızlar?

mayıs ayında tekrardan yapmayı düşünüyorum ben, bu sefer lavmanı hergün düzgün olarak yapamadım, ama gene de o yeşil parçaları gördüm ya sonunda buna da şükür :)

şimdi benim karaciğerim ve safram temizlendi öyle mi:lepi::lepi::lepi:

Arka arkaya yapmak pek iyi olmaz herhalde. Maranki'nin bir videosunu izlemiştim. Senede iki kere yapmak gerekiyormuş. Biri ilkbahar temziliği biri sonbahar temizliği diyordu. Eylül ayını bekleyip yapsan daha doğru olur sanki. İlla detoks yapmak istiyorum diyorsun yine Maranki'nin karpuz ve kiraz detoksu var. Biri temmuzda biri Ağustosta onları yap.

Arka arkaya yapmak pek iyi olmaz herhalde. Maranki'nin bir videosunu izlemiştim. Senede iki kere yapmak gerekiyormuş. Biri ilkbahar temziliği biri sonbahar temizliği diyordu. Eylül ayını bekleyip yapsan daha doğru olur sanki. İlla detoks yapmak istiyorum diyorsun yine Maranki'nin karpuz ve kiraz detoksu var. Biri temmuzda biri Ağustosta onları yap.

ne zararı olabilir ki

en fazla şimdi gördüğüm o yeşil taşlar çıktığı için mayıs ayında gelmemiş olur

Eie son gün kesinlikle birşey yememeliydin hala dışkı çıkarıyorsan eğer sen zeytinyağından önce bağırsaklarını tam boşaltamamışsın demektir. Ben zeytinyağını içtikten sonraki sabah lavman bile yapmadan kendiliğinden döktüm o yeşil şeyleri. Bir gün öncesi hem sabah hem de akşam lavman yapmıştım, içeriyi tertemiz etmiştim vallahi :)
Sen bir gün daha yap lavmanı,tam boşaltım yapamayanlar 10 güne tamamlasın diyor çünkü

yemedim kızlar son gün bişey hatta ondan önceki günde pek bişey yememiştim.lavmanı da ilk kini 10 kesin tutuyordum ikincisinide 5 yan sonrasını en az 2,3 dk tutuyordum
yağla limonu içtikten sonra ki günde bişey yemedim sadece sebze sularımı içtim ertei gün tekrar lavman yaptım yine ona benzer şeyler cıktı.ay tek beceriksiz ben cıktım aranızda bilmiyorumkismile
bugünde yine meyva suyu içiyorum artık öğleden sonra ıspanak yemeği yiyeceğim
yüzümde hala 3 kocaman sivilcem vee batan böbrek taşım hala yerin deeee :eek:klava: :gitme:

yemedim kızlar son gün bişey hatta ondan önceki günde pek bişey yememiştim.lavmanı da ilk kini 10 kesin tutuyordum ikincisinide 5 yan sonrasını en az 2,3 dk tutuyordum
yağla limonu içtikten sonra ki günde bişey yemedim sadece sebze sularımı içtim ertei gün tekrar lavman yaptım yine ona benzer şeyler cıktı.ay tek beceriksiz ben cıktım aranızda bilmiyorumkismile
bugünde yine meyva suyu içiyorum artık öğleden sonra ıspanak yemeği yiyeceğim
yüzümde hala 3 kocaman sivilcem vee batan böbrek taşım hala yerin deeee :eek:klava: :gitme:

Eie gerçekten üzüldüm şimdi. O kadar gün aç gez bir de zeytinyağı işkencesine katlan neticesi umduğun gibi olmasın benneyaptımki.. İnşallah bu günlerde düzelir bir de böbrek taşın varmış üstelik. Geçmiş olsun canım Allah şifasını verir inşallah

oww cok gec
ben en ıyısı mı 2 gun ıcınde toplayım malzememı de baslayayım uygulamaya
albese dogru soyluyor bır uygulama benı de 1 yıla yakın goturdu hala 36 bedenım
kı durmadan cıkolata vs yıyorum
tedbıren dügünüm icin bi marankı diyeti daha yapayım diyorum
gelinlik icin sorun olmasın yanı son anda dıyetle mı ugrasıcam
yarın pancar alıyorum o zaman
benle baslıcak kımse var mı
pazardan yapalım

