Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
slm hacer makyaja yeni başlayacak biri olarak videolarından çok esinlendim...sana bi sorum var yanıtlarsan çok sevinirim.bnim kaşlarım sennki gbi deil,çok gür deil ve makyaj videolarında gördüm bi fırçayı bişiye batırıp boyyarak şeklini düzeltiolar.o boya sedefli olmayan far mı allah aşkına yabancı dil olduu için anlamıorum.bide bu makyaj fırçalarının içinde kaş fırçası oluomu ayrı yoksa biraz seyrek uçlu far fırçasımı kullanılıo bilgilendirirsen çok sevinicem..cevabını bekliorum en kısa zamanda yazabilirsin umarım.tanıştıımada ayrıca memnun oldum.son bişi;böle ustaca makyajlar yapmayı deneye deneye mi öğrendin??? sevgiler..

bebish merhaba
yapman gereken şu, kaş kalemleri ve kaş boyaları satılıyor far şeklinde
üstünde brow pencil yazıyor mesela BEYU'nun var öyle kalemleri, arkasında da aplikatörleri var
saç renginden 1veya 2 ton açık renkte kalem ya da far alıp uygulayabilirsin
hiçbirini bulamazsan kahverengi farı açılı bir fırçayla kaşlarına uygulayabilirsin, ama çok fazla far sürme abartı bir görüntü oluşturuyor.
fırçasına gelince, özel bir kaş fırçası var mı emin değilim, ama ince uçlu veya açılı fırçalar ile sonuç alabilirsin
ustaca makyaj lafı biraz ağır kaçtı :roflol: teşekkürler
ilk videolarımda çok acemi kötü makyajlar var gördüğün gibi
zamanla elin alışıyor, renklerle daha iyi oynuyorsun

ya canım benim kaşlarım da seyrek baya istediğim şekli veremiyorum çok görünüyo ama bi tel yanlışlıkla gitse görüntü kirliliği resmen saç rengim siyah kaşlarımda koyu kestane gibi ne renk almam lazım o dediğin şeyi çok doğal dursun istiyorum daha önce kahverengi ve siyah farla hafifce sürüp denedim sırıttı

:eek: tammdır cevap için çok teşekkürler.bence makyajların çok güzel.ben en iyisi bu farları brbirine karıştırıp buğulu makyaj örenme işine far fırçası yardımıyla tek rengi dağıtmaya çalışarak başlayayım.sonra iki renge geçerim:) kaşlarım için verdiğin öneriyi dikkate alıcam.en kısa zamanda şu sölediğin kaş kalemlerini(çok görüorum hemen hemen her markanın var sanırım) ve kaş boyasına bakıcam.hiç bilmiodum bir ton yada iki ton açık renk kullanmak gerektiğini.teşklürler.ayrıca bütüüüün kadınlar kulübü üyelerininde ramazan ayını kutluyorum.sevgiler....

son bişiy unutmuşum sormayı:bu sölediğin beyunun fiyatı nedir bi bilgin varmı?? bide denizlide oturuorum.dün hemen hemen her yere girdim sordum ama şu açılı fırçayı bi türlü bulamadım.avon/oriflame de falan da yok,videolarından gördüğüm kadarıyla çok işe yarıo.ince fırçayla yapabilirim inş.o üründen bulup denediğimde yazarım sonuçları..tşkler tekrar:)

hacercim yoğunsun heralde mesajlarımı görmedin sanırım.gördüğünde cevaplarsan çok sevinirim.bişiy daha sorucaktım ben;bu videolarda izliorum bir sürüüü fırçalar var,mesela sadece farda bile kaç çeşit kullanıolar.ben henüz iki tane aldım,sorumsa şu: bir fırçayı farı sürünce yine göz makyajında başka bi işlem için mesela gölgelendirme yapıcamız zaman nasıl temizlicez?üstündeki far toızunu nasıl arıdırıcaz??? ve sen göz makyajını kaç fırçayla yapıosun*?? cevabını bekliorum.şimdiden tşklerer..

ya canım benim kaşlarım da seyrek baya istediğim şekli veremiyorum çok görünüyo ama bi tel yanlışlıkla gitse görüntü kirliliği resmen saç rengim siyah kaşlarımda koyu kestane gibi ne renk almam lazım o dediğin şeyi çok doğal dursun istiyorum daha önce kahverengi ve siyah farla hafifce sürüp denedim sırıttı
prensesim koyu kestaneye siyah çok sırıtır dediğin gibi
kestane tonunda bir kalem almanı öneririm
hangi markada o tonda kalem vardır bilmiyorum canım
farın da kaliteli olması lazım, yoksa uçar gider, akar daha kötü görüntü oluşturur

:eek: tammdır cevap için çok teşekkürler.bence makyajların çok güzel.ben en iyisi bu farları brbirine karıştırıp buğulu makyaj örenme işine far fırçası yardımıyla tek rengi dağıtmaya çalışarak başlayayım.sonra iki renge geçerim:) kaşlarım için verdiğin öneriyi dikkate alıcam.en kısa zamanda şu sölediğin kaş kalemlerini(çok görüorum hemen hemen her markanın var sanırım) ve kaş boyasına bakıcam.hiç bilmiodum bir ton yada iki ton açık renk kullanmak gerektiğini.teşklürler.ayrıca bütüüüün kadınlar kulübü üyelerininde ramazan ayını kutluyorum.sevgiler....

