Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar röfle yaptırdım nasıl olmuş???

teşekkürler kızlar baklım bır kaç yıkamadan sonra nasıl olacak?? cila attırsam daha doğal durmaz mı kızlar yaazemuszemus

çok güzel tatlım bende düşünüyorum yaptırmayı fiyatı nekadara yaptırdın cnm?

canım ben askeriyede turkbayragi yaptırdığım için çok çok ucuz tabıkı de dışarıyla kıyaslanamaz bile hihoyyyt 34 lira röfle, 15 lira da anında bakım serumu yaptırdım bir de kaşlarımı aldırdım 4.5 lira, saçımı da kestirdim 5 lira :lepi:toplam 60 lira verp çıktım:sm_cool:

süper yaa bende istiyorum da her kuaför röfle diyince böyle mi yapar ama :KK43: uff korkuyoruumm been :KK43:

çiğ degil,ilk defa röfle yaptırdıysan gözün yadırgamıştır ondan sana öyle geliyordur.
yıkadıkça,gözün de alıştıkça sarılar az gelmeye bile başlayabilir gözüneyerimseniben

çok hoş ve klas duruyor ve üstelik hiçte çiğ değil.bende hiç oynamayın tonlarıyla,daha sonra uçlarına balyaç attırırlabilir...biraz uzasın bende sadece uçlarına attırıcam...

aklı olan röfleden uzak dursun mat kuru ve yıpranık saç demek çünkü röfleli saç.
ama saçının rengi zamanla oturur.

çok teşekkürler kızlar moralim düzeldi valla :nazar:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytzemuszemuszemuszemuszemuszemus

koyu lastırma bence bende çok kullandım şu an saçım sarı ama bu yakınlarda yaptırcam gene tonunu bozma güzel olmuş opuyorumnanaktan

ufff süperr olmuşş yaa tam istediğimm gibii yarın bendee yaptırcam cnm inşallah benimkide böyle güzel olur=)) sakın koyulaştırmaa bayıldım rengine arkadaşım cila attırdıkdı ve bence hiç hoş olmadıı sakın elletme böylee süpersinnn=))

ayy çok güzel olmuş bende istiyorum ama karar veremiyorum yaaaa senin saçında röfleden önce boya var mıydı benim kahve boya var sence olur mu benim de böyle

X