ya ben limonlu karısımı hıc ıcmedım bılıyor musunuz kızlar:1shok:
midemin bulanmasını ıstemıyordum
zaten amacım yesil bisiler cıkarmak da degıldı baktım kg verdim dal gibi oldum
bosver jayjay ne demeye mideni bulandırıcan otur oturdugun yerde dedim
ve zeytinyagını ıcmedım
dolayısıyla su anlattıklarınızı yasamadım hıc
acaba bu kez 5.gün yapsam bi denesem diyorum limonlu karısımı?bilmiyorumkismile
of cok kotu baksanıza tum kızlar kusmus
su an bunları okudum beni kusma hissi aldı
sanki icmisim gibi :umursamaz:

hey kızlar nerdesiniz tek basıma mı yapıyorum yanı bu dıyetı
ay öldüm bittim bugun aclıktan of of

Canim sen ne zaman basladin simdimi yapiyorsun anlamadim ki ben?

alsebecim evet nısan ortasına kadar beklemeyım dedım
dun aclıktanolucektım yatakta kıvrandım o derece yanı:ecrin_bebek:
bugun 3. gün
acaba dıyorum su limonlu karısımı bu gece ıcsem de bı baksam yarın yosun fılan
cıkcak mı
ınadım ınat bence cıkacak olan yosun 3. gun de cıkar
ne dersın?
catlıcam meraktan
cunku ben 8 gunluk uygulamada da lımonlu yagı ıcmemıstımaklinialirimsmile
aman nası olsa zayıfladım dıye kacmıstım
o yuzden hıc oyle yosun mosun cıkmadı

alsebecim evet nısan ortasına kadar beklemeyım dedım
dun aclıktanolucektım yatakta kıvrandım o derece yanı:ecrin_bebek:
bugun 3. gün
acaba dıyorum su limonlu karısımı bu gece ıcsem de bı baksam yarın yosun fılan
cıkcak mı
ınadım ınat bence cıkacak olan yosun 3. gun de cıkar
ne dersın?
catlıcam meraktan
cunku ben 8 gunluk uygulamada da lımonlu yagı ıcmemıstımaklinialirimsmile
aman nası olsa zayıfladım dıye kacmıstım
o yuzden hıc oyle yosun mosun cıkmadı

Canim yaaa bence usulune uygun yap bak sonra dokunur falan...O limonda falan vardir bisi..Yoksa hergun için falan derlerdi :)))
Sen zayiflamak için yapiyorsan bence diyet yap..Ben boyle seylere dikkat edilmesi ve harfiyyen yapilmasi taraftariyim...

yoo gecen sefer gayet guzel zayıflamıstım da
sımdı nedense bısıler yemek ıstıyor canım
2 parca ekmek yedım valla dun bı de bugun
ay napim ya off
ıcıcem ama bu kez lımonu fılan bırakamam cunku gobegım cıktı

kızlar yaaaa
bana yardımcı olun ltf forumun sayfaları okadar uzun ki kesin bir sonuca ulaşamadım bu yağ lımon olayı nedir ve lavmanı nasıl yapıosunuz bana yardım edinnn:)))

benimde mı ıcımde kurtcuk bocekcık varrrrr

kızlar yaaaa
bana yardımcı olun ltf forumun sayfaları okadar uzun ki kesin bir sonuca ulaşamadım bu yağ lımon olayı nedir ve lavmanı nasıl yapıosunuz bana yardım edinnn:)))

benimde mı ıcımde kurtcuk bocekcık varrrrr

tabi kız
ne sandın :lepi:
hadi gel beraber yapalım msn de yoldas olcak gercek marankı dıyet fanı aranmaktadır
kendımı burda cok yanlız hıssedıyorum
cok zorlanıyorum elım sureklı ekmehe pekmeze fılan gıdıyor
gercı bugun karnım dumduz olmustu cok sevındım yıne kıyafet almaya gıtmıstım de
magazada harıka gorunuyordum 36 beden olmadı 34 verdiler yuppiiii delikafadulden
hadi ya gelin birlikte yapalım
ama destek olabılecek arkadas arıyorum nete gırebılen

22 Nisanda başlayacak olanı kesinlikle yapacağım.
Hatta şimdiden hayvansal gıdalar almayı bıraktım.
Açlıktan yataklara düşcek olsamda yılmayacağım. :lepi:

Geçen sene yaptığımda baya bir incelme olmuştu bende. Umarım bu senede olur kafamçokkarıştı

X