Kebaplar İslim (Kürdan) Kebabı (Eşimin sponsorluğunda)

Ellerinize saglik bayildimm..:KK16:

Çok teşekkürler:KK17:

Çok severim islim kebabını. Ellerine sağlık , nefis..:KK34:

Beğenmenize sevindim,teşekkürler:KK17:

elinize sağlık arkadaşım
yarışmada başarılar diliyorum

Çok teşekkürederim:KK17:

akşam için yaptım ve afiyetle mideye indirdik,:KK1: tarif için teşekkürler:13:

Afiyet olsun,fırında mı yaptın canım sen de:KK56:

ellerinize saglik :KK56: basarilar dilerim

Teşekkürederim:KK16:

Görüntü cok güzell ellerinize sağlık

Daha sadece 1 kere yaptım bu yemeği oda patlıcan kızartmaktan nefret eden biri olarak ilk ve sonuncusu oldu.

Ama siz fırında pişirmişsiniz patlıcan bu fikir cok hoşum gitti birde böyle denicem

Başarılar

sağol canım, evet fırında yaptım, yemesine doyum olmadı valla:KK56:

Afiyet olsun canım,beğenmenize çok sevindim..Ben de fırında pişirmeyi keşfettiğimden beri hiç yağda kızartmıyorum patlıcanları:KK56:

Görüntü cok güzell ellerinize sağlık

Daha sadece 1 kere yaptım bu yemeği oda patlıcan kızartmaktan nefret eden biri olarak ilk ve sonuncusu oldu.

Ama siz fırında pişirmişsiniz patlıcan bu fikir cok hoşum gitti birde böyle denicem

Başarılar

Yağda kızartınca ne kadar kağıt havlunun üzerine de koysanız yağı çok çekiyor patlıcan..Kızartılmış patlıcanı bende hiç sevmem..Hem tat olarak hem ortalığı batırmsı açısından:))

Denerseniz yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim,başarı dilekleriniz için teşekkürler 24 mayısta oylama başlayacak..Oy kullanmayı unutmayın arkadaşlar...Emeklerimiz boşa gitmesin lütfen..

Kebap cok guzel görünüyor canım basarılar diliyorum İslim kebabını ben de cok guzel yapardım ta ki Pazartesi'ye kadar Pazartesi Nevşehir'den misafirlerim geldi yıllardır görüşmediğim arkadasım dedim ki islim kebabı yapayım dedim dershaneciyim ve pazardan cok yorgun oldugum icin aksamdan patlicanlari tuzlu suya ıslayayim yarına isim hafifler dedim amannnn demez olaydım sabah kalktım patlicanlari sudan çıkardım kebabımı özene özene yaptım fazla fazla öğleye geldi misafirlerim sofrayı kurdum şerefle kebabı servis ettim esim'agzima tuz topagi geldi galiba'dedi 'aa olabilir'dedim ama sofradaki herkes deyince tadına baktım tuzu kasiklayip yesen daha iyi galiba bir daha arkadaslar benden İslim kebabı yemez

Son düzenleme:
Kebap cok guzel görünüyor canım basarılar diliyorum İslim kebabını ben de cok guzel yapardım ta ki Pazartesi'ye kadar Pazartesi Nevşehir'den misafirlerim geldi yıllardır görüşmediğim arkadasım dedim ki islim kebabı yapayım dedim dershaneciyim ve pazardan cok yorgun oldugum icin aksamdan patlicanlari tuzlu suya ıslayayim yarına isim hafifler dedim amannnn demez olaydım sabah kalktım patlicanlari sudan çıkardım kebabımı özene özene yaptım fazla fazla öğleye geldi misafirlerim sofrayı kurdum şerefle kebabı servis ettim esim'agzima tuz topagi geldi galiba'dedi 'aa olabilir'dedim ama sofradaki herkes deyince tadına baktım tuzu kasiklayip yesen daha iyi galiba bir daha arkadaslar benden İslim kebabı yemez

Aaaa tüh talihsizliğe bak canım ya,geçmiş olsun:):KK50:

Çok uzun süre durunca tuzu da mı çekiyormuş patlıcan,öğrendiğimiz iyi oldu..:KK34:

X