protez tırnak yaptıran varmı? tırnaklarımı yiyorum ve temmuzda dügünüm var

eminem16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
44
0
ben kendimi bildim bileli tırnaklarımı yiorum acı ojelere o kadar çoook para verdimki anlatamam ama yinede kar etmedi acı ojeyi bile yedigim anlar oldu kendimden nefret ediorum bu yüzden hayatım boyunca tırnak makasıyla tırnak kesmedim yaaa hiiiiiç oje süremedim ve benim temmuz ayında dügünüm varın siz düşünün tırnaklarımı 1 aydır yemiorum çokda güzel uzadılar ama o kdar bakım yapmama karşılık yinede kırılıorlar aklım başıma geldi yemiorum ama zaman yok uzaması için ve dügüne kadar güzel tırnaklara sahip olamıcam bende bu yüzden protez tırnak yaptırıcam ama öyle çoook uzun olanlardan degil şöyle kibar hafif uzamış istiorum ben aranızda protez tırnak yaptıran varmı özellikle bursada yaptıran varmı kaliteli temiz bir yer arıorum

ayy cnm bende aynı durumdayım Mzellikle baş parmak tırnaklarımı yiyorum ve eğrildi tırnağım birde kenardan çıkan etleri koparıyorum ve uzatsamda düzelmiyor ve benimde temmuzda düğünüm var. Acaba takma tırnak nasıl oluyor? bilen var mı? protezi ilk kez duyuyorum ama varsa ööle bişey bende düşünebilirim

istanbulda yapılan yer bılıyorum.Cok yakından tanık oldum yapılışına el tırnanakları için 100 tl.

Nasıl yiyosunuz tırnaklarınızı ya hep tuhafıma gitmiştir :bbo: mideniz bulanmıyo mu ben olsam içim dışıma çıkar.
Canım tırnak güçlendiriciler var oje gibi sürülüyo. Kırılmasını önlersin belki o zaman.

Nasıl yiyosunuz tırnaklarınızı ya hep tuhafıma gitmiştir :bbo: mideniz bulanmıyo mu ben olsam içim dışıma çıkar.
Canım tırnak güçlendiriciler var oje gibi sürülüyo. Kırılmasını önlersin belki o zaman.

hhiiç sorma yerken kendinde olmuosun zaten yedikten sonra aklıma bir sürü igrenç şey gelio tırnaklarla ilgili işte o zamn kendimden tiksiniorum ama yook olmuo bırakamıosun yaaa nefret ettim kendimden

ben gecen ay protez tırnak yaptırdım uzun zamandır ıstıyordum ve cok guzel durdu.ama gun gectıkce halıyle tırnagm uzadıgı ıcın cırkın gorunmeye basladı.kısa vadelı kullanmayı dusunuyosan yaptır derım ben .bakımına hala gıtmedım 35 tl:KK59: her 2-3 haftda bir bakım yaptırman gerekıyor.

X