Gelin Makyajı Yarışması

hangi gelinimiz birinci olsun?

• 1 numaralı gelinimiz

OY: 14 1,6%
  • 2 numaralı gelinimiz

OY: 14 1,6%
  • 3 numaralı gelinimiz

OY: 10 1,2%
  • 4 numaralı gelinimiz

OY: 61 7,1%
  • 5 numaralı gelinimiz

OY: 12 1,4%
  • 6 numaralı gelinimiz

OY: 44 5,1%
  • 7 numaralı gelinimiz

OY: 12 1,4%
  • 8 numaralı gelinimiz

OY: 173 20,0%
  • 9 numaralı gelinimiz

OY: 22 2,5%
  • 10 numaralı gelinimiz

OY: 9 1,0%
  • 11 numaralı gelinimiz

OY: 434 50,3%
  • 12 numaralı gelinimiz

OY: 58 6,7%

• Ankete Katılan
    863
  • Anket Kapalı .
1. belli acaba 2. kim olacak ?

delikafadulden:roflol:
benim yorumlarımsa şöyle

1 numara hoş sade ama gelin makyajı değil benim gözümde..yani burda bir çok makyaj yarışması yapıldı göz makyajı dudak makyajı onlardan biri gibi olmuş...

2. numara göz makyajı süper tam bir geline gidecek göz makyajı ama oda bence eksik olmuş..

3. numara mavi tonlar ağarlıklı bu makyaj gayet hoş olmuş.ama sanki biraz itici olmuş gibi..(benim gözümce)

4 numara çok hoş bir makyaj cildin tertemiz sevilesi...gözlerinin rengi süper ...resmi hazırlamana bile çok özenmişsin ama eksik.hani nerde dudaklar....

5.mnuma güzel bu makyajıda beğendim..
özellikle alttaki 2 göz süper işlenmiş...ama allık fondoten ve dudaklar belirsiz sadece gözlere yoğunlaşılmış....

6 numara çok sade ama çok hoş saç,göz,makyaj,arkadaşımızın güzelliğide katılınca süper olmuş..favorilerimden birisi...

7numara çok sinirli agresif bir gelin olmuş...hoşuma gitmedi..

8numara harikasın tek kelime ile...ama bu resim yenimi eskimi..
yani kendi düğününde mi çekildi yoksa bu yarışma için mi giyinip saç baş makyaj süslendin ...?

9numara çok şirinsin aynı makyajı bende yaptım ama fotoğraf makinem arızalandı telefnumlada iğrenç oldu o sebeple katılamamıştım.avonunu gönderdiği paletle yapmıştın sanırım sende onu kullandın...
fotoğraf güzel ama buda eksik..sen bu resimde gelin değilsin ki normal bir makyaj yapmışsın ..gelin makyajı olarak görünmüyor yani..

10 numara türbanlı gelinlere çok güzel bir model olmuşsun.fakat benim tarzım renkler değil...allık ve duaklar süper ötesi malzemede güzel ..favorilerimden birisisin...

11 numara sana söz yok fakat 8 numaraya yazdıklarım senin içinde geçerli..daha önceden mi çekildi yoksa bu yarışma için mi hazırlanıldı onu merak ediyorum...

12 numara sende favorilerimden bir tanesisin canım süper...

ben henüz oy kullanmadım çünkü 8 ve 11 numaranın cvpları önemli benim için..kendileri bu yarışma içinmi böyle saç baş gelinlik giyinip hazırlandılar onu mera kettiğim için oyumu bekletiyorum...

kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

hepiniz uğraşmışsınız ellerinize sağlık kızlar süpersiniz...

Son düzenleme:
senin ifadeni almadım henüz:mymeka:

ya vurmasana yaaa sempatiksalakcinni baba ocana gdemedım burda pek bişem yok dıom ama eger bukadar ıddıasız olcanı bılseydım kendı malzemelerımde yetermiş..ben mavı fardan hoşlanmıyorum helekı gelın makyajında boguk durdugunu düşünuyorum..gelın makyajı lame renklı olmalı bence..yınede gorsellıge hıtap eden 8 e verdım dedıgım gıbı ama ben bu makyajlardan hıcbırını yapmazdım..hepımızın tarzı farklı ama ne bılım daha özenılebılırdı ..yınede herkesın ellerıne saglık emek var sonucta a.s. yınede bı ara yapcam gelın makyajını paylaşırım canım :nazar:

delikafadulden:roflol:
benim yorumlarımsa şöyle

1 numara hoş sade ama gelin makyajı değil benim gözümde..yani burda bir çok makyaj yarışması yapıldı göz makyajı dudak makyajı onlardan biri gibi olmuş...

2. numara göz makyajı süper tam bir geline gidecek göz makyajı ama oda bence eksik olmuş..

3. numara mavi tonlar ağarlıklı bu makyaj gayet hoş olmuş.ama sanki biraz itici olmuş gibi..(benim gözümce)

4 numara çok hoş bir makyaj cildin tertemiz sevilesi...gözlerinin rengi süper ...resmi hazırlamana bile çok özenmişsin ama eksik.hani nerde dudaklar....

5.mnuma güzel bu makyajıda beğendim..
özellikle alttaki 2 göz süper işlenmiş...ama allık fondoten ve dudaklar belirsiz sadece gözlere yoğunlaşılmış....

6 numara çok sade ama çok hoş saç,göz,makyaj,arkadaşımızın güzelliğide katılınca süper olmuş..favorilerimden birisi...

7numara çok sinirli agresif bir gelin olmuş...hoşuma gitmedi..

8numara harikasın tek kelime ile...ama bu resim yenimi eskimi..
yani kendi düğününde mi çekildi yoksa bu yarışma için mi giyinip saç baş makyaj süslendin ...?

9numara çok şirinsin aynı makyajı bende yaptım ama fotoğraf makinem arızalandı telefnumlada iğrenç oldu o sebeple katılamamıştım.avonunu gönderdiği paletle yapmıştın sanırım sende onu kullandın...
fotoğraf güzel ama buda eksik..sen bu resimde gelin değilsin ki normal bir makyaj yapmışsın ..gelin makyajı olarak görünmüyor yani..

10 numara türbanlı gelinlere çok güzel bir model olmuşsun.fakat benim tarzım renkler değil...allık ve duaklar süper ötesi malzemede güzel ..favorilerimden birisisin...

11 numara sana söz yok fakat 8 numaraya yazdıklarım senin içinde geçerli..daha önceden mi çekildi yoksa bu yarışma için mi hazırlanıldı onu merak ediyorum...

12 numara sende favorilerimden bir tanesisin canım süper...

ben henüz oy kullanmadım çünkü 8 ve 11 numaranın cvpları önemli benim için..kendileri bu yarışma içinmi böyle saç baş gelinlik giyinip hazırlandılar onu mera kettiğim için oyumu bekletiyorum...

kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

hepiniz uğraşmışsınız ellerinize sağlık kızlar süpersiniz...

canım herkes kendisi bu yarışma için yaptı

kimse önceden yapılmış makyajı koymadı

gönlünce oy verebilirsin

tabi ki 11 süpersin tatlım ayyy kpss çalışacam diye ne kadar özlemişim bu bölümleri...

oyumu verdim ve gözlerim aha böyle açıldı .....
11 numeroyu teprik ederim bir dahaki yarışmalarda artık benide ghöreceksiniz....
hohohoyyttt

X