Preseed kullananlar

merhaba bitanem,iyiym çok sukur.Dun bahsettiğim gibi bulantılarım var ama gececek elbet.onun dısında hafif kasık ağrılarımda oluyor, arasıra artıyor hatta.önumuzdeki haftasonu kalp atışları için randevumuz var,insallah sorun cıkmaz.
bu arada bu topiği çoook özlüyorum.İnşallah yeni hamişşşler duyarrız yine.İnanın diğer arkadaslar için cok cok dua ediyorum.İnsallah en yakın zamanda sizlerinde guzel haberlerini duyucam,hissediyorum az kaldı....
durucum senin herkese gösterdiğin ilgi,sevecenliğin,aslında bebiş stresiyle doluyken baskalarını üzmemek adına yaptığın espriler ve pozitiflik,en kısa zamanda sana bebiş olarak geri dönecek emin ol bitanem.Senin kadar guzel bir melek olacağınada eminim.:)))Burada herkes o kadar iyi ve yardımseverki,sizlerden aldığım moralle gunlerimi geçiriyorum.iyiki varsınız,arasıra topikden kopuyorum ama unuttum sanmayın.

Bu arada tekrar söylüyorum,soğan kürünüde yapıınnnn,preseed de kullanınn.

arkadaslar duygu arkadasimiz preseedle sogan kurunu tavsiye ediyor.suanda adacayi kullaniyorum.onu biraksammi sogan kurunemi baslasam adetimin 4.gunu.

incir suyuda iciyorum birde sabahlari bal corekotu ve tarcin kullaniyorum

aslinda benim adetim ve hormonlarim duzenli.bukadarinida fazla kullanmak istemiyorum.horman dengesini bozar diye dusunuyorum

sogan kuru bozmaz ama digerleri direk horman etkisi var.benim yumurtlamamda duzenli 15.gunu oluyor
birde gecen seneye kadar bende hep enfeksiyon vardi
bu ay preseedi kullandigim zaman umarim sistik yada mantar olmam.bu ay tek bundan korkuyorum
daha onceki sayfalari okudugumda bazi arkadaslar mantar kapmis sistik olmus sanirim onlar turkiyeden almis yada ayni tupu tekrar kullanmislar.benim vajina bolgem islak olunca bende de mantar cikiyor

sadece adetimin 15.gunu preseedi kullanacagim.eger birsey olumsuz olmazsa 17.gunude kullanabilirim:nazar::nazar::nazar::nazar: en fazla 2gun.ovulasyon testleriyle beraber

bakalim bu ay bende nasil olucak:nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaslar duygu arkadasimiz preseedle sogan kurunu tavsiye ediyor.suanda adacayi kullaniyorum.onu biraksammi sogan kurunemi baslasam adetimin 4.gunu.

aslinda benim adetim ve hormonlarim duzenli.bukadarinida fazla kullanmak istemiyorum.horman dengesini bozar diye dusunuyorum

sogan kuru bozmaz ama digerleri direk horman etkisi var.benim yumurtlamamda duzenli 15.gunu oluyor
bu ay preseedi kullandigim zaman umarim sistik yada mantar olmam.bu ay tek bundan korkuyorum
daha onceki sayfalari okudugumda bazi arkadaslar mantar kapmis sistik olmus sanirim onlar turkiyeden almis yada ayni tupu tekrar kullanmislar.benim vajina bolgem islak olunca bende de mantar cikiyor

sadece adetimin 15.gunu preseedi kullanacagim.eger birsey olumsuz olmazsa 17.gunude kullanabilirim:nazar::nazar::nazar::nazar: en fazla 2gun.ovulasyon testleriyle beraber

canım soğan kürüne adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlandığında daha etkili oluyor akıntı ve iltahaba birebir şifaymış ve başka kürle uygulamamak gerekiyoryani incir kürü yapıyorsan soğan kürünü yapmayacaksın rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize

canım soğan kürüne adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlandığında daha etkili oluyor akıntı ve iltahaba birebir şifaymış ve başka kürle uygulamamak gerekiyoryani incir kürü yapıyorsan soğan kürünü yapmayacaksın rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize

Amin canim
canim sagol bilgilendirdigin icin.incir kurunu 2-3 sonra sonlandiracagim.sonra 8.- 9. gunu sogan kurune baslarim rahimi kuvvetlendiriyorda biliyorum. suan icin akintim hic yok.cok sukur enfeksiyonumda yok suan icin. preseed kullanacagim icin, sogan kuru bu ay iyi olur.

adacayinida birakacagim birkacgun sonra.

