Saç Kesim Şekilleri COK KARARSIZIM yardimm!! (resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
ya kizlar ben 1 bucuk senedir kuaföre gitmedim. her ay 1 cm kendim kestim islakken saclarim. yani ben uzatiordum ve kuaförlere güvenmiyordum hep kisa kesiolardi uzatamiyordum. simdi ise baya uzadi, gögüsümün ortasina kadar geliyor düz oldugunda.
ben genelde kivircik kullanan birisiyim, saclarim cok dökülüyo. hic kat yok, dümdüz saclarim, ve INCE. yukarsi baya ince, nasil kabarik durur?
komsum tutturdu BOB kisa kestir diye, cok havali durur dedi, ama uzun saclarima kiyamiyorum bi yandanda istiyorum, yada U-kesim ve 2-3 kat yaptiricam, dI$A dogru fönlicem, sizce ???????

bunlar benim

bunlarda tercihlerim

tabiki sarisin olmicam, esmer kalicam, fotomontaj yaptim

veya bu modeller

buna EMO sac sekili deniyor

sizce bayanlarrr?????? hangisi kullanim acisindan iyi olur
saclarim dalgali, düz degil, ama düzlestiriyom veya kivircik yapiyorum

ya kizlar ben 1 bucuk senedir kuaföre gitmedim. her ay 1 cm kendim kestim islakken saclarim. yani ben uzatiordum ve kuaförlere güvenmiyordum hep kisa kesiolardi uzatamiyordum. simdi ise baya uzadi, gögüsümün ortasina kadar geliyor düz oldugunda.
ben genelde kivircik kullanan birisiyim, saclarim cok dökülüyo. hic kat yok, dümdüz saclarim, ve INCE. yukarsi baya ince, nasil kabarik durur?
komsum tutturdu BOB kisa kestir diye, cok havali durur dedi, ama uzun saclarima kiyamiyorum bi yandanda istiyorum, yada U-kesim ve 2-3 kat yaptiricam, dI$A dogru fönlicem, sizce ???????

bunlar benim

bunlarda tercihlerim

tabiki sarisin olmicam, esmer kalicam, fotomontaj yaptim

veya bu modeller

buna EMO sac sekili deniyor

sizce bayanlarrr?????? hangisi kullanim acisindan iyi olur
saclarim dalgali, düz degil, ama düzlestiriyom veya kivircik yapiyorum

bence 2 numara fotomontajın altındakizemuszemus

cnm bırıncı model sayet gercekten sıkıldı ve değişiklik ıstersen sana yakışır hem modern olur.ucuncu modelıde düşünebilirsın onunda hoş bır kesımı vaar

ben fotomontajlı saç modelini çok beğeniyorum hem düz kullanabilirsin hem kıvırcık çok kullanışlı ve havalı gösteren bi saç modeli,senin saşına da yakışacağını düşünüyorum

ben fotomontajlı saç modelini çok beğeniyorum hem düz kullanabilirsin hem kıvırcık çok kullanışlı ve havalı gösteren bi saç modeli,senin saşına da yakışacağını düşünüyorum

bend eistiyorum amaa KIYAMIYORUM uzun saclarimi özlerim diye korkuyorum

ve beyler neden uzun sac tercih ediyo :) kisa sac sevmiolarmis :)

bu icimden geciyor gibi,.
52312004.png

koyu kahveye boyayip kirmizi mec yaptiricam

yarin kestiriyorummm sonucunu aksam koyarim :)

aylin seni cok iyi anliyorum benimde saclarim baya uzun ama bi aradan sonra insan sIKILIYO uzun sactan ve kisa istiyor ama uzun saclarini ozlicek diye korkuyor..
bencede kestir canim ama ben montajdan sonrakini derim cunku emo yu secersen hep krepe yapman lazim ustu kabarik dursun diye ben sahsen bikarim hergun hergun krepe yapmaktan =) ama sen bilirsin canim

aylin seni cok iyi anliyorum benimde saclarim baya uzun ama bi aradan sonra insan sIKILIYO uzun sactan ve kisa istiyor ama uzun saclarini ozlicek diye korkuyor..
bencede kestir canim ama ben montajdan sonrakini derim cunku emo yu secersen hep krepe yapman lazim ustu kabarik dursun diye ben sahsen bikarim hergun hergun krepe yapmaktan =) ama sen bilirsin canim

hafif krepe yaparim cnm ya, öle tam EMO ya benzetmem kafami yok allah korusun :) bide simsiyah makyaj haha, ay yok yav :)
hafif kabartacam, bide kivircik denicem. uzar yine cabucak. yeterki dümdüz olmasin. üst kisim cok ince o yüzden mecburum böle birsey yapmaya.
o sarisinli kisa saci cok isterdim ama pisman olucam biliyorum........

seneye olacak dügünü düsünüyorum ben ya, 1 senede saclarim uzamazki, benim dügünüm degil kuzenimin, ve orda sacimi yan kivircik yaptiricaktim o yüzden :KK43:((

neysee...... bakalim nasil olcam aksam

X