son bişiy unutmuşum sormayı:bu sölediğin beyunun fiyatı nedir bi bilgin varmı?? bide denizlide oturuorum.dün hemen hemen her yere girdim sordum ama şu açılı fırçayı bi türlü bulamadım.avon/oriflame de falan da yok,videolarından gördüğüm kadarıyla çok işe yarıo.ince fırçayla yapabilirim inş.o üründen bulup denediğimde yazarım sonuçları..tşkler tekrar:)

hacercim yoğunsun heralde mesajlarımı görmedin sanırım.gördüğünde cevaplarsan çok sevinirim.bişiy daha sorucaktım ben;bu videolarda izliorum bir sürüüü fırçalar var,mesela sadece farda bile kaç çeşit kullanıolar.ben henüz iki tane aldım,sorumsa şu: bir fırçayı farı sürünce yine göz makyajında başka bi işlem için mesela gölgelendirme yapıcamız zaman nasıl temizlicez?üstündeki far toızunu nasıl arıdırıcaz??? ve sen göz makyajını kaç fırçayla yapıosun*?? cevabını bekliorum.şimdiden tşklerer..
bebişim çok sık giremiyorum kusura bakma geciken cevabım için :kedi:
beyu kalemlerin fiyatı konusunda bilgi sahibi değilim çünkü ben kaş kalemi kullanmıyorum
ilgimi de çekmedi, fiyatını hiç sormadım
öğrenirsem yazarım sana hemen
açılı fırça çoğu kozmetik markasında var, sephora'da, inglot'ta, artnet'in çok güzel fırçaları var
ben şöyle yapıyorum genelde, baz olarak kullanacağım açık ton farı aplikatör ile tüm göz kapağıma uyguluyorum
ardından normal bir far fırçası ile koyu renk farı gölge olarak uyguluyorum
açılı fırça ile de göz altına koyu rengi uyguluyorum, bunu aplikatörle de yapabilirsin. fazlalık gelen kısımları kulak temizleme çubuğu ile temizlersen istediğin sonucu alırsın

fırçalarını temizlemek için, fırça temizleme losyonları var onlardan kullanabilirsin
en kolay ve çabuk olanı da ıslak mendile fırçayı ileri geri sürerek temizlemek
çok bastırmamanı öneririm, fırçanın ömrü azalır çünkü
umarım tüm sorularını cevaplamışımdır opuyorumnanaktan

bu arada kısa kesintilerle izleyebildim turkuaz siyah makyajını.videolar güzelde şu site sorunlu sanırım defalarca uğraşmıştım ilk kez sona kadar bakabildim:)

canım sen deamet bu video işine hepsine defffffalarca bakmama rağmen diğer arkların sölediği gibi siyah farla gölge yapamıorum bnde,hiç farketmez ne renk ne şekil olursa olsun makyajlarını video olarak ekle lütfen uzmanca yapamıorum ama çok gelişme var bnde hee kaydirigubbakcemile3..beklioruz..tşkler...........

o beyunun ürünü (hacerin bana tavsiye ettiği ürün yani) 38 tl kızlar.içinde açık koyu ve çok koyu olmak üzre 3 renk var.fırçası var.3tanede uygulamada kolaylık için kaş şekli verilmiş kağıt çıkıo içinden.ürün çok güzel ama benm okadar para harcıycak kadar kötü deil kaşlarım.kaşlarıyla sorun yaşayanların bilgisi için yazdım bunu.sevgiler...

dingilimmm izledim videonuu:))bendee kalem şeklinde olanlara alıştımm arteconunki çok iii.fakatt flormarın kalem şeklinde olanı çok kötüüü boyamıoo krizz getiriyor insana resmennn.
bu arada makyaj temizleyicin çok ii normaldee temizlerken göz kapkara olurr bulaşırr bulaşmıo hiççç saol paylaştığın için bi de merak ettim ne yarışmasında kazandın:))

meraklım artdeco ürünü kullanmadım hiç, ama almak istiyorum birkaç tane iyi oldu söylediğin teşekkürler
kuzum benim makyaj sitem var ya, bir çok yarışmaya katılıp bir çok ürün kazanıyorum zemuszemus

aaa bilmiodum kuzum atsana link inceliyim bakim bi.kuzum bana da hediye geldii ama kalem şeklinde eyelinerlerını çok beğendimm bi testerını denee keçeli kalem gibi değil ucu normal eyeliner ucuna benzioo gibii

haceerrr senin mavili bi makyajın varmıydı hiç vidyo falan örnek ya da haftaya nişanım var ben hala bişey beceremedim elbisem mavii:gitme:

aaa bilmiodum kuzum atsana link inceliyim bakim bi.kuzum bana da hediye geldii ama kalem şeklinde eyelinerlerını çok beğendimm bi testerını denee keçeli kalem gibi değil ucu normal eyeliner ucuna benzioo gibii
tamam bitanecim
http://www.kadinlarkulubu.com/faydali-linkler/294552-makyaj-gunlugu-moda-guzellik-blogu.html

haceerrr senin mavili bi makyajın varmıydı hiç vidyo falan örnek ya da haftaya nişanım var ben hala bişey beceremedim elbisem mavii:gitme:
oyy benim lepim haftaya nişanlanıyormuşş akannehir
mavili makyajımm vardır muhakkak ama şimdi hatırlayamadım
istediğin bir örnek olursa söyle yapayım hemen:hulya:

X