Amin canim
canim sagol bilgilendirdigin icin.incir kurunu 2-3 sonra sonlandiracagim.sonra 8.- 9. gunu sogan kurune baslarim rahimi kuvvetlendiriyorda biliyorum. suan icin akintim hic yok.cok sukur enfeksiyonumda yok suan icin. preseed kullanacagim icin, sogan kuru bu ay iyi olur.

adacayinida birakacagim birkacgun sonra.

canım sen gercektende çok fazla karıstırmışsın kürleri.aslında hepsi tek tek şifalı ve faydalı uygulamalar.Ama Hepsi birarada olunca yarar yerine zarar verir gibime geliyor.Sende zaten aynı fikirdesin su an dimi? Soğan kürüne adettin bittikten sonra 7. gunde başlamıştım ben.baska bir kür yapmadım,incire gececektim ama gerek kalmadı.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hadi bakalım insallah guzel haberlerinizi bekliyorummm.:Saruboceq::Saruboceq:

canım sen gercektende çok fazla karıstırmışsın kürleri.aslında hepsi tek tek şifalı ve faydalı uygulamalar.Ama Hepsi birarada olunca yarar yerine zarar verir gibime geliyor.Sende zaten aynı fikirdesin su an dimi? Soğan kürüne adettin bittikten sonra 7. gunde başlamıştım ben.baska bir kür yapmadım,incire gececektim ama gerek kalmadı.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hadi bakalım insallah guzel haberlerinizi bekliyorummm.:Saruboceq::Saruboceq:

evet tabiki hepsi karisinca hicbir fayda etmez. adacayini ve incir kurunu birakacagim zaten.sonrada gunde 1 bardak sadece sogan kuru yapacagim.adacayini reglimin ilk gunleri iciyorum.sancimi hemen kesiyor.

fazlada bisey yapmiyacagim,kocise takviyeler yapicam.birde iliskiden once kocalara kahve diye bir sitede okumustum.yabanci bir siteydi. oda spermin harekezliligini sagliyormus.

ama aslinda preseed oldugu icin pekte ona gerek yok gibi geliyor. bu sefer fazla hareketli olurda yumurtayi yakalayamazmiskaydirigubbakcemile3

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos
ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aymes......................4/eylül
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

sayfa 395 canım

canim öncelikle sana sakin olmani tavsiye ederim, bu stresle olacagi varsa olmaz zaten. onun icin biraz sakin lütfen. senin bu telasin beni mahvetti valla.

iki kürü ayni anda uygulama sakin, saracoglunun cok net ve kesin tavri kesinlikle ikisi bir arada uygulanmamali. polen sadece herhangi bir kürle beraber uygulanabilir. cünkü polen cörek otu karisimi vitamin takviyesi sayilior.

preseed mantar yapmadi kimsede. sistis de yapmadi. korkmana gerek yok.

senin biraz kafa dagitman lazim. baska seylerle mesgul olmani öneririm.
sevgiyle kal

hem kendin diosun zaten, düzenli adet olana sogan bile önerilmiyor ki. iltihabi varsa sadece yapabilir diyor saracoglu. senin bir sorunun da yok. keske madem incir yapsaydin, yumurtan cok olurdu sansin artardi. eger bu ay tutmazsa incirle preseed sadece öneririm, baska birsey yapip ta döngünü bozma

hem kendin diosun zaten, düzenli adet olana sogan bile önerilmiyor ki. iltihabi varsa sadece yapabilir diyor saracoglu. senin bir sorunun da yok. keske madem incir yapsaydin, yumurtan cok olurdu sansin artardi. eger bu ay tutmazsa incirle preseed sadece öneririm, baska birsey yapip ta döngünü bozma
bende dr.a gitmeden önce bir sürü şey yaptım ... sonra dr.a gitme kararı aldım gittim herşey çok normal çıktı hormaonlarım dahil o yüzden seninde dediğin gibi meyram düzeni bozmamak adına hiç bişey yapmıyorum sadece bal çörekotu tarçın 10 gün

senin cee ni yerim opuyorumnanaktan

ne yaptin canim postaneyi aradin mi- yani dhlyi

aradım canım bir yerin nosunu verdiler orda görünmedi onlarda merkezin numarasını verdiler merkezi aradım güvenlik açtı teli pzt den önce kimse olmaz pzts arayın dedi garibin biri pztsiyi bekleyeceğiz sanırım ..dhl deki kız bu tür postalar 2-3 haftayı bulur dedi bende trye giriş yapmış yurtiçinde bu kadar uyuşukmuyuz biz dedim ...kız öyle hanımefendi dedi sitemimizi seveyim iyi çalışmalar dedim kapattı :)))

X