Okeanoss00'un Çeyizleri :)

Yavrum çay bardağı takımını ne kadara aldın?:26:

Pembe cay takımlarını diyosan Carrefourdan aldım onları canım 12 adet cay bardağı ve tabagi indirimdeydi 35 tl sekerlik de 3 buçuk tl recellikler 1.5 tl :)

Son düzenleme:
Canım çok güzeller.
Yatak örtüsü takımından epey almışsın, önerdiğin bi marka varmı ben daha almadım onu tercih ederim.

Canim Sarev gerçekten nevresim konusunda çok iyi dokundugun.an bilr farki anliyorsun. Onun dışında taç ve Özdilek icin de iyi diyorlar.

Canim Sarev gerçekten nevresim konusunda çok iyi dokundugun.an bilr farki anliyorsun. Onun dışında taç ve Özdilek icin de iyi diyorlar.

Evet annem Taç almam için yoğun baskı uyguluyor.
Misafir nevresim takımlarımı çok pahalı birşey almayı düşünmüyorum kuzum.
Normal birşey olsun zaten çokta misafir kalmaya gelmez bana.

Evet annem Taç almam için yoğun baskı uyguluyor.
Misafir nevresim takımlarımı çok pahalı birşey almayı düşünmüyorum kuzum.
Normal birşey olsun zaten çokta misafir kalmaya gelmez bana.

Diger nevresim takımları diye koyduklarım misafirler için onları çok uyguna aldım ben dr kendi kullanacaklarimi sarevden aldım onlara para bayıldım birazcık:p

Diger nevresim takımları diye koyduklarım misafirler için onları çok uyguna aldım ben dr kendi kullanacaklarimi sarevden aldım onlara para bayıldım birazcık:p
Bende aynı bu mantıkta düşünüyorum yavrum :)
Kendi kullanacaklarım pahalı olur, misafirliklere o kadar pahalıya gerek yok.

Yeni cicilerimi sipariş ettim, ben bunlara bayıldım kızlar:KK16:
$türkkahvesifincaný.JPG $piyanokupa.JPG

Ben bunları aldığımda resimleri daha konmamıştı internete şimdi koymuşlar:KK52:

$M015913_small_eldiven.jpg $M015914_small_önlük.jpg $M015915_small_önlük.jpg

Son düzenleme:
Merhaba kızlar yeni cicilerimle aranızdayım. Bakıp yorum yapan eller dert görmesin:KK9:

Kendim kahvaltı takımı oluşturmuştum aslında ama fiyatı çok uygun olduğundan ve de ilk kez bir kahvaltı takımını beğendiğimden alıverdim (49 Parça). İnternette resimlerini bulamadım o yüzden kendim çektim:KK53:

Eki Görüntüle 1143652 Eki Görüntüle 1143653 Eki Görüntüle 1143655 Eki Görüntüle 1143657 Eki Görüntüle 1143656 Eki Görüntüle 1143658

Paşabahçe bardaklarım 12'şer adet böylece su takımımı tamamlamış oldum:KK16:

Eki Görüntüle 1143659

İnekli tuzluk-karabiberlik :nazar:
Eki Görüntüle 1143660

İnekli süt şişelerim :KK9:

Eki Görüntüle 1143668

Kirazlı meyve çatallarım:nazar:

Eki Görüntüle 1143669

Bıçaklarım

Eki Görüntüle 1143670

Ben kahvaltı takımına bayıldım :KK16:
Müstakbel eşin denizci herhalde? Benim kuzenimin eşi de öyle, evine bol bol maviler almıştık o yüzden :KK75:
Ayrıca markalı kahvaltı takımlarından daha çok parçası var, çok kullanışlı bir takım kesinlikle

Son düzenleme:
Ben kahvaltı takımına bayıldım :KK16:
Müstakbel eşin denizci herhalde? Benim kuzenimin eşi de öyle, evine bol bol maviler almıştık o yüzden :KK75:
Ayrıca markalı kahvaltı takımlarından daha çok parçası var, çok kullanışlı bir takım kesinlikle
Evet canım denizci :) Çok beğenerek aldım görünce vuruldum diyebilirim. 49 parça umarım kullanırken sıkıntı yaratmaz :KK14:

Güle güle huzur içinde kullan inşallah cn .. şu paşabahçenin diomond serisini tammldın sen yanlış takip etmediysem:) toplam kaç tl oldu hangi parçalar birde camların incelikleri nasıll kalın mı bir türlü çıkıp bakmdm netten sipariş verecem inş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Güle güle huzur içinde kullan inşallah cn .. şu paşabahçenin diomond serisini tammldın sen yanlış takip etmediysem:) toplam kaç tl oldu hangi parçalar birde camların incelikleri nasıll kalın mı bir türlü çıkıp bakmdm netten sipariş verecem inş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iyi dileklerin için teşekkür ederim tatlım... Evet ben seriyi tamamladim. Kadehler, meşrubat bardaklari ve su bardaklari olarak. 12 adet kadeh 50 tl, 12 adet meşrubat bardağı 25 tl ve 12 adet su bardağı 20 tl yani totalde 95 tl :) Bardaklarin kalınlıklarına gelince ne çok ince ne de kristaller gibi kalın orta seviye. Yakından resimde gorunduklerinden daha güzeller. Kadehlerin 3 boyu var aman dikkat et en büyük boyunu alma orta boyunu al, büyük olanları çok büyük. En kısa zamanda sen de alırsın inşallah :)

Iyi dileklerin için teşekkür ederim tatlım... Evet ben seriyi tamamladim. Kadehler, meşrubat bardaklari ve su bardaklari olarak. 12 adet kadeh 50 tl, 12 adet meşrubat bardağı 25 tl ve 12 adet su bardağı 20 tl yani totalde 95 tl :) Bardaklarin kalınlıklarına gelince ne çok ince ne de kristaller gibi kalın orta seviye. Yakından resimde gorunduklerinden daha güzeller. Kadehlerin 3 boyu var aman dikkat et en büyük boyunu alma orta boyunu al, büyük olanları çok büyük. En kısa zamanda sen de alırsın inşallah :)
İnşallah cnm görüntüsü hoşuma gidiyor zaten annemde kızım bakta çok kalın olmasınn dedi 400 500
Lira vernek istemiyorum fuzuli geliyor birde kaç cc yzıonorta boyunda ona göre alayımmm:)

İnşallah cnm görüntüsü hoşuma gidiyor zaten annemde kızım bakta çok kalın olmasınn dedi 400 500
Lira vernek istemiyorum fuzuli geliyor birde kaç cc yzıonorta boyunda ona göre alayımmm:)

Kodunun bu olmasına dikkat et tatlım cc olarak yazmıyor. 44767

Son düzenleme:
X