Bebek Beslenmesi İstahsiz cocuklara cozum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
şimdi bir yerde okudum tansaşlarda satılıyor yazıyor,yarın tansaşa bakacağım,deneyeceğim teşekkürler okyanusa.s.

merhaba bayanlar umarim hepinizin cocuklarindada ise yarar bende cok cok olumlu sonuc verdi oyleki esimde bile cok etkiliydi artik ona icirmiyorum ama...cocuklariniza sulandirip gunluk verdiginiz su meyva suyu vs.. ne veriyorsaniz onun gibi surekli icirin zaten zarali bisey degil yani korkmayin konsantre meyve suyu anliycaniz turkiye'de butun buyuk marketlerde bulabilirsiniz sanirim sevgiler hepinize:emir_bebek::teytey:a.s.:1hug::nazar:

ben çocugumun hemen hemen her ögününün içine ceviz ekledım ..bu yüzden hiç iştahsızlık problremımız olmadı,,hiç bi yemegı ayırt etmedende yedi,,,bide bunu denemenızı öneririmmmm...

arkadaşım bende kızımın iştahsızlık problemini doktorumun tavsiyesi üzerine kara üzümü kaynatıp suyunu içirdim blendırdan geçirip posasını süzerek ,süperrr iştah açıcı valla kesinlikle deneyinnnn

çok sağoooool granadin demek ?????? bizim evde şişelerce vardı walla ama içkile koya koya bitmiş!!! özellikle tavsiye edeceğin biri var mı? nar? limon??? bi de ne zman kaç kaşık ya da bardak içiriyosun???aç ? tok??? amma soru sordum di mi???

bu arada heryerde var satılıyo,metro falan gibi marketlerde rahat bulursunuz...

arkadaşım bende kızımın iştahsızlık problemini doktorumun tavsiyesi üzerine kara üzümü kaynatıp suyunu içirdim blendırdan geçirip posasını süzerek ,süperrr iştah açıcı valla kesinlikle deneyinnnn

sevgili reyhantuna haklisin olabilir cunku zaten neredeyse yaptigin sey granadine olmus (granadine'ninde uzumlusu var bu baglamda pekmezde istah acici bisey ama benim cocuk pekmez icmedi onuda sulandirip vermeyi denedim ama istemedi)ama haklisin dedigim gibi oda granadine olmus sevgiler (alternatif sunmusssun granadini bulamayanlar evde boylece kendileride yapabilir)a.s.:teytey:

çok sağoooool granadin demek ?????? bizim evde şişelerce vardı walla ama içkile koya koya bitmiş!!! özellikle tavsiye edeceğin biri var mı? nar? limon??? bi de ne zman kaç kaşık ya da bardak içiriyosun???aç ? tok??? amma soru sordum di mi???

valla nilhan istedigin cesit granadine kullan ama ben genelde cilek ahududu bogurtlen franbuazvs..hepsi bi sisede karistirilmis olanini aliyorum sulandirip veriyorum uzumlusunu narlisini cileklisini hepsini denedim anlaycan hepside guzel fakat benim cocuk en cok ilk anlattigimi cok iciyo oyuzden onu kullaniyorum sende istedigini dene cocugun tepkisine gore birini kullan ac tok farketmez istedigin kadar icir su niyetine meyve suyu niyetine (USTELIK ISHALEDE IYI GELIYOMUS DOKTORUMUN TAVSIYESI)umarim sorularinin cevabini verebilmisimdir baska bisey varsa bildigim kadariyla yanitlamaya calisirim hoscakal sevgiler:teytey:a.s.

valla nilhan istedigin cesit granadine kullan ama ben genelde cilek ahududu bogurtlen franbuazvs..hepsi bi sisede karistirilmis olanini aliyorum sulandirip veriyorum uzumlusunu narlisini cileklisini hepsini denedim anlaycan hepside guzel fakat benim cocuk en cok ilk anlattigimi cok iciyo oyuzden onu kullaniyorum sende istedigini dene cocugun tepkisine gore birini kullan ac tok farketmez istedigin kadar icir su niyetine meyve suyu niyetine (USTELIK ISHALEDE IYI GELIYOMUS DOKTORUMUN TAVSIYESI)umarim sorularinin cevabini verebilmisimdir baska bisey varsa bildigim kadariyla yanitlamaya calisirim hoscakal sevgiler:teytey:a.s.

çok sağol walla deniycem,inş. işe yarar.o zman ne dua edicem sana bilemezsin:)a.s.

arkadaşım ben şimdi araştırdım(granadin) ne demek diye;;; bizim bildiğimiz nar şurubuymuşa.s

acaba türkiyede de varmı kızlar ve nereden bulabilirim ne olur acele cevap yazın

sinem'cim oyle saniyorumki buyuk marketlerde vardir bi arkadas yazmisti tansas'ta var diye ama bilemiycem ama var yani kesin turkiye'de cunku cogu kisi bulmus SIROP DE GRANADINE yazar uzerinde ben burda carrefour'dan aliyom genelde Turkiye'de ki carrefour'da da vardir, umarim yardimci olmusumdur sevgilera.s.:teytey:

selam okyanus elif iştahsızlık için yardımlarından dolayı çok sağol bende alacağım o içecekten ayrıca bende boğazlıyanın yenikışla köyündenim......

selam okyanus elif iştahsızlık için yardımlarından dolayı çok sağol bende alacağım o içecekten ayrıca bende boğazlıyanın yenikışla köyündenim......

onemli degil canim umarim cocugunun istahsizlik problemi cozulur
hemserim nasilsin umarim tanisiriz cok isterim bunu bana ozelden yazabilirsin sevgiler:1hug:a.s.

X