İşte süper buluşmanın süper resimleri..

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Buluşmamıza herkes katıldı keyifli bigün oldu...ıkea kesmedi bizi bide carrefuar yaptık eve zor düştük..baya resim ekledım arkadaşlar doya doya bakın...
5296.jpg

4525.jpg

4569.jpg

4581.jpg

4633.jpg

dd2ae58b.jpg

ef10ef17.jpg

9ca63eb6.jpg

c2879b79.jpg

0f351de5.jpg

2ed64474.jpg

31bf2b5d.jpg

f87312b5.jpg

358377ec.jpg

323a0769.jpg

b9bdba36.jpg

905e1dbc.jpg

644ef2c1.jpg

d20a4e67.jpg

4753.jpg

de263bda.jpg

6ae56758.jpg

aybikin burnuna kuş mıçtı kuş tepede ...
36a805f3.jpg

Son düzenleme:
yorucu olsada güzel birgündü yeni arkadaşlarımız aramıza hoşgeldi opuyorumnanaktan
bizi kesmedi çıkışta carfour sempatiksalakcinni yoruldum amaaa koca bugün geç gelio iyiki aklinialirimsmile
resimler süper olmuş eline sağlık ..............

resmi unuttuk bibaktık bizim anneler voleybol oynuyo ölümsüzleştirdik :))

5029.jpg

Son düzenleme:
ilk yorum benden gelsin süpperrrrrrrrrrrrrr siniz bayıldım resmen maşallahhh hepinize meleklerinizee çok tatlılar doyamadım bakmayaaa şirinliklerineeee:nazar:

oleyyy ilk yorumu ben yaptımmm sırnaşık şey
bananeeee ben yaptımmmm sırnaşık şey

hepsi de harika kareler cok özendim valla süpersiniz..cok eğlenmişsiniiz maasallah..insallah bi gün ben de olurum aranzda

sızler cok hoş gorunuyrosunuz ama bebışlerın koltuklardakı resımlerı bır harıka

masalllahhhhhhhhhh

dostlugunuz daım olsun

süpper ötesi bi gündü hiç bu kadar eğlenmemiştik değilmi
kahkahalar havada uçuştu valla hehehe
şeymam ellerine sağlık çok eğlenceli olmuş resimler

arkadaşlar bugun güzel bi gündü gerçi ben her yere geç kaldım ama ee insan hem otobüs ile hemde ilk kez dısarı çıkınca birazcık gecikiyor

hepinize tşk.ederim
bu arada bugun benim doğum günümdü ve sayenizde farklı bi doğum günü geçirdim tşk.
ama resimlerin eksik olması birazcık buruk yaptı ama olsun
gün güzeldi:)

arkadaşlar bugun güzel bi gündü gerçi ben her yere geç kaldım ama ee insan hem otobüs ile hemde ilk kez dısarı çıkınca birazcık gecikiyor

hepinize tşk.ederim
bu arada bugun benim doğum günümdü ve sayenizde farklı bi doğum günü geçirdim tşk.
ama resimlerin eksik olması birazcık buruk yaptı ama olsun
gün güzeldi:)

doğum günün kutlu olsun nice yıllara..resimler eksik değil en güzelleri özenle seçilmişleri burda sana ait olan bi kaç tane daha var dilersen yollarız...her resimde 10 ar tane var buraya ekleseydık komık olurdu...

güzel yorumlarınınz için çok tşkler sadece bebeklermize bi maşallahı çok görmeyin...

yahu bu ne muhteşemlik böyle. sayfanın kenarına nazar boncuğu iliştirin.
bebişlere ve güzel annelerine maşallah.
çok güzel görünüyosunuz.

yorucu olsada güzel birgündü yeni arkadaşlarımız aramıza hoşgeldi opuyorumnanaktan
bizi kesmedi çıkışta carfour sempatiksalakcinni yoruldum amaaa koca bugün geç gelio iyiki aklinialirimsmile
resimler süper olmuş eline sağlık ..............

resmi unuttuk bibaktık bizim anneler voleybol oynuyo ölümsüzleştirdik :))

5029.jpg

topa bak yaaa :roflol::roflol:

Bu resme bende çok güldüm yaa :roflol:
top hayalet top sırnaşık şey

super anneler bebekler masallah 41 milyon kere Allah bozmasin dostlugunuzu

arkadaşlar çok güzel di....memnun oldum.....:nazar::enbuyukkk:.ama bebişler en güzelleriydi.onları bakmaya doyamadım.
ben gittikten sonrada baya oturdunuz sanırım.şeymacım bu arada annenin ellerinden öpüyorum.bilmiyordum annen olduğunu maşallah çok genç duruyor.
inşallah tekrar görüşürüz.

mucize nice mutlu yıllara oğluşunla
niye orda demedin
bi pasta yerdikaklinialirimsmile
bu arada ikeanın içinde kapalı alanda hisabet ettire ettire burnumu nişan alan kuşun marifetini de ekle gülelim hepberaber

şimdi belli oldu ne çabuk değiştiğin yeni arkadaşlar edinince eski arkadaşlarını silmek kolay oldu tabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

X