2010 bebişleri 6. ay slaytı

:lepi::lepi::teytey::teytey:
Çok güzel olmuş hatta harika olmuş canbaharcım çok teşekkür ederim canım benim, emeğine sağlık , gözlerim doldu izlerken daha dün gibi doğdu doğacak derken nerdeyse 5 aylık oldu bizim sıpalar allah hepsini nazarlardan korusun:nazar::nazar:

:lepi::lepi::teytey::teytey:
Çok güzel olmuş hatta harika olmuş canbaharcım çok teşekkür ederim canım benim, emeğine sağlık , gözlerim doldu izlerken daha dün gibi doğdu doğacak derken nerdeyse 5 aylık oldu bizim sıpalar allah hepsini nazarlardan korusun:nazar::nazar:

beğenmene çok sevindim canım.Gerçekten ben de yaparken bu slaytı her izlediğimde doldu gözlerim.

ayyyy benimmm bebisinn nedennn yokkk :gitme: ama yinede cok güzel olmus canim

duygucum inan bana çok seslendim ama malesef bu slayttaki bebekler sesimi duyurabildiklerim.Hatta bu konuda topik bile açtım ama yetmiş küsür kişiden sadece bu kadar bebek resmi geçti elime.Yine de beğenmeniz beni mutlu ediyor.

çok talep olursa yani yeni duyanlardan,ek düzenlemeler yapabilirim ama zamanı hakkında birşey diyemem canım.

kızlar,eğer nasip olursa ve siz de isterseniz 6 aylık ve 1 yaşındaki hallerini de slayt olarak hazırlamak isterim hala burada yazışıyorsak tabii....

vallaaaa ! ayy ben hic duymadim inan canimm bu rslayt konusunu áma canimmm olsun önemliii degilll :) gercekten cok güzel olmus artik bende diger resimlere katiliyirim!

annaaaaa heyyy gidi günlerrr heyyyy.... bence canim yapabilirsen 6 aylik resimlerini , ilk önce dogum resimlerini sonra hemen ardindan 6 aylik resimlerini koyarsan sanki daha güzel 0lur gibi geliyor bana. mesela 1 resim degilde her bebkte 2 resim gibi. ilk dogdugu zaman ve 6 aylik oldugu zaman! eee tabii yapmasiii kolaysaaa:KK1: ayyyy cokmu yüzsüz oldum nesempatiksalakcinni

Ben kaçıncı kez izliyorum bilmiyorum ama yine izlicem şimdi.Çok seviyorum onları,her seferinde bir sürü anı canlanıyor gözümde....
Allah'ım nazarlardan korusun,güzel hayırlı yazılar yazsın hepsinin ömrüne.

annaaaaa heyyy gidi günlerrr heyyyy.... bence canim yapabilirsen 6 aylik resimlerini , ilk önce dogum resimlerini sonra hemen ardindan 6 aylik resimlerini koyarsan sanki daha güzel 0lur gibi geliyor bana. mesela 1 resim degilde her bebkte 2 resim gibi. ilk dogdugu zaman ve 6 aylik oldugu zaman! eee tabii yapmasiii kolaysaaa:KK1: ayyyy cokmu yüzsüz oldum nesempatiksalakcinni

ben de onu 6 aylık ve 1 yaş olarak ard arda düşünmüştüm.olabilir tabi neden olmasın o gün gelsin de....Hatta belki de üçlü olur:'''0 yaş-6 ay-1 yaş'''.
inşallah bu sefer daha çok bebek katılır.hatta bu sefer havvanın dediği şarkı olur candan erçetin ''hoşgeldin melek''diye düşündüm..

ben de onu 6 aylık ve 1 yaş olarak ard arda düşünmüştüm.olabilir tabi neden olmasın o gün gelsin de....inşallah bu sefer daha çok bebek katılır.hatta bu sefer havvanın dediği şarkı olur candan erçetin ''hoşgeldin melek''diye düşündüm..
ayyy cok güzell bir parca bence...

Ben kaçıncı kez izliyorum bilmiyorum ama yine izlicem şimdi.Çok seviyorum onları,her seferinde bir sürü anı canlanıyor gözümde....
Allah'ım nazarlardan korusun,güzel hayırlı yazılar yazsın hepsinin ömrüne.

amin canım inşallah opuyorumnanaktan

canlarimmm ben kacioyrummm öpüyorum hepinizi. yarin görüsürüz insallah. yaa yarinda asimiz var bakalim napcazzz ... :gitme: ay gitmesemmi diyorum babasi götürsün dayanamam ben yaaa :gitme:

Kızlar hepinizin bebiklerine :nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAHIM yavrularınızı size bagışlasın ...
Gösteri harıka olmuşş.... RABBıM bizede naspp etsin ıNŞAALLAH ...

Kızlar hepinizin bebiklerine :nazar::nazar::nazar::nazar: ALLAHIM yavrularınızı size bagışlasın ...
Gösteri harıka olmuşş.... RABBıM bizede naspp etsin ıNŞAALLAH ...

teşekkür ederiz canım...Slaytın harika olmasının tek nedeni:içindekilerin harika olması...alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Aminnn canım..Dünyada bunun üstüne bir duygu yok bence.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallllaaaahhh...

X