kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

ay ne desem beğenmiyorsun kız
çatladım yani
fikirlerim tükendi :63::86:

:KK17: beğenmediğimden değil cnm yaa aşk olsun :63: :86: gerçi zor beğenen bi yapım var doğru ama gösterdiğin kombinler çok hoştu tek eksiği pek kışlık olmamaları kışa uydururum ben onları aslında ama alışverişe çıktığımda istediğim şeyleri bulamıyorum eve gelmdiğimde de hep başka şeyler almış buluyorum kendimi...:KK31: yine birbiriyle alakasız parçalar çıkıyor ortaya...:KK31: ama artık iyi bi parça bulduğum zaman atlamamaya karar verdim kombin düşüncm önce :KK1:..

:KK17: beğenmediğimden değil cnm yaa aşk olsun :63: :86: gerçi zor beğenen bi yapım var doğru ama gösterdiğin kombinler çok hoştu tek eksiği pek kışlık olmamaları kışa uydururum ben onları aslında ama alışverişe çıktığımda istediğim şeyleri bulamıyorum eve gelmdiğimde de hep başka şeyler almış buluyorum kendimi...:KK31: yine birbiriyle alakasız parçalar çıkıyor ortaya...:KK31: ama artık iyi bi parça bulduğum zaman atlamamaya karar verdim kombin düşüncm önce :KK1:..

ben de artık alırken 2 kere düşünüyorum
faydasını çok gördüm cidden:KK31:

aynı benim bacaklar çarpuduk çurpuduk. çok özeniyom bacakları güzel olanlara...
eskiden hiç giymezdim, 52 kiloyum gayet zayıfım ama bacaklar hem dolgun hem çarpık...
ama aldırmıyom gari giyin minileri...

sen de giy kuşum, bacak şekli Allah vergisi napalım...
bi daha mı gelcez dünyaya, giy gitsin :KK61:

başlığı görünce bennn dedim direk.. :KK9: bekarken annem şikayet ederdi evlendikten sonrada eşim şikayet etmeye başladı. :KK45: hep aynı söz o kadar alıyosun ve hala şikayet ediyorsun giyecek bir şeyim yok diye derler. beğendiğim bir bluz alıyorum altına pantolon derdi çıkıyor. haydiii :KK64: eşim utanmasan toka için kıyafet alıcan der :KK1:

başlığı görünce bennn dedim direk.. :KK9: bekarken annem şikayet ederdi evlendikten sonrada eşim şikayet etmeye başladı. :KK45: hep aynı söz o kadar alıyosun ve hala şikayet ediyorsun giyecek bir şeyim yok diye derler. beğendiğim bir bluz alıyorum altına pantolon derdi çıkıyor. haydiii :KK64: eşim utanmasan toka için kıyafet alıcan der :KK1:

fotolayıp koyarsan elimizden geldiğince yardımcı oluruz canım

canım takım gayet iyiymiş ama sanki çok resmi kaçacak:26:
sözün için giyecektin değil mi?

canım eteği biraz kısaltacam birde ailem yaslı yani sanki daha iyi olur gibi düşündüm ama varsa bi önerin yinede uyarım....ayrıca bu rengi nasıl kombinlerim ayakkabı çorap ve içine ne giyim yardım et

canım eteği biraz kısaltacam birde ailem yaslı yani sanki daha iyi olur gibi düşündüm ama varsa bi önerin yinede uyarım....ayrıca bu rengi nasıl kombinlerim ayakkabı çorap ve içine ne giyim yardım et

ben olsam cici ve şık olan koyu renk bir elbise tercih ederdim ama tabiki sen bilirsin

bunun içine hımmm uçuk pembe bir bluz olabilir
ayakkabı siyah olsa iyi olur gibime geliyor
çorap da siyah tabiki ama incelerden:26:

Son düzenleme:
yaşım 27 albümüm var sitede ama sadece yyüzüm görünüyo:)dur seni eklim....ya kontess canım siyah çorap abess olmazmı sence

valla emin olamadım ki çorap işinden ben de...
ten rengi nasıl olur?

ya da parlak bronz çoraplardan giyebilirsin, değişik çeşitler oluyor pentide-berkte filan

valla emin olamadım ki çorap işinden ben de...
ten rengi nasıl olur?

ya da parlak bronz çoraplardan giyebilirsin, değişik çeşitler oluyor pentide-berkte filan

bi elbise aldım butikten accayip sade ve güzel ama siyah altınada bronz parlak çorap giydim çok güzel oldu dediler. düğüne gittimde:):):): sözümdede giyerim die düşündüm ama işte siyah uğursuz diyorlar::):)) ne dersin

bi elbise aldım butikten accayip sade ve güzel ama siyah altınada bronz parlak çorap giydim çok güzel oldu dediler. düğüne gittimde:):):): sözümdede giyerim die düşündüm ama işte siyah uğursuz diyorlar::):)) ne dersin

neden uğursuz olsun ki cnm sen neyle daha rahat hissediyorsan kendini onu giy..:KK34:

fikir edinmek için geldim, yazmadan edemedim :))

bende sözümde siyah şık bi elbise giydim, bence etek ceketten daha şık durur, eklediğin takımda güzel ama fazla resmi geldi bana..

haziranda sözlendim, 27 yaşındayım ve inan çok çektim ne giysem diye o yüzden yazmadan geçemedim :)) kendini en mutlu neyle hissediyosan onu giy bence, sözümdede nişanımda öyle yaptım ve hepsi çok güzel çok huzurlu geçti benim açımdan :))

ben inanmam öyle batıl şeylere
uğursuzmuş filan
siyah bence çok asil ve ağır bir renk En Büyük TÜRKİYE

$P1000966.jpg bu tamamen üstüme oturuyor ve rengi çok kötü bir mor sanki. Önü çok açık. İçinden bişey giydiğimde de yakışmıyor. Ne yapabilirim ki??

X