Eşimin Bana Üşenmeyip Yaptığı Küpe Standı

unbendable

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
303
1
Geçenlerde fimo küpeler ararken bir çeşit stand gördüm el yapımı küpeler için eşime gösterdim yapar mısın bana dedim tamam dedi garibim mutlu olcam ya ben herşeyi yapıo :) ama ben de ona börek yapıyorum yaaaa :) Koçtaştan böyle çıtalar aldık eşim başka birşeye gerek yok dedi almadık biz de sonra eve geldik eşim ölçmeye kesmeye başladı dersiniz ki yapacağı mobilya seti :) Herşeyi bu kadar özenip bezenip yapıo ya bazen uyuz oluyorum :) Aldı eline misinayı roma teknikleri ile misinayı sararak heryeri sabitledi sonra etrafına pencerelerimize yapıştırdığı sineklikten kesip bir parça sardı ve vadaaa benim çok sık kullanmadığım ama vakti zamanında hepsini özenerek severek yaptığım küpelerime süper bir stand yaptı :)
Ben çok beğendim sizce nasıl olmuş roma usulü küpeliğim dünyada bir eşi daha yok :)))

cok hoş olmuş kullanışlıda görunuyo kocanın ellerıne sağlık sıparış versek yapar mı:KK70:

cok hoş olmuş kullanışlıda görunuyo kocanın ellerıne sağlık sıparış versek yapar mı:KK70:

Bunu doğrultana kadar garibim uğraştı o kadar ama bu acemilikti dio ben daha güzelllerini yapcam :) kendi pek beğenmedi roma usulü uygulamayı da :p yaparsa bikaç tane burdan satarım ben de 2 liraya :lepi::lepi:

valla eşinin ellerine sağlık çok orjinal bişi olmuş ve... börekleride fazlasıyla haketmiş bence..:)) bu arada küpelerde çok gzl ler seninde ellerinize sağlık..:lepi:

valla eşinin ellerine sağlık çok orjinal bişi olmuş ve... börekleride fazlasıyla haketmiş bence..:)) bu arada küpelerde çok gzl ler seninde ellerinize sağlık..:lepi:

sağol canım o küpeleri okuldayken yapmıştım şimti takmak için yaşlı hissediyorum biçoğunu :p-tatlicadiarzu-

Sevgiyle yapıldığı için çok daha güzel olmuş, eşinin eline sağlık, güle güle kullan...

vallahi super:lepi:,gecen kolyelerim icin,elbise askisina civiler cakip,kolyelik yaptim,dedim daha once niye aklima gelmedi super oldu,fakat bide kupelerim icin bisey dusunuyodumki,bunu gordum,bayildim,umarim bende yapabilirim,yarim bi basliyim bakalim,,,,
mutlulugunuz daim olsun iyisallah,,,,,,,,:Saruboceq:a.s.

fotğraflara sırayla bakınca ortaya ne çıkacağını çok merak etmiştim sonuç mukemmel olmuş.. eşinin ellerine sağlık tatlım, gule gule kullan

vallahi super:lepi:,gecen kolyelerim icin,elbise askisina civiler cakip,kolyelik yaptim,dedim daha once niye aklima gelmedi super oldu,fakat bide kupelerim icin bisey dusunuyodumki,bunu gordum,bayildim,umarim bende yapabilirim,yarim bi basliyim bakalim,,,,
mutlulugunuz daim olsun iyisallah,,,,,,,,:Saruboceq:a.s.

askılıktan kolyelık süper bi fikirmiş yaaa bende yapıcammm cok kullanışlı gıbı gelıyo bana saolasına.s.

Sağolun kızlar hepiniz yorumlarınız için :) eşime hepsini okudu çok mutlu oldu delisin sen dio :))) deliyim ben galiba :)kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

kos cabuk borek yap kocaciginakaydirigubbakcemile masallah ellerine saglik....

su forumda kac kisi vardir kocasina cikarttigi corabi bile kirliye attiramayan. kasi poponu kasi....kaydirigubbakcemile3

cok guzel olmus caniim.. gule gule kullan. Allah bozmasin mutlulugunuzu...a.s.

ay cidden süper olmuş yaaa, böyle pratik yenilikler ilgimi çekmiştir hep,
bizlerde yaptırabiliriz:jeyyar: paylaştığın için çok tşkler canım
eniştemiz çok beceriklimiş , ellerine sağlık:nazar:

ay cidden süper olmuş yaaa, böyle pratik yenilikler ilgimi çekmiştir hep,
bizlerde yaptırabiliriz:jeyyar: paylaştığın için çok tşkler canım
eniştemiz çok beceriklimiş , ellerine sağlık:nazar:

Sağol canım beceriklidir aşkım benim :) bana çekmiş kaydirigubbakcemile5

X